סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

הדור החדש יתעלה על המחשב וזה לא יחזיק יותר מחודש-חודשיים חחחח איזה מצחיק תראה שזה יחזיק שנתיים תזכור שGodOfGames מ פורום HWZONE אמר לך את זה

ps3 תוך שנתיים 7 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

מחשב תוך 20 שנה 2 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

ps3 כל חודש 5 משחקים איכותיים מעולים מדהימים

מחשב תוך 3 שנה משחק איכותי אחד

ps3 HDTV

מחשב 19 LCD

ps3 כ.מסך RSX = עשר כרטיסי 7900GT

ps3 מעבד עתידני Cell

ps3 מעבד קונרו אותו חרא כמו רק אם 3.4 ג'יגה הרץ

:lol:

כמה שאתה תמים

גרמת לי להרגיש מטופש על זה שאני טורח להתווכח. לפחות היה משעשע.

שיהיה בהצלחה... :lamer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

eXploZion

"פאנבוי,פאנבוי ..." זהו ,הבנו ,ישן ,תמציא משהו יותר חדש ,איזה דריק המציא מילה ,עכשיו כולם חוזרים אחריה \:

אם אני בעד משהו טוב שלדעתי יותר טוב ממחשב ומשאר הקונסולות זה לא אומר שאני "פאנבוי "

אני יגיד לך מה זה אומר : זה אומר שאני בנאדם בעל טעם טוב :P

אם כואב לך ,או מפריע לך שאני בנאדם בעל טעם טוב ,אז לך לפסיכולוג ;)

קשה לך להאמין שאתה פאנבוי הא? לך לפסיכולוג שהמלצת לי וספר לו על הבעיות שלך, בשביל זה הוא מקבל 700 שקל לשעה ::) בשביל לשמוע את השטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GodOfGames, יש לך הפרעה נוירולוגית כלשהי? מה אתה כותב שתי הודעות ברצף?

איפה ?יש'ך בעית ראיה ? ואם כתבתי שתי הודעות ברצף אז זה היה לפני 3 פוסטים וזה היה ללא כוונה וזה גם לא אמור לעניין אותך ,ומה אתה קופץ ?אה? אם אין 'ך תגובה לנושא הדיון אל תגיב ,אם החלטת להתעמת אם פותח הדיון שצדק עד עכשיו בהכל וחברי הפורום מקבלים את זה קשה שהגיע מישהו חכם שיסביר להם שקיים משהו יותר טוב ממחשב אז זה לא מוציא אותך גבר . :lol: :lol: :lol:

פשוט הם מבואסים שקיים בפורום בנאדם אחד שלא פאנבוי של מחשב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ?יש'ך בעית ראיה ? ואם כתבתי שתי הודעות ברצף אז זה היה לפני 3 פוסטים וזה היה ללא כוונה וזה גם לא אמור לעניין אותך ,ומה אתה קופץ ?אה? אם אין 'ך תגובה לנושא הדיון אל תגיב ,אם החלטת להתעמת אם פותח הדיון שצדק עד עכשיו בהכל וחברי הפורום מקבלים את זה קשה שהגיע מישהו חכם שיסביר להם שקיים משהו יותר טוב ממחשב אז זה לא מוציא אותך גבר . :lol: :lol: :lol:

פשוט הם מבואסים שקיים בפורום בנאדם אחד שלא פאנבוי של מחשב ;D

אחי,תלמד לבטא את עצמך כמו שכבר אמרו לך..

אבל נו מילא.. אין לו כסף לפסיכולוג.. "כן,נכון,אתה חכם ושאר 40 המומחים שלנו מקנאים בך,אתה צודק." מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור החדש יתעלה על המחשב וזה לא יחזיק יותר מחודש-חודשיים חחחח איזה מצחיק תראה שזה יחזיק שנתיים תזכור שGodOfGames מ פורום HWZONE אמר לך את זה

ps3 תוך שנתיים 7 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

מחשב תוך 20 שנה 2 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

ps3 כל חודש 5 משחקים איכותיים מעולים מדהימים

מחשב תוך 3 שנה משחק איכותי אחד

ps3 HDTV

מחשב 19 LCD

ps3 כ.מסך RSX = עשר כרטיסי 7900GT

ps3 מעבד עתידני Cell

ps3 מעבד קונרו אותו חרא כמו רק אם 3.4 ג'יגה הרץ

לPS3 יש ליבות עזר והם חלשות משמעותית מליבות רגילות :kopfpatsch:

PS3 5 מישחקי AA כל חודש -ניחיה וניראה כי איך שהמצב שלהם כרגע יהיה להם מזל אם יהיה להם מישחק AA אחת לחודשים

עשר כרטיסי 7900GT -מענין מאוד כי בזמנו אמרו שלכרטיס גרפי של הPS3 יהיה כח של 2 6800U

וגם אם תגזים ותכפיל את זה ב2 ביגלל התאימות בקונסולה זה בטח לא 10 7900GT אפילו לא קרוב

בכל מיקרה אני אוהב גם וגם ואתם מיתווכחים כמו ילדים

זה כמו ליתווכח מה יותר טוב חריימי או גפילטע פיש

get_picture.asp?tPictureName=jra2.JPG&p=78956

VS

gefilte.big.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 יש ליבות עזר והם חלשות משמעותית מליבות רגילות :kopfpatsch:

PS3 5 מישחקי AA כל חודש -ניחיה וניראה כי איך שהמצב שלהם כרגע יהיה להם מזל אם יהיה להם מישחק AA אחת לחודשים

עשר כרטיסי 7900GT -מענין מאוד כי בזמנו אמרו שלכרטיס גרפי של הPS3 יהיה כח של 2 6800U

וגם אם תגזים ותכפיל את זה ב2 ביגלל התאימות בקונסולה זה בטח לא 10 7900GT אפילו לא קרוב

בכל מיקרה אני אוהב גם וגם ואתם מיתווכחים כמו ילדים

זה כמו ליתווכח מה יותר טוב חריימי או גפילטע פיש

get_picture.asp?tPictureName=jra2.JPG&p=78956

VS

gefilte.big.jpg

צדק הוא לא 7 ליבות אבל הוא באמת יותר טו מהמעדים שיצו בשנתיים -שנה וחצי הקרובים.

משחקים למחשב(6610):

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=5

(2271)PS2:

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=7

(1149)XBOX:

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=13

חחחחחח איזה הבדל.

ומי שאמר פה שהWII ינצח תPS3 הוא מדבר שטויות לא שאני אומר שאף אחד לא יקנה אבל זה כבר ממש הגזמה הWII הזה יתחיל להיות מעפן למה מה יש בקונסולה רק שלט עלוב ששווה לתחת קודם נראה מה יצא מהPS3 והWII הזה אחרי זה נדבר כל המשחקים שיוצאים לקונסולות (בלעדי ) חלקים הגדול יוצאים אחרי שנה לPC ולי שי PS2 שאני הפסקתי לשחק לפני חצי שנה (קניתי לפני שנתיים וחצי) בפעם האחרונה ששחקתי זה היה ב GTALCS שזה משהו מיוחד.

אני משדרג תמחשב שלי ישחק במלא משחקים שאולכים לצאת יאללה מה אתם מדברים מי טוב מי לא טוב נראה עוד 2 שנה שכל הקונסולותת יצאו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדק הוא לא 7 ליבות אבל הוא באמת יותר טו מהמעדים שיצו בשנתיים -שנה וחצי הקרובים.

משחקים למחשב(6610):

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=5

(2271)PS2:

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=7

(1149)XBOX:

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&platform=13

חחחחחח איזה הבדל.

ומי שאמר פה שהWII ינצח תPS3 הוא מדבר שטויות לא שאני אומר שאף אחד לא יקנה אבל זה כבר ממש הגזמה הWII הזה יתחיל להיות מעפן למה מה יש בקונסולה רק שלט עלוב ששווה לתחת קודם נראה מה יצא מהPS3 והWII הזה אחרי זה נדבר כל המשחקים שיוצאים לקונסולות (בלעדי ) חלקים הגדול יוצאים אחרי שנה לPC ולי שי PS2 שאני הפסקתי לשחק לפני חצי שנה (קניתי לפני שנתיים וחצי) בפעם האחרונה ששחקתי זה היה ב GTALCS שזה משהו מיוחד.

אני משדרג תמחשב שלי ישחק במלא משחקים שאולכים לצאת יאללה מה אתם מדברים מי טוב מי לא טוב נראה עוד 2 שנה שכל הקונסולותת יצאו .

אני אומר את זה ואתה זה שחי בחלומות

1-אין אף קונסולה מצליחה בהיסטוריה שעלתה מעל 400 דולאר בחול והצליחה -הPS3 יעלה 500-600 לאומת פחות מ250

2-קשה לפתח לPS3 לWII קל

3-המדיות של הבלו רי יהיו מאוד יקרות בשנתים שלוש הראשונות אפילו לסוני

4-מעריכים שמישחקים לPS3 יעלו בין 60 ל70 דולאר בחול ולWII בין 50 ל60 דולאר

5-נינטנדו נחשבת לחברת פיתוח המישחקים הטובה בעולם ובנוסף לזה הפעם יהיה לה תמיכה מיחברות מאוד חשובות כמו סקוור איניקס

סגה קונמי וכו וכו

6 -כרגע יש תמיכה גדולה של התיקשורת בתחום בWII וביקורת על המחיר והחיכוי זיהוי תנועה של הPS3

7- שלט דפוק?-

תיראה סירטונים פה-

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&category=Other%20Sports%20Games&platform=1031&page=games&dlx_type=all

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה ואתה זה שחי בחלומות

1-אין אף קונסולה מצליחה בהיסטוריה שעלתה מעל 400 דולאר בחול והצליחה -הPS3 יעלה 500-600 לאומת פחות מ250

2-קשה לפתח לPS3 לWII קל

3-המדיות של הבלו רי יהיו מאוד יקרות בשנתים שלוש הראשונות אפילו לסוני

4-מעריכים שמישחקים לPS3 יעלו בין 60 ל70 דולאר בחול ולWII בין 50 ל60 דולאר

5-נינטנדו נחשבת לחברת פיתוח המישחקים הטובה בעולם ובנוסף לזה הפעם יהיה לה תמיכה מיחברות מאוד חשובות כמו סקוור איניקס

סגה קונמי וכו וכו

6 -כרגע יש תמיכה גדולה של התיקשורת בתחום בWII וביקורת על המחיר והחיכוי זיהוי תנועה של הPS3

7- שלט דפוק?-

תיראה סירטונים פה-

http://www.gamespot.com/games.html?type=games&category=Other%20Sports%20Games&platform=1031&page=games&dlx_type=all

לא הבנתי למה אתה אומר לי כמה הPS3 יקר אני נראה לי שאתה מדבר למישהו אחר (תקן אותי ע אני טועה) כי רק רבע מהתגובה שלך קשורה למה שאמרתי .

ותאמין לי ראיתי תסירטונים וזה לא מענין ואותי זה סתם דבר דפוק ראיתי גם תפרסומת שהסיני זז כמו איזה דפוק בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה אומר לי כמה הPS3 יקר אני נראה לי שאתה מדבר למישהו אחר (תקן אותי ע אני טועה) כי רק רבע מהתגובה שלך קשורה למה שאמרתי .

ותאמין לי ראיתי תסירטונים וזה לא מענין ואותי זה סתם דבר דפוק ראיתי גם תפרסומת שהסיני זז כמו איזה דפוק בחדר.

זה יפני קודם כל ואם אותך לא מענין השלט החדש -שסוני דרך אגב חיכו חלק מימנו זה לא אומר שזה לא מענין את הקהל הרחב של הגימרים

תיראה אם סוני היו מוצאים תPS3 ב300 דולאר ומישחקים בין 50ל60 דולאר היתי אומר שהPS3 ינצח גם אם הוא היה הרבה פחות חזק גרפית

מהPS3 הנוכחי -אבל הם לא עשו את זה והלכו על מכשיר יקר שקשה ליצור וקשה ליצור לו מישחקים

וגם יש לו ת360 כמיתחרה ישיר שעולה הרבה פחות

סוני לקחו הימור גדול והם מהמרים גם על הבלו רי ככה שאם הבלו רי לא יצליח זה תיהיה נפילה מאוד גדולה לPS3 לערכתי

וניראה עוד כמה שנים מי תנצח אני מהמר על

כי גם למי שיש כסף ליקנות קונסולה ב600 דולאר אני מעריך שיש לו כסף נוסף ליקנות תWII בפחות מ250 בנוסף

ככה שקהל הבעלים של הWII יהיה גדול משמעותית לערכתי מיקהל הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפני קודם כל ואם אותך לא מענין השלט החדש -שסוני דרך אגב חיכו חלק מימנו זה לא אומר שזה לא מענין את הקהל הרחב של הגימרים

תיראה אם היו מוצאים תPS3 ב300 דולאר ומישחקים בין 50ל60 דולאר היתי אומר שהPS3 ינצח גם אם הוא היה הרבה פחות חזק גרפית

מהPS3 הנוכחי -אבל הם לא עשו את זה והלכו על מכשיר יקר שקשה ליצור וקשה ליצור לו מישחקים

וגם יש לו ת360 כמיתחרה ישיר שעולה הרבה פחות

סוני לקחו הימור גדול והם מהמרים גם על הבלו רי ככה שאם הבלו רי לא יצליח זה תיהיה נפילה מאוד גדולה לPS3 לערכתי

וניראה עוד כמה שנים מי תנצח אני מהמר על

כי גם למי שיש כסף ליקנות קונסולה ב600 דולאר אני מעריך שיש לו כסף נוסף ליקנות תWII בפחות מ250 בנוסף

ככה שקהל הבעלים של הWII יהיה גדול משמעותית לערכתי מיקהל הPS3

תאמין לי 500 $ זה כלום לקונסולה הזאת היא הייתה צריכה להעלות פי 5 מי זה אם החומרה שלה אז שתוק ותגיד תודה ביכלל לסוני , חח קלעק מה נראה לך הם דפוקים או פראירים למכור אותה ב200 דולר???

רק הRSX והמעבד זה קרוב ל10 אלף ,ועוד הבלו ריי חחחח :s07:

תעשו טובה ושתקו ותפסיקו להתלונן כי הקונסולה עולה 500$ היא צריכה להעלות הרבה מיזה ,ואל תגידו שאפחד לא יקנה את זה ,כי כל רציני ומכובד יעשה הכל כדי להשיג מוכנה חזקה כזאת .

אוליי בארץ כימעט אפחד לא יקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי 500 $ זה כלום לקונסולה הזאת היא הייתה צריכה להעלות פי 5 מי זה אם החומרה שלה אז שתוק ותגיד תודה ביכלל לסוני , חח קלעק מה נראה לך הם דפוקים או פראירים למכור אותה ב200 דולר???

רק הRSX והמעבד זה קרוב ל10 אלף ,ועוד הבלו ריי חחחח :s07:

תעשו טובה ושתקו ותפסיקו להתלונן כי הקונסולה עולה 500$ היא צריכה להעלות הרבה מיזה ,ואל תגידו שאפחד לא יקנה את זה ,כי כל רציני ומכובד יעשה הכל כדי להשיג מוכנה חזקה כזאת .

אוליי בארץ כימעט אפחד לא יקנה.

וואי אני נשבע שאתה האדם הכי פתטי ש"שמעתי"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...