סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

שב ,שב , מאיפה עכשיו קפצת ילדון בן 5 ?דבר ראשון . אני ילמד אותך מה זה מחשב ואיזה פוטנציאל טמון בו ,דבר שני. הפוטנציאל שלו במשחקים חלש מהפוטנציאל בקונסולה .

תוסיף 20 לגיל שנקבת.

בוא ותנסה ללמד אותי משהו :screwy:

אתה בכלל יודע מה ההבדל בין מסך מחשב הכי פשוט שיש לטלויזיה ? משחקי קונסולה מותאמים לטלויזיה, ועדיין לא תמיד זזים חלק יציב - בושה.

התקרבת פעם למחשב חזק של שאתה מעיז בכלל לדבר על פוטנציאל? זה שהמחשב שלך חרתא ואין לך משחקים זה סיפור אחר. עד היום כל משחק שהומר מקונסולה למחשב בא עם גראפיקה טובה יותר \ רזולוציה טובה יותר. שלא נדבר על משחקים שלא יכולים להרשות לעצמם לעבור המרה לקוביית הפלסטיק שיושבת לך על הרצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לך לך מה נראה לך פורום זה חוברת צביעה?!

ואיזה פוטנציאל יש בקונסולה? לעשות קומבואים של X O משולש וריבוע? זה כמו שיקום לאוטיסטים.... מה זה משחק זכרון?

... אני עם APPLEJACK

ואיזה פוטנציאל יש במחשב(בקשר למשחקים)? כל היום לשבת לשחק במשחקי י'חסר חברים?????זה מה שעושים בניאדם חסרי חברים ,כל היום יושבים וחורשים במשחקי ועולים רמות ב Maple Story חחחח

עכשיו אל תקפוץ ותתחיל לספר לי על F.E.A.R או דום 3 או כי המשחקים האלה יש גם על הקונסולה

עכשיו...איזה משחקים בלעדיים טובים יש למחשב שאין לשום קונסולה ?אין! אוליי 1 או 2 . :P

עכשיו תאכל ת'לב ולך תשחק אם אנשים שאתה לא מכיר Counter Strike 1.6 ברשת ואז תבוא לחברים ש'ך החנונים ותספר כמה had artchim דפקתה במשחק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף 20 לגיל שנקבת.

בוא ותנסה ללמד אותי משהו :screwy:

אתה בכלל יודע מה ההבדל בין מסך מחשב הכי פשוט שיש לטלויזיה ? משחקי קונסולה מותאמים לטלויזיה, ועדיין לא תמיד זזים חלק יציב - בושה.

התקרבת פעם למחשב חזק של שאתה מעיז בכלל לדבר על פוטנציאל? זה שהמחשב שלך חרתא ואין לך משחקים זה סיפור אחר. עד היום כל משחק שהומר מקונסולה למחשב בא עם גראפיקה טובה יותר \ רזולוציה טובה יותר. שלא נדבר על משחקים שלא יכולים להרשות לעצמם לעבור המרה לקוביית הפלסטיק שיושבת לך על הרצפה.

יש לי שתי מחשבים

היותר חדש 7600GT,פנטיום 2.8 ,1G לזה אתה קורא מחשב של ילד בן 3 שמשחק במריו ?

כל משחק שהומור מקונסולה למחשב בא עם גראפיקה טובה יותר \רזולוציה טובה יותר ,שחכת משחקיות ? אני יגיד לך..משחקיות חרא ענקית ומה אתה מצפה משנות 1999 ו 2002 וכרטיסי מסך משנות 2006 חתיכת מטומטם , עוד חודשיים נראה איזה גראפיקה "טובה" תהיה למחשב לעומת הPS3 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

head shot י'טיפש, תלמד אנגלית ::)

שני*

אתה ממש חכם אה?

אני ילמד אותך אנגלית ,דבר שני.אני לא יודע איך קוראים לזה פשוט זה מה שאני שומע כשחנונים בבצפר מדברים על זה, וזה מה שאני הבנתי הדצ'ארט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שיודע את כל זה לא אני... מה שרומז ל.... טוב לא משנה...

ועוד משהו... עם אתה לא מכיר מישהו על תתחיל להמציא דברים...

אתה בכלל יודע מה היא רזולוציה של TV? ואני לא מדבר על LCD HDTV....

אז בוא אני יחדש לך... 640X480... אולי 800X600...

ומה הקטע לשחק משחקים מעולים כמו FARCRY עם JOYPAD....

זה כמו לשחק FPS עם TRACKBALL

וTEATIME

במחשב לא עושים קומבואים, בסוני כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי 32-64 איש ברשת כל יום על פני 4-8 "חברים" מסביב לטלויזיה ... רק מצחיק אותי לחשוב על זה.

ולא תגיד שלא ניסיתי... הלכתי פעם ל"מסיבת PS2". זה היה פשוט מבייש לשבת מול חבורה של מתלהבים ממשחק מכות שהדבר היחיד ששונה בו מזה 10 שנים זה סביבה תלת מימדית במקום דו מימדית. כל כך השתעממתי, נעלמתי משם תוך 2 ראשים וחצי שעה, ולעולם לא אחזור על הטעות.

כמה גראפיקה שתנסה לדחוף לקונסולה הכי חדשה שיש, ללא HDTV לא עשית כלום.

גם אם הדור החדש יתעלה על מחשב (ז"א על כרטיסי המסך החזקים ביותר) זה לא יחזיק יותר מחודש-חודשיים.

ואיך בכלל המשחקיות יכולה להיות חרא בהמרה למחשב??? שים gamepad ב- ונגמר הסיפור. רק שתדע, שחקני מחשב בדרך כלל לא סובלים gamepads ויאכלו אותך בלי מלח עם המקלדת ועכבר, מה שכנראה אין לך מספיק קורדינציה בכדי לנסות.

אני חושב שחבל על הזמן שלנו כאן, הילד לא מספיק מפותח. (מאוד טיפוסי לשחקן קונסולה ממוצע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי 32-64 איש ברשת כל יום על פני 4-8 "חברים" מסביב לטלויזיה ... רק מצחיק אותי לחשוב על זה.

ולא תגיד שלא ניסיתי... הלכתי פעם ל"מסיבת PS2". זה היה פשוט מבייש לשבת מול חבורה של מתלהבים ממשחק מכות שהדבר היחיד ששונה בו מזה 10 שנים זה סביבה תלת מימדית במקום דו מימדית. כל כך השתעממתי, נעלמתי משם תוך 2 ראשים וחצי שעה, ולעולם לא אחזור.

ביגלל זה אתה חסר חברים שמשחק במשחקי משעממים ;)

סביבה תלת מימדית ?אתה לא מתבייש??

עדיף לשבת כמו דאון מול מסך וללחוץ על חצים כדי שכמה ריבועים יזוזו וירביצו :lol: חח (pc)

untitled2jt23tj.jpg

או שעדיף לשחק אם 4 חברים משחק מכות איכותי ולהשתחרר מהיום (ps2)

4145nb3xt.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לשבת כמו דאון מול מסך וללחוץ על חצים כדי שכמה ריבועים יזוזו וירביצו :lol: חח (pc)

נו אז עדיף ללחוץ על עיגולים של השלט נכון? :bash: :bash:

אני חושב שחבל על הזמן שלנו כאן, הילד לא מספיק מפותח. (מאוד טיפוסי לשחקן קונסולה ממוצע)

או יותר מדויק לפאנבוי של ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GODOFGAMES

מה זה HEADCHART

לדעתי פורום כמו גיימר או נענע פורומס יתאים לך יותר

ועוד משהו: מי משחק משחקי מכות במחשב...

ולפי מה שאתה אומר זה רק משחקי מכות....

אז בוא אני יגיד לך משהו... במחשב (הדבר שאתה קורא לו קופסא עם ריבועים) יש הרבה יותר אפשרויות...

וגם במשחקי אני משחק בFCM עם חברים מהכיתה... גם כשאני גר בעפולה והם בחיפה וקריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הדוגמה הספציפית.

אני אישית לא ישחק לא בזה ולא בזה. זה עדיין משחק דפוק לילדים.

על איזה מחשב הריצו את התמונה העליונה אתה יודע? זה בכלל אותו משחק בהשוואה?

אתה חושב שמחשב של היום, לדוגמא שלי (ראה מפרט) לא מסוגל להריץ את הזבלה הזה בתמונה התחתונה? זה בושה למערכת.

זה תלוי בעיקר מי את ההמרה או את המשחק בכלל. לך תראה כמה משחקים רציניים יותר למחשב.

רוב המשחקים שהגיעו מקונסולה למחשב נמחקו מהר מאוד מהכונן שלי, ולא בגלל שום גראפיקה... פשוט עבר זמנם של המשחקים האלה. אולי בגלל שכבר מיציתי את כל זה בילדות, מה שאתה עובר עכשיו. תבין כשתגדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא תגיד שלא ניסיתי... הלכתי פעם ל"מסיבת PS2". זה היה פשוט מבייש לשבת מול חבורה של מתלהבים ממשחק מכות שהדבר היחיד ששונה בו מזה 10 שנים זה סביבה תלת מימדית במקום דו מימדית. כל כך השתעממתי, נעלמתי משם תוך 2 ראשים וחצי שעה, ולעולם לא אחזור על הטעות.

כמה גראפיקה שתנסה לדחוף לקונסולה הכי חדשה שיש, ללא HDTV לא עשית כלום.

גם אם הדור החדש יתעלה על מחשב (ז"א על כרטיסי המסך החזקים ביותר) זה לא יחזיק יותר מחודש-חודשיים.

ואיך בכלל המשחקיות יכולה להיות חרא בהמרה למחשב??? שים gamepad ב- ונגמר הסיפור. רק שתדע, שחקני מחשב בדרך כלל לא סובלים gamepads ויאכלו אותך בלי מלח עם המקלדת ועכבר, מה שכנראה אין לך מספיק קורדינציה בכדי לנסות.

הדור החדש יתעלה על המחשב וזה לא יחזיק יותר מחודש-חודשיים חחחח איזה מצחיק תראה שזה יחזיק שנתיים תזכור שGodOfGames מ פורום HWZONE אמר לך את זה

ps3 תוך שנתיים 7 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

מחשב תוך 20 שנה 2 ליבות כל אחת 3.2 ג'יגה הרץ

ps3 כל חודש 5 משחקים איכותיים מעולים מדהימים

מחשב תוך 3 שנה משחק איכותי אחד

ps3 HDTV

מחשב 19 LCD

ps3 כ.מסך RSX = עשר כרטיסי 7900GT

ps3 מעבד עתידני Cell

ps3 מעבד קונרו אותו חרא כמו רק אם 3.4 ג'יגה הרץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eXploZion

"פאנבוי,פאנבוי ..." זהו ,הבנו ,ישן ,תמציא משהו יותר חדש ,איזה דריק המציא מילה ,עכשיו כולם חוזרים אחריה \:

אם אני בעד משהו טוב שלדעתי יותר טוב ממחשב ומשאר הקונסולות זה לא אומר שאני "פאנבוי "

אני יגיד לך מה זה אומר : זה אומר שאני בנאדם בעל טעם טוב :P

אם כואב לך ,או מפריע לך שאני בנאדם בעל טעם טוב ,אז לך לפסיכולוג ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי רעיון...

נחסוך בעצבים ונתעלם מהילד הטיפש הזה....

PS3 = 4.6 GHZ

PWNT 1

PS3 כל משחק עולה 600 שח ואתה הרי ילד טוב ירושלים לא צורב לא מעתיק... והרי אי אפשר כי זה BLU RAY אמרת...

והנה רוששת את אבא (או את עצמך אם אתה מבוגר, אבל ממש לא ניראה לי)

PWNT 2

RSX = יותר חזק מ 7800 אבל כשהוא יצא בטח יהיה איזה 10800 או משהו בסגנון (אני לא מתמצא בחומרה) ואז נראה אותך משחק במגסון שלך...

PWNT 3

OMG TRIPLE OWNAGE!!

BTW: פאןבוי זה מאריץ.... למי שלא יודע אנגלית... כן כן אתה GODOFGA(YS)MES

ואתה... שדובק בסוני... פאןבוי... ואין לך מה להגיד כי זה נכון

וזה לא קשור לטעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...