עזרה בלשנות גודל של מחיצה. --עידכון-- הבעיה נפ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בלשנות גודל של מחיצה. --עידכון-- הבעיה נפ

tnt studios

Recommended Posts

קודם כל, מה נשמע חברה? איך הולך? (על שתי רגליים!!! :screwy: :smile1:, לא משנה...) לא הייתי כאן דיי הרבה זמן, בערך חודש... כאילו, הייתי מחובר והסתכלתי על תר'דים וכאלו, בעיקר על , אבל לא היה לי מה להוסיף. [נכון שכל מה שאמרתי למעלה ממש לא מעניין? נכון שאתם רוצים כבר לעזור לי עם הבעיה והשאלות? נכון?!?!?!? נכון....] בעיה: אני רוצה להתנסות עם לינוקס. כבר חודש בערך אני מתכנן הכל, החלטתי על ההפצה "לבני אדם"- . טוב אז, עשיתי DEFRAGMENTATION להרד דיסק, מחקתי דברים מיותרים ויש לי 60 גיגהבייט פנוי. שמעתי שכדאי שיהיה 10 GB פנוי (לא פנוי כריק, אלא UNALLOCATED) על ההרד דיסק.. גם על זה חקרתי, ויש לי PARTITION MAGIC. אני עושה RESIZE לפרטישן הראשי שלי, והיחיד, עושה שיהיה 20 GB UNALLOCATED, זה אומר לי להתחל. אז מה עשיתי? (ניחשתם נכון!) התחלתי את המחשב!!! (WOW!!!) לפני שהXP עלה, זה אמר לי שזה עובד, זה עבד דקה, אמר שזה 100% גמר, אבל יש בעיה מס. 1608. אני אומר: "טוב נו...". הXP עולה, ואני רואה שלא קרה כלום! NADA! NOTHING! שום דבר לא השתנה... ניסתי עוד הפעם, אותה תוצאה... עכשיו השאלות: 1. מה זה לעזאזל בעיה מס. 1608? זה אומר שזה משו עם איזה קובץ.... תפרטו כמה שיותר בבקשה! עוד שאלות יגיעו בהמשך.... תודה על העזרה בהקדם! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

תודה על העזרה שלכם, פתרתי את הבעיה לבד:

ניסתי לשנות את הגודל עם Acronis Disk Director Suite, אחלה תוכנה ועובדת מצויין...

התקנתי LUNUX - 6.06... הכל עבד מצויין, אפילו לא בעיה אחת!!! מדהים!

אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...