מציאת חלפים ללוח אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מציאת חלפים ללוח אם

snogoo

Recommended Posts

שלום,

קניתי לא מזמן לוח אם ובמהלך ההרכבה נשבר אחד החיבורים של הIDE (הפלסטיק בלבד לא הפינים)

כמובן שזה לא משפיע כלל על עבודת הלוח אבל במהלך עדכון הלוח הביוס הלך ועכשיו היבואן מתנער מאחריות בטענה ש מתייחסים ללוח

כפגוע פיזית (הפלסטיק השבור) ולכן לא יחליפו אותו. היבואן הציע לי חלופה והיא לנסות למצוא חיבור IDE חדש מלוח אחר (יכול להיות מלוח שגם ככה איבד את האחריות או מלוח במעבדה שמיועד להשמדה) ולנסות לחבר אותו במקום הישן, במידה והכל יילך טוב הם יעשו לי את ה"טובה" ויחליפו לי את הלוח.

השאלה שלי מתחלקת ל:

א)מישהו מכיר את הנושא הזה ששבירה של פלסטיק מבטלת אחריות על החומרה

ב)האם מישהו יודע איפה אני יכול לחפש את החלק הזה - מדובר בכיסוי פלסטיק הוורוד של ה IDE (שלי מגיע מלוח 8I945PG).

תודה מראש על כל התייחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר למצוא יש מלא מתאמים שאפשר להוריד מישם

אבל איאפשר להחליף

כי בלוח יש מספר שכבות וזה בעצם מולחם משני הצדדים

צריך לזה מלחם ומשאבה בתוכו

ובכל אופן תמיד יראו כי נגעו בלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שזה הפלסטיק האם כל החתיכה נשברה או חלק ? הרי המוכר יודע כבר שזה מצריך הלחמה במידה ןתצטרך לשאוב את הבדיל כמו שאמר

solo53 תמיד יראו שנגעו בלוח.היתה צריך לנסות לפני שהגעתה למוכר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הרעיון לפרק את הפלסטיק ולהחזיר חדש קיבלתי משני מקורות - אחד מהם היה האחראי מעבדה של היבואן של GIGABYTE

אני מכיר שיש בורדים שאפשר לפרק מהם את הפלסטיקים - הם פשוט מודבקים חזק(לא מולחמים) וצריך להפעיל קצת כוח עם מברג.

מה שכן, נעבור את הגשר הזה כשנגיע אליו - אני עוד לא יודע מאיפה אני אביא פלסטיק כזה חדש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...