שאלות בקשר לספק כוח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לספק כוח

guyishai

Recommended Posts

אוקיי, כנראה שבסוף אני אקח את ה-Enermax שהמלצת עליו, בעיקר בגלל ה-3 אחריות... איכשהו נראה לי שאני לא אבחין בהבדלי ביצועים בינו לבין ה-FSP (סה"כ שניהם נחשבים איכותיים), אבל אם הוא יתקלקל לי בטווח של 3 שנים, כמו הספק הקודם, לא אצטרך לקנות חדש.

רק עוד קצת שאלות:

ספק איכותי בהספק 350W יוכל לסחוב טוב מערכת חדשה שאולי אקנה בשנה הבאה (בהנחה שאני לא אעשה , פשוט כל הרכיבים יהיו חדשים יותר)?

ואולי יש משהו שכדאי לי לדעת על חברות נוספות, כמו zalman, ezcool, aerocool, topower...?

ותודה רבה על כל התשובות שלך ליאור, אתה ממש עוזר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-FSP וה-Enermax מיועדים למטרות שונות

למשל לאוברקלוק עם מעבד מבוסס פרסקוט, סמית'פילד, סיידר מיל ופרסלר יהיה עדיף Enermax

ספק 350W איכותי כנראה יחזיק מערכת של עוד שנה, אבל אף אחד לא מבטיח את זה

Zalman בארץ ספקים מיושנים

EZCool ג'נרים

AeroCool לא מיובאים בכלל

ToPower פחות טוב מ-FSP ו-Enermax מקבילים (תקציבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הדגם האקטיבי Enermax EG365AX-VE וקיבלתי אותו, אבל לא נראה לי שקיבלתי את מה שהזמנתי...

ממה שהבנתי מהתמונות של הספק הזה ומהמפרט הכתוב שלו אמורים להיות לו 2 מאווררים + כפתור ליד מתג ON/OFF, ובמה שאני קיבלתי יש רק מאוורר אחד. עוד משהו מוזר זה שעל הספק עצמו מודבקת המדבקה של הדגם שכן הזמנתי (כתוב עליו שיש בו 2 מאווררים, וכו'). החנות טוענת שהיא הזמינה את הדגם המדויק מהיבואן ושכנראה זה הדגם המדויק.

נראה לכם שזה הגיוני??? או שסתם מרחו אותי ונתנו לי דגם זול יותר וקיוו שלא אשים לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את הדגם האקטיבי Enermax EG365AX-VE וקיבלתי אותו, אבל לא נראה לי שקיבלתי את מה שהזמנתי...

ממה שהבנתי מהתמונות של הספק הזה ומהמפרט הכתוב שלו אמורים להיות לו 2 מאווררים + כפתור ליד מתג ON/OFF, ובמה שאני קיבלתי יש רק מאוורר אחד. עוד משהו מוזר זה שעל הספק עצמו מודבקת המדבקה של הדגם שכן הזמנתי (כתוב עליו שיש בו 2 מאווררים, וכו'). החנות טוענת שהיא הזמינה את הדגם המדויק מהיבואן ושכנראה זה הדגם המדויק.

נראה לכם שזה הגיוני??? או שסתם מרחו אותי ונתנו לי דגם זול יותר וקיוו שלא אשים לב...

אתה בעצמך אמרת שיש רק מאורר אחד ולא שניים כמו שאמורים להיות אז זה רוב הסיכויים לא מה שאתה הזמנת !

יכול להיות שהחנות אומרת את האמת שבאמת הזמינה מה שצריך והיבואן לא נתן את מה שצריך, החנות ראתה על המדבקה כן אותו דגם וזהו

לפי מה שאני רואה באתר http://www.enermax.com.tw יש רק שני ספקים שהם מתאמים לתיאור שלך( עם מאורר אחד ובלי הכפתור הנוסף) שהם של החברה ENERMAX

1.EPS12V 660W (בצבע זהב)

2. Liberty דגמי( בצבע שחור ועל המאורר יש את השם והסמל של החברה גם)

שניהם עולים הרבה יותר מאשר הספק שאתה הזמנת

כך שאני לא מאמין שהם יתנו אחד מהם

רוב הסיכויים שנתנו לך של חברה אחרת שאולי גם ג'נרי בכלל ופשוט הדביקו מדבקה.

ממה שראיתי על כל ספק של ENERMAX (חוץ מ EPS12V 660W עליו אני לא רואה את זה)יש סמל שלהם עם השם מוטבע בתוך המתכת של הספק- אז כדאי שתיבדוק את זה

בכל מקרה יהיה טוב אם תישלח לנו את התמונה של הספק שנתנו לך, איזה צבע הוא, איפה המאורר נימצא, איזה מאורר, איזה חוטים.., אז נוכל לעזור יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהזמנתי הוא זה: http://www.enermax.com.tw/english/product_Display1.asp?PrID=29, ואמורים להיות לו 2 מאווררים, ובאמת גם את הלוגו המוטבע כמו שאמרת. במה שאני קיבלתי אין את הלוגו המוטבע, אבל מצד שני המאוורר היחיד נראה בול כמו בתמונה של המוצר.

מוזר גם שקיבלתי את המוצר bulk למרות שבחנות אחרת אמרו לי שספקי אנרמקס בארץ הם רק retail (והחנות הזאת טוענת שיש לה את המוצר הזה ב-retail בדגם P עם 2 מאווררים). אמרו לי בחנות הזאת שיכול להיות שהיבואן פשוט תלש של אנרמקס מ-bundle של מארז וספק שבאים ביחד... הם נשמעים יותר אמינים, אז אולי אני אחזיר לחנות הקודמת את המוצר ואנסה את החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שליאור כבר אמר לך ההבדל היחיד הוא ב PFC

שב P הוא פסיבי ובה AX אקטיבי שזה יותר טוב

אבל חוץ מזה הם אותו הדבר

הוא קצת יותר חסכוני בצריכת החשמל אם הוא עובד 24/7 בעיקר

אם יהיה לך אל -פסק אז אולי זה קצת ישנה לך מבחינת זה שתוכל לקחת אל-פסק יותר חלש במקצת

אבל לפי דעתי זה לא משהו ששוה בישבילו לשבור את הראש, במיוחד עם חנויות שכאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי בחנות הזאת שיכול להיות שהיבואן פשוט תלש של אנרמקס מ-bundle של מארז וספק שבאים ביחד... הם נשמעים יותר אמינים, אז אולי אני אחזיר לחנות הקודמת את המוצר ואנסה את החדשה.

בהחלט אפשרי מכיוון שהספק מגיע במארזי Enermax

אבל למיטב ידיעתי הוא לא מגיע בתצורה של מאוורר אחד

זה אומר דרשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...