שאלות בקשר לספק כוח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לספק כוח

guyishai

Recommended Posts

היי,

שלשום כשהדלקתי את המחשב, הוא נדלק לשתי שניות בערך ונכבה מיד, ולאחר מכן לא נדלק יותר. הבעיה היא כנראה בספק כוח, כי כאשר החלפתי אותו באופן זמני עם ספק אחר, המחשב עבד. הדבר הזה די מפתיע אותי, כי הספק שהיה לי (Hec 300W) היה אמור להיות ספק איכותי, שמחזיק הרבה זמן (הוא שרד שנתיים וחצי, אבל איכשהו זה עדיין נראה לי לא בסדר ::)).

המערכת שלי היא כזו:

Pentium 4 2.6

512*2 3200 DDR

P4P800 Deluxe

Albatron GF6600GT

כונן CD

צורב

פלופי

דיסק קשיח

כרטיס קול

עוד כ-4 התקני ללא משלהם (ג'ויסטיקים).

האם זה נראה לכם עומס גדול מדי לתת לספק שהיה לי, או שסתם היה בו משהו לא בסדר? אולי ספקי כוח צריכים תחזוקה שוטפת של ניקוי מאבק (דבר שלא עשיתי, כי לא רציתי לפתוח אותו)?

בכל מקרה, אני צריך גם המלצות לספק חדש, שיחזיק מעמד יותר טוב, ושאוכל להשתמש בו גם במחשב הבא שאקנה.

בתודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לפתוח ספק (וזה גם דבר מסוכן לכשלעצמו)

אתה צריך לנקות אותו מהמאוורר שמאחורה

עושה את העבודה, מנסיון

אבל הבעיה כנראה אינה קשורה

אלא הספק כנראה ספג זרם חשמלי גבוה (ספייק) או ברק

זה מוכיח שהוא ספק איכותי, כי הוא לא העביר את הזרם ושרף לך חלקים אחרים

עוד אופציה היא שבגלל הרבה אבק הוא התחמם מאוד ונשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אוקיי, אז אתה אומר שהסוג הספיציפי של הספק הזה היה ממשיך לסחוב טוב את המערכת אם לא היה חוטף את ה"ספייק"?

בספק הבא לא כדאי בכל זאת ללכת על 350-400W, ליתר בטחון, למקרה שהקריסה הייתה תוצאה של עומס יתר על הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p>מישהו יכול לתת לי המלצה לדגם ספיציפי של ספק שיתאים למפרט שלי (שכחתי לציין שהדיסק הקשיח שלי הוא SATA, אם זה משנה משהו)?</p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי על הספקים האלו וראיתי שהם יחסית קשים להשגה, ולא נמצאים בכלל בחנויות באיזור המגורים שלי...

מה דעתך על הספק הזה: http://www.spirecoolers.com/psu.asp?ProdID=4?

עולה בערך אותו מחיר (ב-KSP) ויהיה פשוט מאוד בשבילי להשיג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם עוד אחד של HEC? או המלצה אחרת על ספק איכותי אם יש לך... כי ממה שראיתי ה-FSP נמצא רק אצל נועה מחשבים, ואני צריך לחכות מינימום 10 ימי עסקים כדי לקבל אותו (הוא לא במלאי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enermax כולם טובים

הזולים זה בד"כ ה-EG365 שהוא קצת יותר ישן, אבל ספק שעושה את העבודה בנאמנות

Antec הזולים זה בד"כ SmartPower (מיושנים וחלשים במונחים של היום) או SmartPower 2.0 (ספקים טובים, אבל האנרמקס המקבילים עדיפים)

TT לא חברה איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...