שאלה בקשר המאווררים שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר המאווררים שלי

shai7654

Recommended Posts

ששאלתי למערכת שלך לא התכוונתי למערכת הפעלה אלה למפרט שלך לוח/מעבד וכו..

ו60 מעלות במנוחה...(איזה מעבד)..??

ויש לך משחה טרמית פשוט כנראה שהגיע הזמן להחליף אותה...

ניסת לנקות אבק..לסדר חוטים.??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60+ זה כאשר אני מפעיל משחקים ואז המחשב נכבה לי

המפרט הוא :

p4 3.0 ghrs presscot 1 mb cache

asus p4p800-e

geforce 6200 256 mb

1 זיכרון 2 סטיקים של ו2 של a-data

אין לי מישחה טרמית אולי תמליצו לי על אחת כי אני לא יודע אפילו איפה לקנות את זה

יש לי שני מאוורררים מאחורה ואחד מקדימה, אחד מהשנייים מאחורה הוא מכניס אויר והשני מוציא והשלישי מקדימה הוא מכניס אויר

וניסיתי לנקות את האבק אבל בלי מישחה טרמית וסידרתי חוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות שלך אני מבין שאתה לא מתעסק הרבה עם המחשב, לכן אני ממליץ לך ללכת למישהו שכן מבין במחשבים (חומרה) ולבקש ממנו לחדש לך את המישחה. המישחה עולה בסביבות ה35 ש"ח, ואמורה להספיק לכ-10 פעמים. יש מדריכים באתר על איך להחליף את המישחה, אבל שוב, אם אתה לא בטוח במה שאתה עושה אז רצוי שמישהו שכן מבין יעשה לך את זה... את המישחה קונים בחנויות מחשבים (לדוגמא:www.pandas.co.il )

60 מעלות לפריסקוט זה נורמאלי... כנראה שבלוח יש לך הגדרה שהמחשב יכבה\ יעשה ריסטארט כשהוא מגיע ל60 ומשהו מעלות... פשוט תשנה את ההגדרה הזו.

איזה יש לך למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוקט זה התושבת שעליה יושב המעבד... לא הקירור שלו... תפתח את המחשב, ובחלק העליון של הלוח אמור להיות ריבוע ממתכת, גדול כזה... זה גוף הקירור. עליו יש מאורר. תעתיק לפה מה כתוב במרכז המאורר... (צריכה להיות שם איזה מדבקה או משהו...)

תוספת: ניסית לבדוק בביוס אם יש איזה הגבלה על הטמפ' של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי משחה טרמית מעבירה את החום לצלעות הקירור ומורידה את הטמפרטורה ב-9 מעלות (לרוב)!

לדעתי קנה משחה טרמית (40 שקל משחה של 20 גרם ואתה צריך לשים רק 4 גרם בערך,בשביל שלא תהיה 'גבעה') וגם תביא מאוורר נוסף בשביל עוד 3-4 מעלות

לדעתי אם תשמן את המאווררים ותסדר כבלים הטמפרטורה תרד בעוד 1-3 מעלות ומדריך לשימון יש בקטגוריית המדריכים באתר!

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מאיפה השטויות האלה לקוחות?

מישחה טרמית אומנם מעבירה את החום, אבל ממש לא מקררת. הקירור תלוי במידה רבה בצלעות הקירור, המאורר והאיורור הכללי של המארז. 9 מעלות? זה רק אם שמת את גוף הקירור לא טוב, או שהמשחה הקודמת הייתה ממש (אבל ממש) גרועה.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_934_1448&products_id=1185

3 גרם, ומספיק ל5 החלפות לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...