איזה רכב יש לכם? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רכב יש לכם?

Roshos

Recommended Posts

מה אתם מתלהבים ממהירות?

אחר כך בוכים כשיש תאונות קטלניות :bash::s07:

[ltr]when is the last time you heard about an accident that was caused by high speed?

it's always passed a white line, ran a red light, didn't obey a stop sign and so on...

everyone like to place blame on speed because it's easy, why let facts get in the way.

people like you don't like to hear that only 2% of the accidents are caused by high speed.[/ltr]

BigDickBastard אני בספק אם הקולט שלך מגיע ל200KMH.

גם אם מחוג המהירות הצביע על 200 זה לא אומר שנסעת על 200, המחוגים האלה נוטים לזייף ולא במעט.

בכול מקרה לא מצאתי בcarfolio מידע על הקולט שלך ככה שאני לא יכול לשלול את זה.

[ltr]I assure you that it got to at least 190 if not 200. there's a limit to how far it can be off. 5th gear @ 6.2k RPM speedo reads 200km/h. and I gave the specs before, it was very hard to find I know...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]bullshit, the only way to get close to 220km/h with a '69 mustang is if you drop it out of an air plane and even then I'm not sure you'll get to that speed.

a '69 mustang mach 1 has a top speed of 193km/h. and that's the strongest model (excluding shelby's), 5.7l (250hp) engine...

and more to the point, got to 200km/h on rd.2 at 2am in the middle of the week. didn't hit the rev limiter so it might be able to do a bit more, but I didn't want to stress the engine. obviously, I dropped back to 120 afterwords, just wanted to see how much it can do.[/ltr]

חחח אתה חושב ש 220 על המוסטנג זה הרבה? שנה שעברה טסתי לדוד שלי (ארה"ב) יש לו מוסטנג 5.4 ליטר...הוא בעצמו סגר עליה 235 מול העיינים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף להשאיר את הג'נטים המקוריים כרגע....ואולי להחליף לטסות יותר יפות שיש לסדרה של הגולף...ומה בקשר לפנסים? לא הבנתי..

עריכה:

תודה רועי,שוקרייה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף להשאיר את הג'נטים המקוריים כרגע....ואולי להחליף לטסות יותר יפות שיש לסדרה של הגולף...ומה בקשר לפנסים? לא הבנתי..

עריכה:

תודה רועי,שוקרייה :)

אסף יא סטלה , זה ליאב יא תימני ממוחשב

שמעע , פנסים .. אתה יודע להחליף למשהו שקוף בולט כזה

ומה טסות ?@# בעעעעחאס ישך כסף תפסיק להשקיע אותו במקומות הלא נכונים :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף יא סטלה , זה ליאב יא תימני ממוחשב

שמעע , פנסים .. אתה יודע להחליף למשהו שקוף בולט כזה

ומה טסות ?@# בעעעעחאס ישך כסף תפסיק להשקיע אותו במקומות הלא נכונים :jump:

את הפנסים אני משאיר...:) ואני יודע שזה ליאב..חחחח....עכשיו אני מתכנן לתקן מתישהו את הנזק בטמבון הקדמי :pissed:...

וכל שבוע לעשות פוליש ווקס לאוטו....תקראו לי מטורף,..אני אוהב שהאוטו מבריק כמו שצריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוליש עושים פעם אחת אם מצב הצבע של הרכב לא משהו

ווקס עושים פעם ב-3 חודשים, עם ווקס איכותי

והוא נשאר שם

אחרי זה פעם בכמה ימים רק לשפוך דלי מים על האוטו

אם עשית נכון לא אמורה להישאר על האוטו טיפת מים אחת

והוא יבריק כאילו הוא קיבל ווקס רק אתמול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה חושב ש 220 על המוסטנג זה הרבה? שנה שעברה טסתי לדוד שלי (ארה"ב) יש לו מוסטנג 5.4 ליטר...הוא בעצמו סגר עליה 235 מול העיינים שלי.

[ltr]I know you're lying , because with the exception of the shelby GT500 no mustang (from the 60's) can get to 220km/h. and I'm pretty sure nobody let you drive a car what was produced in the lower hundreds and that cost today about 130K $.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המישפחה שלי מצד האבא גרה הרבה שנים בפורטלנד משנות ה 70 ניראה לי...ומאז שאני זוכר את עצמי תמיד לדוד שלי היה את המוסטנג.

אולי עכשיו היא שווה סכום כזה אני לא יודע...לא ממש מתעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...