למה מדינת ישראל מתעקשת על חתונה דתית ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מדינת ישראל מתעקשת על חתונה דתית ?

can_not_lose

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי, אופייה היהודי של המדינה מתנגש עם זכויות דמוקרטיות ולכן עלייך לזכור שהמדינה היא קודם כל יהודית.

אפשר לחשוב שזה כזה ערך עליון. אז תהיו גם רפובליקת בננות (אה, רגע, אנחנו לא שם כבר?) אבל העיקר תהיו יהודים.

אני אחד מאותם 800,000 והאלטרנטיבה היא גיור. ההשוואה לחוקי נירנברג הייתה ממש לא נחוצה או רלבנטית, לעם היהודי ישנה זכות היסטורית לשמר

את המרכיב שמנע ממנו להיכחד במשך אלפי שנים והוא האחידות.

וואו, חתיכת אלטרנטיבה - אם אתה לא יהודי, אז תהיה יהודי בכוח או שתהיה מיעוט מדוכא בארצו. ההשוואה לחוקי נירנברג היא מאד רלוונטית מכיוון ששם גם כן אסרו חיתון של יהודים עם גויים ובוטלו נישואים שהיו תקפים עד כה בין יהודים לגויים. ואיך בדיוק דיכוי של מיעוטים יעזור לשמר את הדת היהודית? אם זה יעזור למשהו אז זה להפיכתם של היהודים בישראל ממדוכאים למדכאים - מה שיביא תגובות חריפות מצד שאר העולם שיכולים לפגוע. אני כבר יודעת שלאיחוד האירופה אין לנו מה להצתרף אבל באמת בא לכם שכל העולם המערבי ישים עליכם BOYCOTT אוניברסלי?

את צריכה להבין שאיפשור דבר שכזה יוביל ליצירת חברה חילונית גרידא. המדינה לא תיהיה יותר של יהודים שכן אתאיסאטים/בעלי דתות שונות יוכלו להתמסד כאן ולהנות משני העולמות. התוצאה של דבר כזה לטווח הארוך היא ביטול כל האופי היהודי לבסוף מדינה דמוקרטית בלבד, ישנו צורך בכפיות גם על חשבון זכויות בכדי להבטיח שהמדינה תישאר של יהודים.

I fail to see the problem. איש איש בדרכו יחיה ודרך ארץ קדמה לתורה. זאת כבר לא מדינת יהודים זאת JUDENREPUBLIK מדכאת ומושחטת. רפובליקת בננות עם מגן דוד. ראה לך את כל אותם "יהודים כשרים למהדרין" וכמה הם תורמים למדינה הזאת. 12 ילד להם ולו אחד לא ילך לצבא אבל מכתיבים לך ולכל שאר המדינה איך לחיות.

כשאותם "גויים" רוצים להתחתן - זובי, סעו לקפריסין פה זה מדינת יהודים. אבל כשצרייך לגייסם - תתגייס או לך לכלא.

זאת דמגוגיה לשמה. אם מדינה בחו"ל היתה אוסרת על אזרחיה היהודים להתחתן הרי שכל עם היה בוכה לאמריקה ולאו"ם וזועק על לשמיים "אנטישמיות" בעוד שכאן הכל מותר??? זה שזאת מדינה יהודית בעלת אופי יהודי לא אומר שהיא לא יכולה להשאר כזאת מבלי לפגוע בזכויות הבסיסיות ביותר של אזרחיה הלא יהודים. בגרמניה אתה יכול להתחתן איך שבא לך בלי קשר לדת, גזע או לאום שלך או של בן/בת זוגך אז אין לה יותר אופי גרמני?

אל תשאלו אותי (ואת שאר ילדי המתבוללים) למה באתי לפה. לא בחרתי, הייתי בת 7 ולחזור אני כבר לא יכולה. בכנות, עם החוקים הגזעניים האלו הייתי מעדיפה לעזוב. אם כל כך מתעקשת להמשיך להפלות גויים ובני-תערבות ולתת לאזרחיה להתבטא נגדם (למה הביאו את הגויים האלו לפה? רוסים מסריחים! וכיו"ב), אז תהיו לפחות הוגנים למחצה ותנו לנו דרכונים אירופאיים ונעזוב אתכם בשקט במדינה הגזענית שלכם עם הרבנות היקרה שלכם לקרוא תהילים נגד טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ex, אתה מתעקש לא להבין את מה שעומרי כותב?

למה יום המנוחה ליהודים צריך להיות שבת?

כמו שהוא אמר, נניח יש לו עסק שפתוח רק בסופי שבוע, למה הוא צריך לעבור

על החוק בשביל לקיים את העסק?

החוק (אם הוא צריך להיות קיים, אבל זה דיון אחר) צריך להיות שלכל עובד יש יום

עבודה אחד בשבוע, אבל אין סיבה שהחוק יקבע איזה יום זה!

ואני חושב שצריך להזכיר לכולם כאן, מדינת היא אומנם מדינה יהודית, אבל היא גם

מדינה דמוקרטית (כתוב את זה בבירור, אם כי לא בדיוק במילים האלו, במגילת העצמאות)

אני רוצה לדעת מי כאן חושב שזה הגיוני שמדינה דמוקרטית תפלה בין אזרח לאזרח על סמך הדת

שלו?! שלא נתחיל לדבר על כך שיש המון אזרחים שעלו מטעמי חוק השבות שבמסגרתו הם מוגדרים

כיהודים ואז הגיעו לכאן וגילו שהם לא באמת מוגדרים כיהודים, ולכן גם אסור להם להתחתן למשל עם מי שהם רוצים

ואם אני רוצה להתחתן עם מישהי שהיא נוצרייה? או מוסלמית? או כל דבר אחר? למה אסור לי?

למה אני צריך לצאת מהמדינה שלי, שאני אזרח בה כבר 18 שנה (מאז שנולדתי, כאילו) בשביל להתחתן

עם האישה שאני אוהב?

במסגרת חופש דת קיים גם החופש מדת (יגיד לכם כל מי שרק עשה את הבגרות באזרחות שלו שבוע שעבר),

ולכן, אין סיבה לחייב אנשים להתחתן בטקס דתי או למעשה שיהיה להם איזשהו קשר לרבנות אם הם אינם רוצים בו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תשמעי ההשוואה לחוקי נירנברג זה פשוט גועל,

צר לי שאת לא יהודיה(אפשר להתגייר בכל מקרה) ובשל כך את סובלת פה

אבל פה=ישראל זו המדינה של היהודים

אני ורוב האזרחים פה נעשה הכל כדי לשמור את זה ככה

בדיוק בגלל חוקי נירנבר ולמה שהם הובילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור הוא שבדמוקרטיה אין 100% שנהנים מהחלטה מסויימת(וכן זה דמוקרטיה שאם לא מזמן שינוי היתה בשלטון-לבד)

אין שום דבר דמוקרטי בכפייה דתית

שום דבר

100% מהחוקים בדת(לא הלכות) הם לטובת האדם ולרווחתו

נא לא להשחיל תעמולה משיחית בדלת האחורית

נגיד שיש לך עבודה שאתה אוהב ומרוויח בא טוב-יום אחד בעל הבית מגיע ואומר לך גבר אנחנו מתחילים לעבוד בשבת אז תכוון את השעון

אם לא אני אמצא מישהו אחר

זה מתאים לך?

למעסיק אסור לשנות את תנאי העבודה אחרי שהוא קיבל אותך (אלא אם חתמתם על הסכם)

פיטורים על בסיס סירוב לעבוד בשבת הם בהחלט עילה לתביעה, ורוב המעסיקים לא יעיזו לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ex, אתה מתעקש לא להבין את מה שעומרי כותב?

למה יום המנוחה ליהודים צריך להיות שבת?

כמו שהוא אמר, נניח יש לו עסק שפתוח רק בסופי שבוע, למה הוא צריך לעבור

על החוק בשביל לקיים את העסק?

החוק (אם הוא צריך להיות קיים, אבל זה דיון אחר) צריך להיות שלכל עובד יש יום

עבודה אחד בשבוע, אבל אין סיבה שהחוק יקבע איזה יום זה!

לא אתה מתעקש לא להבין, חוק כזה יכול להיות רק אם הוא מוחל על כולם בלי אפשרות בחירה

חברה לא יכולה לקיים חוקים ו או לחיות בסדר מסויים אם כל אחד יבחר לו "מה שבא לו"

יום אחד אתה תעריך כמה חשוב החוק הזה והוא בכלל לא דתי לצורך הענין

שוב אם מדינה שלמה היתה רוצה לשנות אותו הי היתה עושה זאת מזמן-קוראים לזה בחירות ולמפלגה קוראים שינוי.

למעסיק אסור לשנות את תנאי העבודה אחרי שהוא קיבל אותך (אלא אם חתמתם על הסכם)

פיטורים על בסיס סירוב לעבוד בשבת הם בהחלט עילה לתביעה, ורוב המעסיקים לא יעיזו לעשות את זה

תגיד מה עובר עליך? זה היה בהנחה שלא היה חוק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פה=ישראל זו המדינה של היהודים

אני ורוב האזרחים פה נעשה הכל כדי לשמור את זה ככה

בדיוק בגלל חוקי נירנבר ולמה שהם הובילו

גם האזרחים הלא-יהודים עושים הכל כדי לשמור את זה ככה, וכל מה שהם מקבלים בחזרה זו יריקה בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד אתה תעריך כמה חשוב החוק הזה והוא בכלל לא דתי לצורך הענין

שוב אם מדינה שלמה היתה רוצה לשנות אותו הי היתה עושה זאת מזמן-קוראים לזה בחירות ולמפלגה קוראים שינוי.

רק בגלל שחוק עבר בצורה דמוקרטית לא הופך אותו לדמוקרטי

בושה וחרפה שמדינה מחליטה בשביל בנאדם שביום מסוים בשבוע הוא לא יפרנס את הילדים שלו

תגיד מה עובר עליך? זה היה בהנחה שלא היה חוק כזה.

וואו, הגראס כנראה רודף אחריך עד פורום אקטואליה ::)

הבעיה עם החוק היא שהוא לא מגן על המגזר הדתי אלא כופה את הלכותיו על כלל האוכלוסיה

ועם חוק כזה אני לא מוכן להשלים, מה הבעיה שכל אחד יעבוד או לא יעבוד בשבת בהתאם לרצונו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...