iaudio a2 vs archos avr500 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iaudio a2 vs archos avr500

asta

Recommended Posts

חח כל שבוע אני בודק את זה מחדש יש לי את האחרון

fp581

זה יהיה גדול אם תוכל להעלות לאתר הורדות כולשהוא קטע וידיאו קצר שדגמת ( ממקור איכותי כמו ולא מוידיאוטייפ )

ולתת כאן לינק

אין כמו מראה עיניים, וזה היה עוזר להרבה אנשים שמתלבטים אם החברה בפורום כאן שיש להם את ה-av500 ,היו מעלים קטע וידיאו קצר על מנת שאפשר יהיה להשוות בצורה בילתי אמצעית בין שני ה-pvr האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מממ טוב אני חושב שדקה זה מספיק לא? זה באיכות הכי טובה מממ זה בAVI מומר מASF סורי על זה שזה יקח עוד שעה כי אימיול פועל ומוריד לי בצורה חייתית של 130+ אז אני לא סוגר אותו

האיכות היא:

23 פרימים לשניה

640X480

איכות הסאונד היא 1536KPS ו48KHZ בסטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fp581

הורדתי את הקטע של friends.

קודם כול תודה על הטירחה .

האם כשאתה הקלטת ,הגדרת את ה-a2 להקלטה באיכות המקסימילית שהוא מסוגל (640X480, 30 fps) ?

אם אני זוכר נכון ,ברירת המחדל שלו היא הקלטה ברזולוציה של 320x220.

והאם הקלטת מהשידורים הדיגיטליים של hot ? , אני שואל זאת מפני שהודיאו נראה לי לא חד ודי מטושטש

היה עדיף אם היית מקליט ממקור בעל איכות טובה , כמו סרט , כך שהיה אפשר להתרשם מאיכות ההקלטה בלבד ולנטרל גורמים אחרים שעלולים להשפיע על התוצאה הסופית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי הDVD שלי הרוס זה היה מממיר HOT זה הכי טוב שאני יכל להביא בנתיים אבל כאשר אני יקנה חדש אני יביא לכם מDVD

וכן על המקסימום זה יוצא לא משו אני יודע אבל חוץ מזה הוא ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאתמול הייתי בתערוכת COMPUTEX והיה שם דוכן של . . . ראיתי ,החזקתי והשתמשתי ב AV500 ואני חייב לומר שעשיתי כמה פאשלות מול לקוחות כשבאתי להשוות את הנגן שלי עם ה500 של . למה?

היה לי סרט שהקלטתי מHOT DIGITAL ובאיכות 640X480 על 1000KBPS, יענתו על האיכות המקסימלית. והמוכרים אמרו לי שהARCHOS יכול להקליט וידאו אפילו ב2500KBPS. אני לא יודע אם זה נכון או שזה נתון טיפה מוגזם וזה שואף יותר ל1000 בARCHOS מול ה1000ב A2, אבל כשחיברנו את המכשירים למסך פלאזמה סאותו הדוכן, כל אחד בתורו, אני רציתי להיעלם מהאדמה.

ה הציג ווידאו כמעט ללא ARTIFACTS (בדיוק כמו XVID במחשב) והנגן שלי הציג איכות של סרט JPG. וזה היה כלההבדל המשמעותי. אבל על הנגן רואים חבל"ז.

בחיבור לפלאזמה כמו שעשינו ני\סוי - ה מזיין את הA2.

ועכשיו תחליט מה אתה תעשה עם הסרטים שתקליט. תראה אותם על המכשיר - קח את הA2. ואם תחבר את זה לטלוויזיה חיצונית - קח את ה ARCHOS!

אלכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא לא.

גם בהצגת , בין אם זה על המסך או על מסך חיצוני, הארכוס מנצח.

איכות שמע- הם די ראש בראש, רק של A2 יש מגבר בעצה מוגזמת שמפתה להגביר, ובכך לאבד מהר מאוד איכות (יותר ווליום=פחות איכות)

לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, אני ראיתי אתמול את שני המכשירים האחד ליד השני ככה שאני יודע יותר טוב מה כן ומה לא . . .

לARCHOS יש הקלטת והצגת איכותית אמיתית מה שאין ל A2.(הכוונה היא בהוצאת לפלאזמה או משהו) בהצגה על הנגן, הA2 מוציא איכות חדה ומצויינת.

מלבד זאת, המסכים של הARCHOS הם הרבה קצת יותר חדים והרבה יותר קונטרסטיים מהמסכים של a2/

שאר השימושים. קח A2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:( אז למה כולם המליצו לי על הA2 אם הarchos avr500 יותר טוב???

אוהו, מה אתה לא מבין??? :-X

בהקלטת והוצאת בחיבור למכשיר חיצוני, בגלל שההקלטה יותר טובה תראה בARCHOS יותר טוב. אבל רק בוידאו ורק על מסך חיצוני.

על המסך של המכשיר תראה אותו הדבר בשניהם. בכל השאר הA2 יותר טוב!

זהו, עכשיו הבנת כי אני מרגיש כאילו אני מסביר את זה לילד מפגר בפעם השלישית שאומר לי "אבל אמרו לי". אז הנה אני אומר לך בדיוק במה כל אחד מהם מצטיין. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את התרד ,

אבל לפי הצרכים שלך של הקלטה

הכי טוב ללכת על ה AV500

לי יש את ה A2

כי אני רציתי נגן איכותי overall

הקלטה בשבילי היה בונוס גדול

אבל בשבילי הוא נועד יותר למוזיקה וסאונד איכותי

וסוללה חזקה.

והA2 עושה את הדברים האלו הרבה יותר טוב מה AV500

ועוד הרבה דברים יותר טוב מה AV500 .

אני חושב היתרון היחיד הבולט של ה AV500 מול ה A2 זה רק בהקלטה.

ולצרכים שלך של הקלטה הav500

יתאים הכי טוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם בתור אחד שראה את שני המכשירים וכבעלים גאה של ארקוס 480 אני יכול לתמצת את כל היתרונות והחסרונות של המכשירים

נתחיל

מסך : לשניהם 4 אינץ למרות שלדעתי הארקוס נראה יותר טוב יותר ברור ויותר חד

בטריה : הארקוס 4 - 5 שעות לוידאו 16 למוסיקה הA2 10 לוידאו ו 20 למוזיקה

קודקדים : אחד הדברים הכי חשובים פה האייאודיו לוקח בגדול הארקוס יודע לנגן רק AVI מסוג MP4 וגם לא את כל הסטנדרטים ו WMV 9

ואילו הA2 מנגן את רוב ה AVI MP4 וגם וגם ASF WMV MPG2 MPG1

ובנוסף הA2 יודע להציג כתוביות

הקלטה : פה הארקוס לוקח ובענק איכות ההקלטה שלו מעולה ואם תהיה דרישה אני יעלה פה וידאו שהוקלט מה 480 שלי

בעיקרון שניהם תומכים באותם רזולציות אמנם של הA2 יותר גדולה אבל ההבדל הוא משמעותי מבחינת האיכות לטובת הארקוס

נוחות : כבר תלוי בבן אדם שמחזיק את המכשיר

ובנוסך הקלטה של סאונד הA2 יודע להקליט ממיקרופון ל ואילו הARCHOS יודע להקליט מהמיקרופון ל ADPCM שזה WAV

רדיו : פה האייאודיו לוקח יש לו רדיו משולב ולארקוס יש שלט חיצוני שהוא זוועה של דבר

תמונות : לשניהם יש מגבלת גדול לתמונה של איזור ה 12 מגה פיקסל היתרון פה הוא של הA2 שמסוגל גם לנגן מוזיקה בזמן שרואים תמונות

איכות מוזיקה : אין הבדל חוץ מזה של A2 יש אקולייזר

מבחינת גודל פיסי הארקוס יותר קטן אבל לא בהרבה

יתרון נוסף לA2 הוא יכולת הצגת קבצי טקסט

יציאה לטלביזה: פה הארקוס לוקח בענק הוא תומך ברוב שיטות השידור ויש לו שלט שיודע להתממשק לטלביזה שלך

רמקולים פנימים : לארקוס רמקול אחד קטן ולA2 שני רמקולים (פחות קריטי היות וגם ככה שומעים אותם עם אוזניות )

USBHOST : לשניהם אותו מיכשור היות והתקן לא עובד על FAST המהירות היא של USB1 כלומר באיזור המגה לשניה

שורה תחתונה הארקוס הוא רק למי שחשוב לו הקלטה מהטלביזיה ואיכות של הצגת על גביי המסך ואילו הA2 הוא יותר נוח מבחינת כך שאינך צריך

לעשות הרבה המרות קבצים או הלבשת תרגומים

זהו אם שכחתי משהו אני מתנצל זה הכל מזיכרון

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ לarchos avr500 יש יותר זיכרוןן

אני חושב שיש לו 30 ג'יגה ולA2 יש "רק" 20 שזה גם הרבה

הA2 מעביר הרבה יותר מהר ממגה לשניה הוא מעביר 1.4 ג'יגה ב4-5 דקות MAX שזה ממש מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...