iaudio a2 vs archos avr500 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iaudio a2 vs archos avr500

asta

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול להשוות בין ה30 ג'יגה של AV500 ל30 ג'יגה של A2 או מול ה20 ג'יגה של הA2

או בכלל להשוות את הA2 לAV500 של 100 ג'יגה

הנפח ממש לא משנה פה...

מסכים איתו.

חברה הדיון הזה מיצה את עצמו מזמן. כבר כתבו פה בכל הודעה שנייה על אותו הדבר. מי שלא מבין - שיהיה חזק(!)

אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ לarchos avr500 יש יותר זיכרוןן

אני חושב שיש לו 30 ג'יגה ולA2 יש "רק" 20 שזה גם הרבה

הA2 מעביר הרבה יותר מהר ממגה לשניה הוא מעביר 1.4 ג'יגה ב4-5 דקות MAX שזה ממש מהיר

שים לב שדיברתי עם פונקציית ה USBHOST ולא על העברה ממחשב למכשיר

שים לב מה אתה קורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח סורי

אבל במקרה הזה אני חושב זה תלוי בנגן השני ולא בA2 כי אם הוא יכל להעביר במהירות של 1.7 ג'יגה ב4-5 דקות למחשב וההפך אז אני לא רואה שום בעיה אם יש מכשיר אחר שיעביר אליו באותה מהירות (אם המכשיר השני מסוגל לזה) כי זה אותו חיבור ואותו כונן אז זה לא כל כך הגיוני שהוא יכל רק מגה לשניה (שזה ממש לא טוב אם אתה מעביר הרבה מידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, ברוכים הבאים לשיעור ארכיאולוגיה, והנושא היום?!

חפירות :-)

כל מי שרוצה הקלטות של וידאו ולראות את זה על מסך חיצוני, שייקח כולשהו !

כל מי שמעוניין בכל השאר - שייקח COWON A2 !

לשניהם אותו קצב העברת נתונים. טיפה יותר לחכות או טיפה פחות זה לא מה שיגרום למישהו (חכם לפחות) לקנות את השני.

יש פאנימאייש?!

שבת שלום :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח סורי

אבל במקרה הזה אני חושב זה תלוי בנגן השני ולא בA2 כי אם הוא יכל להעביר במהירות של 1.7 ג'יגה ב4-5 דקות למחשב וההפך אז אני לא רואה שום בעיה אם יש מכשיר אחר שיעביר אליו באותה מהירות (אם המכשיר השני מסוגל לזה) כי זה אותו חיבור ואותו כונן אז זה לא כל כך הגיוני שהוא יכל רק מגה לשניה (שזה ממש לא טוב אם אתה מעביר הרבה מידע)

אין שום קשר זה בקר אחר הבקר של USBHOST שזה תקן לכל דבר תומך נכון להיות רק ב 1.1 וזהו הוא לא תומך מעל זה

ולכן לא משנה מה קצב ההעברה של המכשיר השני כל עוד הבקר שמיישם את הפונקציונליות לא תומך זה לא ייתמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר זה בקר אחר הבקר של USBHOST שזה תקן לכל דבר תומך נכון להיות רק ב 1.1 וזהו הוא לא תומך מעל זה

ולכן לא משנה מה קצב ההעברה של המכשיר השני כל עוד הבקר שמיישם את הפונקציונליות לא תומך זה לא ייתמך

נכון וכל מי שלא הבין, שUSB 1 זה USB1 בכל מכשיר, שיילך לשאול בפורום תמיכה טכנית וישאל למה המכשיר שלו מעביר פחות מהאחרים.

מלבד זאת,המהירויות שוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p>שלום לכולם</p><p>קראתי את התרד הזה במלואו וראיתי את הנתונים הטכניים של 2 הנגנים.</p><p>גם אני בין המתלבטים כי מה שחשוב לי זה</p><p>נפח אכסון גדול (ARCHOS)</p><p>לראות וידאו מכמה שיותר פורמטים (A2)</p><p>זמן בטרייה (A2)</p><p>הוצאת הוידאו לטלויזיה (ARCHOS)</p><p>כל הביקורות שקראתי ה מנצח.</p><p>האם יש סיכוי ש יוכל להראות קבצים של DIVX XVID בעתיד בלי המרה ? </p><p>אני יודע שנמאס לכם אבל אני באוסטרליה כרגע ואני טס לסינגפור שם אני אקנה את אחד מהנגנים אז אני זקוק לעזרה פה</p><p>תודה מראש</p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><p><blockquote data-ipsquote="" class="ipsQuote" data-ipsquote-username="gforce" data-cite="gforce"><div><p>שלום לכולם</p><p>קראתי את התרד הזה במלואו וראיתי את הנתונים הטכניים של 2 הנגנים.</p><p>גם אני בין המתלבטים כי מה שחשוב לי זה</p><p>נפח אכסון גדול (ARCHOS)</p><p>לראות וידאו מכמה שיותר פורמטים (A2)</p><p>זמן בטרייה (A2)</p><p>הוצאת הוידאו לטלויזיה (ARCHOS)</p><p>כל הביקורות שקראתי ה מנצח.</p><p>האם יש סיכוי ש יוכל להראות קבצים של DIVX XVID בעתיד בלי המרה ? </p><p>אני יודע שנמאס לכם אבל אני באוסטרליה כרגע ואני טס לסינגפור שם אני אקנה את אחד מהנגנים אז אני זקוק לעזרה פה</p><p>תודה מראש</p><p></p></div></blockquote><p>במה ניצח הARCHOS בביקורות?!</p><p>מלבד זאת, מה אתה שואל כאן שאלה רטורית, שהרי אין כאן אף אחד שדוד שלו הוא היצרן . . . רב סרן שמועתי לא טוב במקרה כזה . . .</p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p></p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A2 זה אחד המכשירים הכי חזקים שראיתי בחיים שלי .. איזה דבר זה בגודל של PSP

אתה יכול לראות בו הכל דבר חבל על הזמן ..

הלוואי עליי למרות שהייתי יכול לקנות אותו אבל לקחתי בסוף את הX5 ..

גם ס22ה אני מבסוט ממנו לאללה .. כדאי לקנייה ..

אבל הA2 מצטער שלא חיכיתי והייתי קונה אותו .. !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות סאונד: קריאטיב ו Cowon נהנות מיתרון קטן באיכות השמע, למרות שלא רציני. גם הארכוס מעולה.

איכות מסך- ל Cowon ול מסך דומה- מסך רחב בגודל 4 אינץ', ורזולוציה של 480X272, רק של A2 יש 16.7 מליון צבעים, בעוד שבארכוס יש 262,144.

לקריאטיב מסך בגודל 3.7 אינץ', מסך רגיל (לא רחב) ברזולוציה של 640X480, עם 262,144 צבעים גם הוא. את המסכים של ה A2 וה Vision ראיתי, שניהם מדהימים, איכות אדירה. אני מניח שהארכוס לא נופל מהם. לA2 יש רמקולים סטריאופונים.

גודל- ה A2 מפסיד כאן, ה AV500 וה Vision קטנים ממנו (בעיקר מבחינת עובי), אבל לא בהרבה.

תמיכה בפורמטים-

הנגנים בעיקרון תומכים באותם פורמטים, אבל Cowon מוציאים עדכוני קושחה קבוע, ונוספים להם פורמטים חדשים בתדירות גבוהה. אצל ארכוס וקריאטיב גם, אבל בתדירות נמוכה יותר. הA2 הוא היחיד שתומך בAC3 שזה מאוד חשוב, בנוסף לזה הציעו לו עידכון תמיכה בוורד, פוואר פוינט, אקסל ושוט..

קלות תפעול- כולם קלים לתפעול, ממשק מאוד נוח, בכל אחד מהם לוקח רק כמה דקות להתרגל.

איכות בניה- אין מה לדבר כל כך על הנושא הזה, כל הנגנים האלו הם בחוד החנית של שוק נגני ה PMP, כולם איכותיים, ובנויים היטב. הקריאטיב אפילו מכוסה מגנזיום.

באנדל- הקריאטיב מגיע עם באנדל נדיב שמכיל אוזניות איכותיות מאוד של קריאטיב, נרתיק, כבל חיבור למחשב, כבל חיבור לטלויזיה, מטען מהיר, מדריכים ועלונים, וכמובן דיסק התוכנות.

עם ה AV500 מגיע-

עריסת חיבור לטלויזיה

שלט רחוק

כבלי אודיאו/וידאו

כבל למחשב

כבל HOST

מטען

אוזניות

מדריך למשתמש, ונרתיק

עם ה A2-

אוזניות

כבלים לחיבור לטלויזיה

כבל חיבור למחשב

מטען

דיסק תוכנות ודרייברים

נרתיק עור.

*ל A2 יש סוללה פנימית מובנית שמספיקה לכמעט 9 שעות , אכן מדהים. אבל היא פנימית ואינה ניתנת להחלפה, בניגוד ל 2 הנגנים האחרים

*ניתן לרכוש ל Vision בעלת נפח כפול

*ל A2 2 , בניגוד לרמקול אחד ב 2 המכשירים הנ"ל

*ה AV500 מצטיין בהקלטה מהטלויזיה מבין ה 3 האלו, למרות שגם ה A2 מסוגל (אבל פחות טוב)

*לA2 והקרייטיב יש רדיו ולאקוס אין.

*רק בA2 יש אפשרות לצפות בתמונות בזמן שמיעת מוסיקה.

*רק בארקוס מקבלים שלט בבאדל.

*לארקוס כבר יש תמיכה בעברית לA2 מכינים בקרוב תצא ולקרייטיב לא שמעתי שצפוי.

*הA2 תומך בכתוביות גם בעברית, לא יודע בקשר לאחרים.

*שיפרו את הFPS בA2 בעידכון האחרון לא זוכר בכמה.*בA2 יש אפשרות נחמדה באמצע סרט לעצור את התמונהולעשות zoom in

איזה יופי של השוואה בין הav 500 לa2 לזאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tאתה בכלל קורא מה שאתה כותב?! תסביר לי את המשפט הזה בבקשה:

גודל- ה A2 מפסיד כאן, ה AV500 וה Vision קטנים ממנו (בעיקר מבחינת עובי), אבל לא בהרבה.

מלבד זאת, עברית ב A2?! חלום . . .

בגרסת הקושחה המעודכנת 1.77E שיצאה לפני שבוע אמנם הופיעה תמיכה לאותיות בעברית, אבל עדיין רואים את השמות של השיריים הפוך דווקא . . .

אני רואה כתוביות עדיין בג'יבריש שמפריע לכל התילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם בתור אחד שראה את שני המכשירים וכבעלים גאה של ארקוס 480 אני יכול לתמצת את כל היתרונות והחסרונות של המכשירים

נתחיל

מסך : לשניהם 4 אינץ למרות שלדעתי הארקוס נראה יותר טוב יותר ברור ויותר חד

בטריה : הארקוס 4 - 5 שעות לוידאו 16 למוסיקה הA2 10 לוידאו ו 20 למוזיקה

קודקדים : אחד הדברים הכי חשובים פה האייאודיו לוקח בגדול הארקוס יודע לנגן רק AVI מסוג MP4 וגם לא את כל הסטנדרטים ו WMV 9

ואילו הA2 מנגן את רוב ה AVI MP4 וגם וגם ASF WMV MPG2 MPG1

ובנוסף הA2 יודע להציג כתוביות

הקלטה : פה הארקוס לוקח ובענק איכות ההקלטה שלו מעולה ואם תהיה דרישה אני יעלה פה וידאו שהוקלט מה 480 שלי

בעיקרון שניהם תומכים באותם רזולציות אמנם של הA2 יותר גדולה אבל ההבדל הוא משמעותי מבחינת האיכות לטובת הארקוס

נוחות : כבר תלוי בבן אדם שמחזיק את המכשיר

ובנוסך הקלטה של סאונד הA2 יודע להקליט ממיקרופון ל ואילו הARCHOS יודע להקליט מהמיקרופון ל ADPCM שזה WAV

רדיו : פה האייאודיו לוקח יש לו רדיו משולב ולארקוס יש שלט חיצוני שהוא זוועה של דבר

תמונות : לשניהם יש מגבלת גדול לתמונה של איזור ה 12 מגה פיקסל היתרון פה הוא של הA2 שמסוגל גם לנגן מוזיקה בזמן שרואים תמונות

איכות מוזיקה : אין הבדל חוץ מזה של A2 יש אקולייזר

מבחינת גודל פיסי הארקוס יותר קטן אבל לא בהרבה

יתרון נוסף לA2 הוא יכולת הצגת קבצי טקסט

יציאה לטלביזה: פה הארקוס לוקח בענק הוא תומך ברוב שיטות השידור ויש לו שלט שיודע להתממשק לטלביזה שלך

רמקולים פנימים : לארקוס רמקול אחד קטן ולA2 שני רמקולים (פחות קריטי היות וגם ככה שומעים אותם עם אוזניות )

USBHOST : לשניהם אותו מיכשור היות והתקן לא עובד על FAST המהירות היא של USB1 כלומר באיזור המגה לשניה

שורה תחתונה הארקוס הוא רק למי שחשוב לו הקלטה מהטלביזיה ואיכות של הצגת על גביי המסך ואילו הA2 הוא יותר נוח מבחינת כך שאינך צריך

לעשות הרבה המרות קבצים או הלבשת תרגומים

זהו אם שכחתי משהו אני מתנצל זה הכל מזיכרון

בהצלחה

סלח לי, אבל WTF? בבקשה אל תדבר לפני שאתה יודע מה יוצא לך מהפה.

הארכוס מנגן AVI מסוג mp4?

תסביר לי איך פורמט אחד יכול להיות מסוג של פורמט שונה לגמרי. יש את AVI שזה פורמט, ויש את הקודקים שלו. הארכוס מנגן יופי Divx/Xvid

ומנגן MPEG-4 (לא להתבלבל עם mp4 שזה סיפור קצת אחר)

הוא גם מנגן WMV, אבל בצורה די צולעת (רזולוצית CIF)

בשניהם לא צריך להסתבך עם המרות קבצים תודה רבה.

אתה מודע לזה שגם לארכוס הוספה תמיכה בפורמטים נוספים בעדכונים הקושחה השונים, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...