שר האוצר הירשזון - דמגוג עם תעודות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר האוצר הירשזון - דמגוג עם תעודות

Milford Cubicle

Recommended Posts

שר האוצר הביא לאישורו של ראש הממשלה את ההצעה להפחית מיד את שיעור מס ערך מוסף מ-16.5% ל-15.5%. מע"מ בגובה של 15.5% יהפוך את ישראל למדינה עם שיעור מע"מ כללי הנמוך בעולם (להוציא שלוש מדינות קטנות במיוחד - קפריסין, מלטה ולוקסמבורג). בשיחות רקע העלה שר האוצר כמה נימוקים להצדקת הצעד הבהול שלו. רובם אינם נכונים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3264174,00.html

שר האוצר הירשזון אץ-רץ להוריד את המע"מ כבר עכשיו, מהיום להיום, לא מטעמים כלכליים או חברתיים, אלא מפני שהוא רוצה להפגין עשייה המייצרת כותרות. הוא משתמש בנימוקים שגויים ואף במיצגי-שווא. הבעיה האמיתית של הממשל הכלכלי בארץ היא תת-ביצוע של תקציבים חברתיים וכלכליים ותת-ביצוע של רפורמות מעודדות-צמיחה. לאלה אין מענה בקיצוץ הבהול במע"מ, שהוא צעד פופוליסטי יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מי הוא עדיין, חוץ מכתב של מעריב, מאיפה הוא יודע את כל הנתונים ואיך הוא מחשב את כל התחזיות שלו.

אין לי משהו נגד הדעה שלו אבל הכתבה הזאת ניראית לי אמינה בערך כמו כל כתבה של ידיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה משנה

אפילו ההורדה הקודמת הייתה מורגשת

אני חושב שצריך שמה שיעזור לשכבות החלשות והביניים בעיקר זה פטוור ממס על משכנתא!

אני משלם 3600 שקל כל חודש ........ רק משכנתא

מס הכנסה עוד כמה אלפים ...

אם היו מחזירים לי את המשכנתא דרך המס העשירים לא היו מרויחים מזה כמו כל הטבה אחרת ,ולעומת זאת זה היה מעודד מובטלים לצאת לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר האוצר הביא לאישורו של ראש הממשלה את ההצעה להפחית מיד את שיעור מס ערך מוסף מ-16.5% ל-15.5%. מע"מ בגובה של 15.5% יהפוך את למדינה עם שיעור מע"מ כללי הנמוך בעולם (להוציא שלוש מדינות קטנות במיוחד - קפריסין, מלטה ולוקסמבורג). בשיחות רקע העלה שר האוצר כמה נימוקים להצדקת הצעד הבהול שלו. רובם אינם נכונים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3264174,00.html

שר האוצר הירשזון אץ-רץ להוריד את המע"מ כבר עכשיו, מהיום להיום, לא מטעמים כלכליים או חברתיים, אלא מפני שהוא רוצה להפגין עשייה המייצרת כותרות. הוא משתמש בנימוקים שגויים ואף במיצגי-שווא. הבעיה האמיתית של הממשל הכלכלי בארץ היא תת-ביצוע של תקציבים חברתיים וכלכליים ותת-ביצוע של רפורמות מעודדות-צמיחה. לאלה אין מענה בקיצוץ הבהול במע"מ, שהוא צעד פופוליסטי יקר.

אני לא מבין מה רע בזה -הורדת מיסים הרבה יותר טובה מילעלות את שכר המינימום ואני אמרתי כבר הרבה זמן שהמיסים בארץ גבוהים מידי

זה שהעשירים ירוויחו מיזה יותר זה לא מענין אותי מיסים נמוכים יכולים להחיות את המשק ולשחרר אותי מהגהנום (מגורים אם אמא)

לחיים עצמים מהר יותר וכמובן שאני יצתרך ליקנות הרבה יותר שרותים ומוצרים(רק דוגמה קטנה)

דרך אגב גם ביבי אומר לאחרונה שצריך להוריד מיסים ככה שאתה לא מסכים אם העליל שלך? :lol: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...