גראס מזיק לגוף או לא ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גראס מזיק לגוף או לא ?

[NOS]

Recommended Posts

טוב אני רוצה להגיב בקשר למחקרים

פעם פירסמו מחקרים שיקרים כדי שלא ישתמשו בסמים

יצא לי ליראות סירטונים נגד סמים של פעם וזה שטויות

אז אני מבין למה הרבה אנשים לא מאמינים למחקרים של היום

אבל בשורה התחתונה סמים מזיקים ליפעמים גם לתווך ארוך

לקחת סמים זה הימור וחוץ מהימור אחרי הסטלה יש מצבי רוח עצובים ככה שאני לא מבין מה הרווח בזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוכיחים לך שאתה טועה אז אתה יורד לפסים אישיים' date=' ממש בוגר... אתה מוזמן לנהל דיון רציני אבל דע לך שדיון רציני אמור להיות כאשר יש לך ידע בנושא ועם הוכחות לדברייך (ולא, חבר שלך שעישן גראס ואמר שזה אחלה זה לא הוכחה שגראס עושה טוב).

הוכחתי לך שבדנמרק יש איסור על גראס (למעט בבסיס צבאי לשעבר בשם כריסטיאנה שמהווה בעצם אוטונומיה של אנרכיסטים), בישראל יש גם איסור על גראס ואין שום חוק שאמור להקל על מדיניות הסמים, בארה"ב יש מדיניות סמים קשוחה, באנגליה עדיין לא הייתה שום הקלה בחוק למרות טענותייך ובאוסטרליה השימוש המותר היחיד הוא במריפואנה בלבד ולא בגראס. למרות כל זאת אתה טוען שאני טועה וממשיך להיאחז בדברים שאתה ממציא מהראש...

נ

[/quote']

לא הוכחת כלום.

למעט האיזור החוקי רשמי בדנמרק יש הסכמה שבשתיקה ובתכלס זה חוקי כי אף אחד לא ידבר איתך גם אם אתה מחזיק ו או משתמש(לא סחר)

ארה"ב בגלל הלובי של תעשיית הטבק ואלכוהול ולמרות המסקנה ההפוכה ממחקרים שהזמין הממשל במשך השנים(ערוץ 8 אין שם של מחקר)

אוסטרליה שימוש חופשי אבל לא מעוגן בחוק-פסטיבל ציבורי ענק שהוא חגיגה לגראס +תחרות גידול הכל פתוח וחופשי והמשטרה מאבטחת את הארוע(מארדיגראס)

אנגליה נכון להיום אף אחד לא יעצור אותך על אחזקה ועל עישון גם במקום ציבורי כמו פארק-היית בלייב 8? לא? אז אני כן

תביא מחקרים כמה שנראה לך

גראס לא ממכר לא "יוצר מחלות" לא אלים, לא דופק את המוח, לא דופק את הכבד

אתה יכול לומר את זה על אלכוהול וסיגריות?

אם כן בבקשה...ואם לא למה אתה לא מדבר באותו האופן על הסמים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיון גם לי יש בענין וגם ניסיון רע עם חבר שעבר בדיוק מה שאתה מתאר, שוב זה היה שם והסם הוציא את וזה לא משנה איזה סם.

אני חושב שפה סתרת את כל מה שאמרת...

זה לא משנה עם גראס "רק" מעורר מחלות ולא יוצר אותן! התוצאה היא תוצאה- בנאדם יכול להתפגר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כתב כאן לגבי זה שהגוף מנקה את הגראס תוך שבוע, סתם לידע כללי- הגראס מתנקה ממערכות הדם ומהגוף בכלל, רק אחרי 3 שבועות עד חודש.

לבחור שמעשן, אתה לא היית במסגרת הלימודית במפגשים של N.A ? אפעם לא הביאו לכם נרקומן לשעבר לבצפר שידבר איתכם? בכל מקרה אני שמעתי סיפורים של מעל 15 נרקומנים בגמילה בשנות 25-50 לחייהם. כולם אחד אחד אחד התחילו מגראס. עזוב מחקרים והוכחות והפרעות נפשיות, שים את זה בצד. כולם מתחילים מגראס וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתם לוקחים קיצוניות.

יש גם אנשים שיש להם פחד במה,אז שאפחד לא יעלה על הבמה יותר?

ואל תזיינו לי בשכל שאיפה אחת וזה מספיק,כי אתה לא מרגיש עד הפעם השלישית מינימום-בהנחה שאתה לא מעשן סיגריות-מכאן אין סיכוי שמישהו ירגיש על הפעם הראשונה שלא לדבר על השאיפה הראשונה.

ולקח לחיים

puff puff give

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמון אנשים עדיין חיים בתפיסה שהגראס הוא סם קל

האמת היא שהגראס של היום חזק בעשרות מונים מהחומר שהיה נפוץ בשנות ה60' ומזוקק במיוחד כדי להכיל את אחוז הTHC הגבוה ביותר."יצרנים" שונים אפילו מתבלים את החומר במדבירי חרקים ורעל עכברים כדי להגביר את האפקט של הסטלה. אז כן, אפשר להכריז רשמית שאתם מכניסים רעל לריאות שלכם. ובהתחשב בכך שהגראס המודרני מעורר מחלות נפש ואף דוחף אנשים להתאבד ("ירוק קטלני", מוסף השבת של הארץ, 21/4/06) בהחלט ראוי להתייחס אליו כסם קשה לכל דבר, ולאכוף בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפה סתרת את כל מה שאמרת...

זה לא משנה עם גראס "רק" מעורר מחלות ולא יוצר אותן! התוצאה היא תוצאה- בנאדם יכול להתפגר מזה.

לא, שוב:

כל סם ולצורך הענין גם ניקוטין, קופאין, אלכוהול, גראס וכו' וכו' יכול להעיר משהו שקיים

אני ראיתי מה lsd יכול לעשות לבןאדם ומה אקסטה, אלכוהול גראס וכו'

לכולם יכולה להיות השפעה רעה אבל למעט סמי הזיות הסמים האחרים לא "יוצרים" מחלות כפי שכתבו פה

הרבה אנשים מניחים שבגלל שאלכוהול הוא חוקי אז הוא "טוב" או לא מסוכן לעומת הגראס שהוא לא חוקי-וזה ערמה של שטויות,

אלכוהול זה סם מסוכן מאוד! כך גם ניקוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok,אנסה לפשט את זה ככל האפשר:

1.אין תלות פיזית או השפעות פיזיולוגיות שאינן עוברות.

2.התמכרות,בגדול אפשר להתמכר נפשית לכל תענוג בחיים,אבל אם אתה אדם ללא אישיות זה דבר שיתפוס אותך דיי בקלות.

3.אם התחלת בעודך ילד אמנם לא תיצא "נרקומן",אבל בחלק גדול מהמקרים כשל חברתי.

4.פותח דלתות לסמים לא חוקיים אחרים,ואת זה אפשר להאשים את הממשל שאינו מבדיל בין מריחואנה לסמים האופיאטים,נרקוטיים והזייתיים.

5.על רגל אחת,זה מותרות שלא מתאימות לכל אחד ולא לכל גיל.

ואת זה תשמע מכל בחור שניסה את המותרות תקופה רצינית,ולא מילד בן 16-17 שחושב שזו הדרך החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שמעשן, אתה לא היית במסגרת הלימודית במפגשים של N.A ? אפעם לא הביאו לכם נרקומן לשעבר לבצפר שידבר איתכם? בכל מקרה אני שמעתי סיפורים של מעל 15 נרקומנים בגמילה בשנות 25-50 לחייהם. כולם אחד אחד אחד התחילו מגראס. עזוב מחקרים והוכחות והפרעות נפשיות, שים את זה בצד. כולם מתחילים מגראס וזהו.

כי אולי זה הסם הלא חוקי הנפוץ בעולם?

בכל-אופן,עבר כבר מזמן העידן שאנשים מנסים סמים עפ"י מה שהם שומעים מפה לאוזן.כמות גדולה מהאוכלוסייה צורכת מריחואנה באופן ארעי וחלקם באופן קבוע.

ותתפלא כמעט כולם לא צורכים את הסמים האחרים הלא חוקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי לעשן גראס בסוף אתה תתמכר לזה ותבזבז ימבה כסף אם סיגריו לוקח בשנה למעשן כבד 100000 שקל אז גראס זה 200000 :-\

תגיד, אתה נורמלי??

100000 ש"ח זה פחות או יותר 8000 קופסאות (בהערכה גסה).

אין בן אדם בעולם שמסוגל לעשן כמות כזאת בשנה אחת (או כל החיים? ::) ).

אם נניח לרגע שמדובר על תקופה של 10 שנים, אז יוצא שהבן אדם הדמיוני שלך מעשן יותר מ-2 קופסאות ביום...

(וזה אחרי שפרסתי את זה על 10 שנים במקום שנה)... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

מחלת נפש נמצאת ורדומה כל סם יוציא אותה החוצה ואין קשר דווקא לגראס.

כן סמים גורמים לסבל כן גם אלכוהול וסיגריות: אלימות, תאונות, סרטן, מוח כבד ועוד ועוד

אני לא שומע אותך מדבר על הסמים הקשים באמת

גארס לא יגרום לאלימות, סרטן וכו'

כן ניסיון גם לי יש בענין וגם ניסיון רע עם חבר שעבר בדיוק מה שאתה מתאר, שוב זה היה שם והסם הוציא את וזה לא משנה איזה סם.

על פי מה אתה אומר שכל סם מעורר מחלות נפשיות? זה אך ורק הTHC שיש בגראס מה שאין לא בקפה ולא באלכוהול, מאיפה אתה מביא כזאת אימרה שהכל מעורר מחלות נפשיות זה פשוט לא נכון.

מה יוצא לך מזה שאתה מעודד שימוש בגראס אני לא מבין, לא צריך מחקרים כדי לראות שזה דופק אנשים שמשתמשים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה נורמלי??

100000 ש"ח זה פחות או יותר 8000 קופסאות (בהערכה גסה).

אין בן אדם בעולם שמסוגל לעשן כמות כזאת בשנה אחת (או כל החיים? ::) ).

אם נניח לרגע שמדובר על תקופה של 10 שנים, אז יוצא שהבן אדם הדמיוני שלך מעשן יותר מ-2 קופסאות ביום...

(וזה אחרי שפרסתי את זה על 10 שנים במקום שנה)... ;)

גם אני לא הבנתי מאיפה הוא הביא את זה, אם קופסא יקרה שעולה 20 שקל אז הבן אדם הזה מעשן 5000 קופסאות בשנה שזה ממוצע של 275 סיגריות ביום (עם עיגול קטן כלפי מעלה) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי מה אתה אומר שכל סם מעורר מחלות נפשיות? זה אך ורק הTHC שיש בגראס מה שאין לא בקפה ולא באלכוהול, מאיפה אתה מביא כזאת אימרה שהכל מעורר מחלות נפשיות זה פשוט לא נכון.

מה יוצא לך מזה שאתה מעודד שימוש בגראס אני לא מבין, לא צריך מחקרים כדי לראות שזה דופק אנשים שמשתמשים בזה.

לא לא אמרתי את זה קרא שוב את כל מה שכתבתי בנושא.

אני בכלל לא מעודד להשתמש בכל סוג של סם

אבל אימרות דביליות שנובעות מחוסר ידע ודיסאינפורמציה גורמות לנזקים יותר קשים

ממה שנכתב פה ע"י כל מיני "מבינים" גראס עושה מחלות נפשיות וממכר וכו' וזה לא נכון יתרה מכך משתמע מזה שבגלל שאלכוהול חוקי(וגם סיגריות)

אז זה בסדר ואיתם אין בעיה

ולמי שלא הבין אני לא מעודד שימוש בסמים-כל סוג של סם ובניהם גם סקס לצורך הענין

כל אחד שיעשה מה שבראש שלו

ואם כבר אתם מתכוונים לעשות סמים-תבררו תשאלו כדי לדעת "מה זה עושה" ומה תוצר הלוואי

ובזהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...