OSX תומך בעיברית? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OSX תומך בעיברית?

fp581

Recommended Posts

יש לך בעיה אם חריטה, בגלל שהאותיות במרכז, לכן אין כל כך מקום לעברית (היבואן ידע מזמין מקשים מיוחדים שהעברית והאגלית בפינות).

בקשר לעברית הוא תומך, אבת תוכנות office לא יעבדו (כלומר ה- של מיקרוסופט), וה-openoffice יכול לקרוא ולכתוב בעברית אבל הבעיה שהוא לא יודע לקרוא או לשמור את השמות שלהם, כלומר כאשר תחפש קבצים בעברית בפתח הכל יהיה גיבריש, וכאשר תשמור קובץ בשם עברי הוא שמור בשם רק סמני שאלה (אבל תמיד אפשר אחר כך לשנות את שהם במערכת ההפעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה את המחשב שלי מחו"ל (macbook pro) יהיה לי עיברית במערכת ההפעלה? ואם לא איך אני יוסיף?למיקלדת זה לא בעיה אפשר לחרוט

יש לך סיבה שאתה רוצה מק-בוק? אתה מודע לזה שמחשבי מקינטוש יקרים יותר מהמקבילים בעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט האותיות באמצע, וכאשר תוסיף עברית זה לא יראה כל כך יפה לדעתי

אתה יכול להציץ כאן

http://pcgraph.co.il//index.php?data[cat]=335&cat=335&type=show_gallery_by_cat&page_name=970&userid=3522&cookie_lang=he

החלטה שלך

עריכה:

בננה צהובה, על איזו גרסה אתה מדבר? אין בעיה מתוארת על ידיך ב2.0b3

המקבוקים\מקבוקים פרו לא עד כדי כך יקרים, רק ב10% מניידים מקבילים, במחירי חו"ל כמובן

בנוסף אחריות בינלאומית לשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אז אי אפשר לחרוט מממ

אני שונא את ידע הכל שם ממש אבל ממש יקר והם נותנים מחירים גבוהים מדי לכל דבר :pissed::bash:

וכן יש לי סיבה אני רוצה מחשב נייד אם OSX ואם אפשרות לXP (שיהיה הכל משני העולמות חחח) וגם אני מאוד אהבתי את העובדה שזה בא אם הכל מוכן ואם כל התוכנות לא כמו המחשבים הניידים האחרים אבל אם אני קונה בארץ אין שום סיכוי שאני קונה את PRO הוא יקר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אז אי אפשר לחרוט מממ

אני שונא את ידע הכל שם ממש אבל ממש יקר והם נותנים מחירים גבוהים מדי לכל דבר :pissed::bash:

וכן יש לי סיבה אני רוצה אם OSX ואם אפשרות לXP (שיהיה הכל משני העולמות חחח)

תוכנת ה-BOOT_CAMP של היא עדיין בשלבי BETA, אל תצפה לעבודה חלקה של WIN.

אגב: אם בא לך להכיר את המק וגם OS X, אני ממליץ על -מיני. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אני רוצה להפעיל עליו גם משחקים! וזה לא יצא מהBETA? זה כבר קיים הרבה זמן לא?

לצערי משחקים זה לא הצד החזק במק. המק יכול להיות נפלא לעיצוב גרפי ועריכת , וכמובן לעשות רושם על החברים מהפיסי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBoot Camp היא כלום, היא רק כלי לחילוק הדיסק - יצירת מחיצה לOSX ומחיצה לחלונות, וצריבת דיסק , לא מעבר לכך. תאימות הביוס נותן עדכון הfirmware, מה שמאפשר לעלות מדיסק התקנה רגיל של .

כל עוד לא נוגעים במחיצות תחת לא יקרה שום דבר, אם כן המחיצות ידפקו, זאת הבעיה העיקרית.

משחקים תריץ על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוריד את המעמ זה יוצא 15 אחוז יותר יקר מאמריקה (ופחות מ10 אחוז מאירופה), ומחשב נייד זה משהו עם בלאי רציני, לכן 15 אחוז נחשב קצת בשביל לקבל אחריות, כיוון שאם משהו הולך הכל הולך.

וגם הכרטיס שלו הוא X1600 256MB, הרבה יותר טוב מהרבה ניידים שאני מכיר (ואני לא מדבר על או XPS)

ויש בעיות ב-bootcamp בעיקר בmbp 17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון אבל הוא הכי נוח ולמרות שהוא לא מריץ את כל המשחקים הוא עדיין מחשב חזק מאוד אם יכולות לזה

כאשר יצא הגירסה הרישמית אז כל הבעיות יגמרו לא?

ויש אחריות בין לאומית לאפל!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...