ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ?

ice2k

Recommended Posts

עד לפני שבועיים ראיתי את השכונה שלי כגוש ענק שאפשר היה לדמיין בו כבישים ראשים. היום אני נכנס לגוגל ומגלה שלא רק שאני רואה בבירור את הכבישים אלא גם את הבית שלי והחנייה והגינה ואפילו מכוניות שנוסעות בכביש. אז אמנם זו לא הרזולוצייה בה רואים ערים בארה"ב אבל זה ממש לא היה כך לפני אלא אם כן עשיתי משהו לא טוב (גם אופצייה).

בכל מיקרה רואים משדה דוב ודרומה כמה ק"מ לאורך החוף באיזור ת"א ונראה לי ככל שיורדים דרומה זה גדל בקו החוף. די מדאיג, רואים גם שטחים צבאיים בבירור כולל מבנים דרכים והכל.

שיהיו בריאים - לפחות אפשר להראות לחברים מהעולם את הבית, הבריכה ואיך בדיוק נראה חוף הים (אפילו אפשר לראות את הכסאות של המסעדות בחוף) 8)

(למקרה שעשיתי איזו טעות לפני שמנעה ממני רזולוציות גבוהות בחוף - אני מצטער).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית משתמש בGoogle Earth Pro,הגרסה המלאה ולא החינמית,וישראל נראית באיכות גרועה לגמרי,בת"א עוד מצליחים לראות איכשהו ולהתקרב.

בארה"ב זה ממש איכות מעולה,גם בכמה מדינות באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את גוגל החינמי הרגיל (אין ממש הבדל במפות בין הגרסאות אלא בדברים אחרים).

ומאוד פשוט לעבוד אותה , נכנסים לגוגל ורושמים EARTH , מורידים את התוכנה - 10 מגה. ואת המפות היא טוענת מהאינטרנט לפי האיזורים שבהם מסתכלים בתוכנה.

המפות הן לא חדשות , בד"כ שנה עד 3 אחורה.

עשיתי סקרין שוט חלקי של יפו - אצטדיון בלומפילד והנמל. בכל מיקרה התוכנה היא רק 10 מגה - יותר פשוט לראות לבד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי. הצלחתי לראות את כיפת הזהב בירושלים, את טדי ואפשר לראות מקרוב גם את אשדוד, אשקלון, קריית גת, באר שבע, דימונה(רואים את הכור הגרעיני חח) ועוד . צירפתי גם את שדה דב למי שבקש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שמאוד התרשמתי מהתכונה.

עכשיו שייטתי כמה עשרות דקות ונדהמתי.

הייתי באזור קריית שמונה, לקחתי זווית מסוימת והלכתי ככה עד לישוב שלי (מטולה) שלצערי מלא בעננים ולכן לא רואים אף בית ולא האמנתי שהכבישים באמת יהיו כל כך מדויקים (אם כי האיכות בזום שהייתי לא משהו). אח"כ טיילתי דרך כפר יובל עד לבית ספר שלי בדפנה ואפשר לראות בו את האולם אפילו.

כל הכבוד לגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה זמן חיכיתי שישראל סוף סוף תופיע ברזולוצייה נורמאלית.

עד עכשיו האתר היחיד בארץ שאפשר היה לזהות זה כיכר המדינה :P

שימו לב שגם רצועת עזה התעדכנה. LOL איזה חור.

אגב העידכונים של נשיונל ג'אוגרפיק מדהימים, אלה בסך הכל ממטוס, אבל הם ממש יפות בחלק מהמקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...