ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממתי רואים את החנייה שלי בGOOGLE ERATH ?

ice2k

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נומ"ט מאוד מאוד מאוד מוזרה.

הSR71 באמת ניראית חשודה שם, גם בגלל שהיא ענקית לעומת השטח של המסלול וגם בגלל שנראה כאילו המטוס שמאחוריה ממש נוגע בה עם האף שלו, כאילו הדביקו אותה שם.

תמיד יכל להיות שזאת תערוכה של הצבא, כי נראה לי שיש יותר מדי מיותר מדי דגמים שונים על הסיפון בשביל שזה יהיה משהוא מבצאי.

מה שד?ימ?ש??ק?י אמר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפעל טקסטיל באיכות טובה כי בלינק הוא גם מוריד לך תמונת לווין אחרת של הכור המפעל טקסטיל (אופס..)... אתה יכול בצד להוריד את התמונת לווין הטובה או להפוך אותה לשקופה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נומ"ט מאוד מאוד מאוד מוזרה.

שאלות שעולות:

1. איך לעזאזל הצליחו להעלות SR-71 לסיפון הספינה?

2. למה לעזאזל העלו "ציפור שחורה" לספינה?

3. למה יש שם שלא ממש מתאימים לנומ"ט? מבחינת גודל, תאימות, וכו...

4. מה שמם של המטוסים שעל הספינה, והאם מקומם שם? (חוץ מהמסוקים שלגביהם שאיתם אין בעיה)

5. האם התמונה מפוברקת?

6. אם סעיף 5 נכון, איך פיברקו אותה? האם זה אחד מה-plug-ins שהוספתי לתוכנה, או שכולם יכולים לראות את הנמו"ט ב-GE? (בנמל, בצד המערבי של מנהטן, ניו-יורק, ארה"ב. תבדקו ותגידו)

7. האם זהו איזה סוג של מפגן שעשו? תערוכה?

8. האם ה-SR-71 הוא לא מטוס סודי? כבר מותר להראות אותו?

9. האם הרוסים ניסו לגנוב את ה"ציפור השחורה" במבצא חסר תקדים, אבל נכשלו? או שבעצם הם לא נכשלו, ולא שמענו על זה? (כי לא אישרו מן הסתם).

אפשר להמשיך לעד.

אני מקווה שמישהו יאיר את עינינו בנושא.

אישי הטוב, זו ה-uss intrepid, נושאת ממלחה"ע 2 שהוסבה למוזיאון ימי צף. ממוקמת במנהטן.

ולכן יש שם SR-71. הייתי שלושה מטרים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מקומות בארץ עדיף את זה http://147.236.237.226

יש שם רשימה של ערים ורואים באיכות סבבה לגמרי. (תלחצו על "רשימת ערים" כדי לראות את הערים..)

בשלב מסויים כשמתקרבים אז אי אפשר לראות יותר טוב, אז יש כזאת סכוכית מגדלת ואם לוחצים עליה ואחריה על הכפתור עם העין רואים באיכות יותר טובה,

אבל רק בשטח של הזכוכית מגדלת...

מערכת די נחמדה

חחח כמה בריכות יש בהרצליה חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישי הטוב, זו ה-uss intrepid, נושאת ממלחה"ע 2 שהוסבה למוזיאון ימי צף. ממוקמת במנהטן.

ולכן יש שם SR-71. הייתי שלושה מטרים ממנו.

מגניב ;)

דימשקי, תודה על המידע.

http://en.wikipedia.org/wiki/A-12_OXCART

קראתי פה על ה-A-12 (המטוס שנמצא על הנומ"ט) ולא הבנתי מה ההבדל בינו לבין ה-SR-71?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בסיס של מנאייקים?

לא זה לא!!!!

זהו כלא של אסירים ביטחוניים (99% מהם).

אם מישהו אמר לך שהוא היה בכלא בקציעות זה כי היו פעם בבסיס חבושים שיש גם בבסיסים אחרים (של חיל האוויר ובסיסים גדולים אחרים עם הרבה עבודות שחורות).

חוץ מזה עכשיו הכלא נסגר :-[ הזנות נגמרה והשב"ס נכנסו- כמה מעט אינטיליגנציה בכל כך הרבה אנשים.

אבל זה כבר פוסט אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא!!!!

זהו כלא של אסירים ביטחוניים (99% מהם).

אם מישהו אמר לך שהוא היה בכלא בקציעות זה כי היו פעם בבסיס חבושים שיש גם בבסיסים אחרים (של חיל האוויר ובסיסים גדולים אחרים עם הרבה עבודות שחורות).

חוץ מזה עכשיו הכלא נסגר Embarrassed הזנות נגמרה והשב"ס נכנסו- כמה מעט אינטיליגנציה בכל כך הרבה אנשים.

אבל זה כבר פוסט אחר.

אדון urich לצערי שירתתי שם כשנתיים וזה בסיס של אסירים בטחוניים נכון אבל מי אחרי עליהם קרבי..???

לא!! משטרה צבאית מד"כים..וכו...

וזה שהיה שם מעצר זה משהו אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל נדהמתי ממה שראיתי הרגע, ואני יכול להגיד שבזה הרגע אני מכריז על מותם של התצא"ות שהצבא מוציא בפיקודים לתרגילים שונים של כל בסיסי צה"ל . . .

פשוט רואים את השטחים בנגב ברזולוציה מטורפת בכלל ! ! ! פשוט להשיג לפ טופ עם חיבור לאינטרנט בבסיס שמחובר למדפסת, ולהדפיס בבסיס . . . מטורףףף.

* אבל ! ! ! וזה אבל גדול שהתקרב אליכם!

הרזולוציה הזאת חשפה יותר ממה שישראל הייתה רוצה, ואני בטוח שכמה שערות נמרטו בראשים של בטחון שדה עכשיו . . .

טייסות קיבלו לפתע רזולוציה טובה (לא מצויינת אך עדיין מדהים למה שעד היום הייתה רמת החשיפה של ישראל). וכמה בסיסים נגלו.

למרות שעדיין, מה שבאמת מסווג נותר מעומעם.(למעט נפילה קטנה בכנף מסויימת).

המבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...