תנו לי להבין משהו בקשר ל-Live CDs - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו לי להבין משהו בקשר ל-Live CDs

Recommended Posts

אם אני מוריד גירסת Live CD של הפצת לינוקס כלשהי אני יכול להריץ אותה כל פעם שאני מכניס את הדיסק מבלי לפתוח מחיצה חדשה ולהתקין עליה את ההפצה? אם כן אז זה גאוני, תמיד רציתי לנסות / Kubuntu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם PARTITON MAGIC אתה מקטין את הכוננים שלך ומשאיר את זה בתור UNPARTITIONED SPACE. ואז בהתקנה אתה תוכל ליצור עליו מחיצת EXT3(שזה הקבצים) ומחיצת SWAP(שזה הזכרון הוירטואלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד PARTITON MAGIC. תתקין אותו. די קל להתשמש בה. שם אתה עושה RESIZE לאחד הכוננים שלך, ובעצם משאיר מקום ריק על ההארדיסק ללא כונן.

לאחר מכן כשתפעיל את התקנת הוא יצור על המקום הזה את המחיצות שהוא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סופסוף התקנתי את ה-Partition Magic, עכשיו אני לא יודע ממש מה לעשות כי הדברים שם לא נשמעים כמו איך שהסברת.

אני עושה Create a new partition, ואז אני צריך להקצות מקום ב-MB, לבחור איזו מערכת קבצים (NTFS, Ext3, FAT32, Unformatted וכו'), צריך לבחור Unformatted? אי אפשר גם Ext3 וגם SWAP.

תודה מראש.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב ליצור מחיצה חדשה. פשוט תשאיר את המקום הזה UNPARTITIONED. כאילו לא תפוס על ידי שום מחיצה.

בהתקנה עצמה תיצור את המחיצות.

SWAP ו-EXT3 לא יכולים להיות באותה מחיצה. יש מחיצה אחת ל-EXT3, ומחיצה אחרת ל-SWAP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...