אם אני מבטל את הזיהוי של הפלופי ושל עוד כמה דברים - המחשב יעלה בצורה יותר מהירה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני מבטל את הזיהוי של הפלופי ושל עוד כמה דברים - המחשב יעלה בצורה יותר מהירה?

VL

Recommended Posts

בשביל להעלות את מערכת ההפעלה הינני צריך שהביוס שנמצא ברשותי יזהה אך ורק את הכונן בו מותקנת מערכת ההפעלה , האם אני צודק?

אם כן , לשם מה צריך שהביוס יסרוק גם את הכונן דיסקטים (פלופי) , ושאר ירקות...

האם מתי שאני יבטל את כל מה שהוא סורק זה יפגע לי בעליית מערכת ההפעלה? , זה יעיל? או לא?

אם כן , איך אני מבטל אותם דרך הביוס?

תודה וערב טוב.

VL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול הפלופי לא יביא לירידת זמן עליה,מה שכן זה ביטול תוכנות לא רצויות בזמן העלייה של הוינדוס. כדי לעשות זאת כנס START אחרי זה RUN ותרשום MSCONFIG יפתח לך חלון ותכנס ל SARTUP ושם תוכל להחליט איזה תוכנות לבטל. שים לב!! אם אתה לא יודע קובץ מסוים אל תבטל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך ותודה על הניסיון לעזור , אך אני מדבר בזמן עליית המחשב של הפעלת הווינדוס...

ז"א בדיוק איך שאתה מפעיל את המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב לבטל תפלופי, פשוט תגיד את המחשב לעלות קודם מהדיסק קשיח, יתן שיפור של שניה גג.

הורדת כבדות מההפעלה, דלוגמא: , Msn Messenger, תוכנות עידכון מיותרות(עידכוני ג'אווה עידכטני ADOBE READER, לדעתי הדבר הכי מיותר שיש)

בגול, חוץ מהאנטי וירוס וFIREWALL אפשרי לבטל כמעט הכל.

כמובן שצריך לשמור על מחשב נקי מSPYWARES ושאר המזיקין שמאריכים את העלייה של המחשב בצורה מטורפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...