אוזניות בתקציב של 1000$ - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות בתקציב של 1000$

fp581

Recommended Posts

AmiLo בוא נגיד שאתה אוהב ! סבבה אתה לא תרצא לקנות איזה מרצדס יפה :) ?! בשביל מה לבזבז כל כך הרבה כסף על מרצדס כשיש לך מזדה !....

אז כנראה שזה מה שהוא אוהב אז זה מה שהוא יקנה !....

אני חולה איכות אז זה מה שאני אוהב לבזבז את הכסף שלי !... ככה זה עובד ! נקודה ...

עכשיו בנוגע לרעיון שלקנות מערכת !.... ברמה הזו שוות פחות או יותר למערכת במחיר של 20 אלף דולר פלוס מינוס ...

אז כשיהיה לוממש הרבה כסף הוא תמיד מוזמן לקנות מערכת יפה ....(איך אומרים מתחילים בקטן)...

FP581 אתה חייב להבין ! שהוא חייב ללכת לפחות לשמוע את האוזניות ולשמוע את המגברים ואת ה DACIM שיש פה ! חבל לקנות על עיוור ("מפחיד")...

אין גבול לדברים האלה ! וכל דבר משפיע על הצליל (מגבר(DAC?!... אז אם יש לו את האפשרות ללכת לאנשים ולשמוע את זה יכול ליהיות מצוין ...

זה המלצה שלי אבל יש כאלה (כמוני) שקונים על עיוור את כל הציוד שלהם !... אז :=) ...

כמובן שלפני כן שמעתי חלק מהדברים והייתי אצל אנשים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שAKG 701 יהיו בחירה טובה יותר מלמשל ה-DT880. ה-880 ד"א, עולות פחות מ-300$. ל-880 למרות שהן מעולות יש איזו בעיה עם הגבוהים, זה מעצבן מדיי פעם. וכמובן שחובה מגבר לאוזניות שכאלה. לנייד שיקנה E3C כמו שהמלצתי והוא לא יתחרט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגראדו יהיה הרבה יותר טוב לסוג שלו מאשר 701 אני עד לא מזמן חשבתי לקנות אותם והם מצוינות שחבל על הזמן אבל אני לא חושב שלמה שהוא מקשיב יש משהו שיכול להוציא צלילים יותר נכונים ...

תגיד לי YOT איפה אתה משיג 880 ב 300 כי לי לא יצא לראות :)?

גראדו צריך לפני כן לשמוע ולראות האם אתה אוהב את הסגנון שלהם.

והוא דיבר על 300 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...