אוזניות בתקציב של 1000$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות בתקציב של 1000$

fp581

Recommended Posts

בן דוד שלי חשב על ה-UE-10 או על הgrado gs-1000 מה יותר טוב??? או שיש משהוא אחר בכלל שהוא הרבה יותר טוב??

סוג המוזיקה הוא רוק פופ ואלטרנטיב!!! וה UE-10 הכי טוב בפופ (לפי מה שאמרו לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי הולך על full-size בתקציב הנ"ל. בדוק AT W5000. מדהימות שעולות בערך 750 דולר (אפילו קצת פחות) והן פשוט מדהימות (רק מלראות אותן אתה תשתגע). כמובן שיש אחרות שיכולות להתאים כמו הגראדו, אך אני אישית ממליץ על AT בגלל שהצליל שלהן לטעמי עדיף בהרבה מאשר של הגראדו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נתונים בדיוק אתה מחפש? תוכל למצוא הכל בגוגל.

אני כרגע עם AKG K340. להשיג אותן כנראה שלא תצליח, הן כבר לא בייצור כ-20 שנים. למרות שלמוזיקה שאתה מחפש המלצה בשבילה הן לא יתאימו, הן מיוחדות מאוד הודות לשילוב של דרייבר דינאמי ודרייבר אלקטרוסטטי, ואנשים רבים חושבים שהן לא פחות מהאוזניות המושלמות. לטעמי, בכל מה שלא דורש באס חזק, הן באמת מושלמות. ג'אז, בלוז, ובעיקר ווקאלית וקלאסית אילו פשוט מושלמות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח אתה רציני? לקנות ב-1000 דולר ולהפעיל אותן עם אייפוד? זה כמו לנסות לסוע בפרארי עם תא סולרי :silly:

בכל אופן, אם הוא צריך משהו נייד שייקח in-ear ב-300 דולר, ובשאר הכסף שיקנה לעצו נורמאליות לבית, כמו גראדו או AT.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fp581 אני כבר אמרתי לך אםם אתה לא הולך לחבר אותם למשהו רציני אז חבל על הכסף ! חלק כדול עושה היציאת מקור !....

חוץ מזה שלכאלה דברים יש הוצאות נוספות כמו ה DAC ו מגבר !... שמחייב אותך ברגע שיש לך ברמה הזו !...

על תחשוב שזה לקנות וגמרנו ! כי זה ממש ממש לא .... אז לא לקפוץ מעל הפופיק !...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב שהוא יכול לעשות זה לחלק את התקציב ל-3

אוזניות In-Ear איכותיות ב-300 דולר (כמו שאנטולי אמר)

אוזניות ביתיות ב-300 דולר (Beyerdynamic DT 880 - מומלץ מאוד)

ומגבר סטריאו ב-300 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר אתה בטח מתכוון למגבר :) לדעתי אם מדובר באייפוד גם E3C יספיקו ואפשר לקנות בערך ב-200 דולר כמדומני. לבית הייתי הולך על משהו איכותי יותר מה-880, כנראה שה-K701 של AKG יהיו בחירה טובה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגראדו יהיה הרבה יותר טוב לסוג שלו מאשר 701 אני עד לא מזמן חשבתי לקנות אותם והם מצוינות שחבל על הזמן אבל אני לא חושב שלמה שהוא מקשיב יש משהו שיכול להוציא צלילים יותר נכונים ...

תגיד לי YOT איפה אתה משיג 880 ב 300 כי לי לא יצא לראות :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי זה לבן דודי לא לי ולא חסר לו כסף חחחח בכלל לא

אבל הוא גם ישתמש בזה אם המחשב שלו והוא קונה גם כרטיס קול חדש ודיסקמן איכותי (לא צריך עצות לגבי זה) אז אם אתם יכולים לתת עצות אני ישמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כניראה אתה לא יודע שדיסקמנים הרבה אבל הרבה יותר איכותיים מMP3 אפילו הMP3 הכי טוב בעולם לא מגיע לאיכות של דיסקמן ב1000 ש"ח (שזה מה שהוא הולך ליקנות) אז אם אתה לא יודע אל תגיב

והיתבלבלתי בלא (שזה היה אמור להיות לו דא חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך אפשר להוציא 1K דולר על , או 300 דולר , מה כל כך מיוחד באוזניות האלה?

חוץ מהעובדה גם שאף אחד חוץ ממך לא ישמע את מה שאתה שומע , קשה לי להבין בלי לשמוע ...

לא עדיף לקנות זוג רצפתיים עם מגבר + סאב באותו תקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...