לפי מה נקבע צבע עיניים? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה נקבע צבע עיניים?

nega

Recommended Posts

ממך לבן לא יעבור שום דבר שקשור לסיבולת

אולי אם נגיע למצב שחייבים סיבולת גבוה בשבילי לשרוד (נגיד אם היינו חיים על הר מאד גבוה בלי חמצן) אז רוב הסיכויים שאחרי המון דורות ימותו רוב אלה שיש להם סיבולת נמוכה וישרדו רוב אלה שיש להם סיבולת גבוה בגנים וכך הרוב יהיה בעל סיבולת גבוה בגנים.

והאלה של הסיבולת גבוה שמספיקה בשביל לשרוד תשתפר במהלך הדורות למצב שהיה להם נוח? או שמה שהם נולדו איתו גם אחרי מיליון שנה הבנים שלהם יוולדו עם אותו דבר כמו שהיה להורים?

ועוד שאלה:

אם מאמצים את העיניים לזמן ממושך, איך זה משפיע עליהם?

העין נשארת יותר בפוקוס ורואים למרחק גדול יותר או שהעין נהרסת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אם אני צריך בשביל לשרוד כוח או סיבולת לב ריאה וזה דבר שאני עובד עליו הרבה מאוד

זה אומר שהילד שלי יוולד קצת יותר חזק או עם סיבולת לב קצת יותר טובה? או שיהיה לו יותר קל לפתח את זה?

אם אני צריך את זה בשביל ההישרדות שלי? -איך הגוף יודע מה בשביל ההישרדות-? לפי מה שאני משתמש בגוף?

לא, אתה מפתח את היכולת החדשה הזאת, אם היית נולד עם סיבולת לב ראה גבוהה יותר משל רוב האנשים, רוב הסיכויים שזה היה עובר לדורות הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי מבחן חשוב ביום שלישי לכן אני ממעיט בתגובות בזמן האחרון אבל רציתי להגיד שבאופן כללי זה הכל תאוריה יש עדויות לאבולוציה אבל על איך היא מתרחשות אין עדיין הוכחה חד משמעית שכך זה קורה ולא אחרת כמו גם על נושאים רבים אחרים למשל הקווניטים בנוסף לא נראה לי שיש כאן אנשים שבאמת מבינים בזה (כולל אותי) ולכן אם אתה באמת רוצה לברר את זה תנסה להשיג אימייל של איזה פרופסור לביולוגיה ושלח לו אי מייל :hi:

אם אתה לא יודע מאיפה שלח לי הודעה פרטית אני יעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...