לפי מה נקבע צבע עיניים? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה נקבע צבע עיניים?

nega

Recommended Posts

אבולוציה מדברת על דורות על דורות (אלפי דורות ויותר) ולכן הוא לא ממש נכנס בשיקול של איזה צבע עיניים יהיה לבן שלי

בטווח הקרוב של מספר דורות רק הגנטיקה משפיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבולוציה מדברת על דורות על דורות (אלפי דורות ויותר) ולכן הוא לא ממש נכנס בשיקול של איזה צבע עיניים יהיה לבן שלי

בטווח הקרוב של מספר דורות רק הגנטיקה משפיעה

נכון זה בדיוק מה שאני אומר

יש השפעה של סביבה אבל מאוד קטנה נגיד אסקימוסים יש להם עניים כמעט לבנות(כמו גם צבע עור) לעומת זאת אפריקאים יש להם עיינם שחורות ממש(כמו גם צבע עור)

אני יכול להעיד על עצמי שאצלי הצבע השתנה מחום בהיר לכהה אני במקור מרוסיה הלבנה לא יודע האם זה בגלל הגיל או הסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבולוציה קשורה אך ורק להישרדות.

הצוואר של הג'ירפות לא צמח כדי להתאים לסביבה. הג'ירפות עם הצוואר הנמוך פשוט מתו. ובגלל שכיום בני אדם כמעט ולא מתים עקב מבנה הגנים שלהם (כמובן שיש מחלות מולדות וכו'), ובמיוחד לא מצבע העיניים, אז אין השפעה של הסביבה על צבע העיניים.

הגנים משתנים רק ע"י מוטציות. המוטציות האלה קוראות באקראי ולא לפי הסביבה. כלומר לג'ירפה עם צוואר קצר יכול לצאת ג'ירפה כחולה או ג'ירפה עם צוואר עוד יותר קצר אבל לא חייב לצאת ג'ירפה עם צוואר ארוך.

תשאל את הידידה שלך מזה הפילוספיה של למרק. על זה אתה דיברת. אני (ורב העולם המודרני) מדברים על דרווין.

דרך אגב אוברלוד טעה רק בכמה מאות. עד פירסום הספר של דרווין התייחסו לתיאורה שאתה אמרת כנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבולוציה קשורה אך ורק להישרדות.

הצוואר של הג'ירפות לא צמח כדי להתאים לסביבה. הג'ירפות עם הצוואר הנמוך פשוט מתו. ובגלל שכיום בני אדם כמעט ולא מתים עקב מבנה הגנים שלהם (כמובן שיש מחלות מולדות וכו'), ובמיוחד לא מצבע העיניים, אז אין השפעה של הסביבה על צבע העיניים.

הגנים משתנים רק ע"י מוטציות. המוטציות האלה קוראות באקראי ולא לפי הסביבה. כלומר לג'ירפה עם צוואר קצר יכול לצאת ג'ירפה כחולה או ג'ירפה עם צוואר עוד יותר קצר אבל לא חייב לצאת ג'ירפה עם צוואר ארוך.

תשאל את הידידה שלך מזה הפילוספיה של למרק. על זה אתה דיברת. אני (ורב העולם המודרני) מדברים על דרווין.

דרך אגב אוברלוד טעה רק בכמה מאות. עד פירסום הספר של דרווין התייחסו לתיאורה שאתה אמרת כנכונה.

רגע מה ופעם מתו מצבע עניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שמתו מצבע עיניים?

השפעה של סביבה יכולה לבוא לצבא העיניים רק אחרי שהאדם נולד בצורת מחלות או חוסר תזונה. זה לא ישפיע על עיני ילדיו כי זה כבר קבוע בגנים שלו.

אבל לדוגמה אני מניח שאם היו אפריקאים בהירי עור הם מתו מוקדם יותר, והיה להם פחות סיכוי ליצור אפריקאים בעירי עור אחרים.

דרך אגב אולי כדאי שתשנה את החתימה שלך כי כרגע היא הרבה יותר מביכה אותך מאשר את אוברלוד (אתה די תומך כרגע בתיאוריה שמתה לפני כמה מאות שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי פיגמנט נראה לי מלנין כי כבר הרבה זמן לא למדתי ברוסיה אז לא זוכר כול כך שווה לכם ללמוד שם ולהגיע לארץ בגיל 10 ותלמדו כאן אתם כבר תדעו את החומר כול כך טוב עד שזה יספיק עד האוניברסיטה או יותר

בקיצר חזרה לשאלה נראה כמה שיותר מלנין יש מעניים שלנו העניים יותר חומות

וכמה שפחות הצבע ירוק ותכלת

וגם לפי הסביבה כחול שיש יותר אור כחה העניים יותר חומות

וכחול שפחות אור אז העיניים בצבע תכלת או ירקרק

וכשנולדים אז הצבע מתחיל מגנים של ההורים ומההורים אל הסבים שלהם וכך מאז או מעולם

בקיצר תודה על השאלה ממש עפילה לי את התאים אפורים אצלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שמתו מצבע עיניים?

השפעה של סביבה יכולה לבוא לצבא העיניים רק אחרי שהאדם נולד בצורת מחלות או חוסר תזונה. זה לא ישפיע על עיני ילדיו כי זה כבר קבוע בגנים שלו.

אבל לדוגמה אני מניח שאם היו אפריקאים בהירי עור הם מתו מוקדם יותר, והיה להם פחות סיכוי ליצור אפריקאים בעירי עור אחרים.

דרך אגב אולי כדאי שתשנה את החתימה שלך כי כרגע היא הרבה יותר מביכה אותך מאשר את אוברלוד (אתה די תומך כרגע בתיאוריה שמתה לפני כמה מאות שנים).

לפי דעתי לא ובנתיים אני אשאיר אותה כמו שהיא כמובן שאין כמו חוכמת הפורום אבל בכל זאת אני נוטה להאמין למדע :kopfpatsch:

נכון וארופאים כהים ובעלי עניים שחורות מתו בגלל שהיה להם פחות סיכוי השרדות :screwy:

מענין איך אתה מסביר אבולוציה לא ישירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר פה על אנתרופולוגיה. דיברו פה על אבולוציה. אתה כרגע יוצא נגד דרווין.

שוב אתה תומך בלמארק (אם אני שזוף הילד שלי יצא שזוף) ולא לדרווין - רק השזופים יחיו. המדע הלך עם דרווין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר פה על אנתרופולוגיה. דיברו פה על אבולוציה. אתה כרגע יוצא נגד דרווין.

שוב אתה תומך בלמארק (אם אני שזוף הילד שלי יצא שזוף) ולא לדרווין - רק השזופים יחיו. המדע הלך עם דרווין...

אני לא אומר שאם האב יהיה שזוף אז בהכרך הבן יהיה שזוף אבל הוא יכול לפתח מוטציה(האב) ולהיות טיפה יותר שזוף(הבן) ממה שהוא אמור היה להיות ועם זה ימשיך אז יתכן שבעוד אלפים שנה הצאצא כבר יהיה שחור לגמרה לעומת זאת להפך (כלומר בלי שהאבא יהיה שזוף) זה לא יקרה בחיים

מוטציה נוצרת באקראיות נכון אבל התוצאה שלה לא אקראית אם השתמשת הרבה סמים והילד שלך יצא עם פיגור שיכלי אז נכון זה מוטציה אבל התוצאה ממש לא אקראית (תוצאה ישירה של סמים) או אם נולד לך ילד עם אלרגיה לרוב זה לא בגלל גנים(למרות שגם אפשרי) אלא בגלל זיהום אויר וקרינה

אבולוציה שנוצרה לצורך הישרדות בלבד נקראת אבלוציה ישירה ושאלתי אןתך איך אתה מסביר אבולוציה לא ישירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שאם האב יהיה שזוף אז בהכרך הבן יהיה שזוף אבל הוא יכול לפתח מוטציה להיות טיפה יותר שזוף ממה שהוא אמור היה להיות ועם זה ימשיך אז יתכן שבעוד אלפים שנה הצאצא כבר יהיה שחור לגמרה לעומת זאת להפך (כלומר בלי שהאבא יהיה שזוף) זה לא יקרה בחיים

מוטציה נוצרת באקראיות נכון אבל התוצאה שלה לא אקראית אם השתמשת הרבה סמים והילד שלך יצא עם פיגור שיכלי אז נכון זה מוטציה אבל התוצאה ממש לא אקראית (תוצאה ישירה של סמים) או אם נולד לך ילד עם אלרגיה לרוב זה לא בגלל גנים(למרות שגם אפשרי) אלא בגלל זיהום אויר וקרינה

אבולוציה שנוצרה לצורך הישרדות בלבד נקראת אבלוציה ישירה ושאלתי אןתך איך אתה מסביר אבולוציה לא ישירה

איבדתי אותך באוסף גיבובי השטויות הללו.

שום דבר ממה שאמת לא קשור לדיון.

בכל מקרה העובדה היא שאתה חושב שDNA יכל להשתנות במהלך החיים.

וזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבדתי אותך באוסף גיבובי השטויות הללו.

שום דבר ממה שאמת לא קשור לדיון.

בכל מקרה העובדה היא שאתה חושב שDNA יכל להשתנות במהלך החיים.

וזה לא נכון.

את זה לא אמרתי רואה אתה מבין מה שאתה רוצה להבין לא מה שאני אומר יש לזה שם "דעות קדומות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית בבקשה.

וזה כן מה שאמרת, תקרא את החתימה שלי (או את שלך :lol: )

תאי הרביה משנים את הדי אן איי כדי להתאים את ההמשך של המין לסביבה

DNA לא יכל להשתנות כדי להתאים את עצמו, בטח של על ידי תאי הרבייה.

שינוי נוצר על ידי מוטצייה ונשמר לדורות הבאים על ידי הברירה הטבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית בבקשה.

וזה כן מה שאמרת, תקרא את החתימה שלי (או את שלך :lol: )DNA לא יכל להשתנות כדי להתאים את עצמו, בטח של על ידי תאי הרבייה.

בדיוק תקרא אתה :lol: :lol: :screwy::kopfpatsch:

אתה שוב מוכיח שבחיים לא למדתה ביולוגיה ברמה רצינית השפעה סביבתית יכולה להפוך למולדת החל מהדור הבא (תאי הרביה משנים את הדי אן איי כדי להתאים את ההמשך של המין לסביבה שהם חיים בה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DNA לא יכל להשתנות כדי להתאים את עצמו, בטח של על ידי תאי הרבייה.

שינוי נוצר על ידי מוטצייה ונשמר לדורות הבאים על ידי הברירה הטבעית.

ואיפה המוטציה קוראת לפי דעתך רגע לפי הילודה :screwy: באיבר הרביה(המין) שלך מתרחשת המוטציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...