מסכים כחולים במשחקים עמוסי גרפיקה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים במשחקים עמוסי גרפיקה

domiel

Recommended Posts

הבעיה היא של חבר שלי, לא שלי.

בזמן האחרון התקנתי לו זוג ו-9600XT, התקנתי דריברים מעודכנים והכל עבד מצויין עד לפני יומיים.

הדאמפים מצביעים על הדריברים אבל הייתי רוצה שמישהו קצת יותר מנוסה יסתכל על זה.

הדאמפים מצורפים.(כולם מהיום ואתמול)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריסה נגרמת על ידי הדריבר של Ati. נסה להתקין את הדריבר האחרון מ www.ati.com

ומהקובץ mssmbios.sys תנסה לבצע את זה

שים לב זה

Important: Some malware camouflage themselves as mssmbios.sys, particularly if they are located in c:\windows or c:\windows\system32 folder. Thus check the mssmbios.sys process on your whether it is pest. We recommend Security Task Manager for verifying your computer's security. It is one of the Top Download Picks of 2005 of The Washington Post and World.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אני זה עם הבעיה וניסיתי כבר לבדוק לבד את הdump עם התוכנה הזאת מהFAQ וזה כותב אותו דבר כמו במסך הכחול, שיש בעיה עם הקובץ ati3duag.dll

אני יודע שזה של הדרייבר אז הורדתי פעמיים והתקנתי דרייבר חדש וזה עדיין עושה וזה אפילו החמיר, עכשיו גם כשאני עם גראפיקה הכי נמוכה ובמקומות פחות עמוסים זה עושה מסכים כחולים.

אז בבקשה תנסו לבדוק את הdump אולי יש בעיה אחרת או שאם אני צריך לנסות להוריד דרייבר ישן יותר תתנו לי קישור.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מאוד תנסה מה שהחבר אומר לך ואין קשר לתאימות לדריבר קובץ DLL זה יתאים ללא בעיה גם עוד 50 שנה

נכון או בהתחשב שהDLL זה 90% מהדרייבר כנראה שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אתמול זה גם היה קורה אצלי מדי פעם.

אני חושב שזה קורה בגלל הגרסה החדשה של ה Catalyst Control Center והשימוש שלו ב .NET, תמיד שנאתי את ה CCC.

אתמול הורדתי את הדרייברים החדשים של אומגה מ: www.guru3d.com, ללא ה CCC וכרגע נראה שהכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...