בעיה לדעתי היא בכרטיס מסך... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה לדעתי היא בכרטיס מסך...

nahum8

Recommended Posts

כשאני משחק משחק כלשהו (לא כולם חלק זה לא עושה את זה...) לרוב זה משחקי מכוניות כמו MOST WANTED-UNDERGROUND וכו... לאחר כמה דקות זה נתקע עושה מסך שחור ולאחר דקה זה חוזר למשחק וככה 3 פעמים וכבר בפעם השלישית המשחק כבר לא חוזר לעצמו

זה מראה לי את ההודעה הזאת כשזה עושה את המסך השחור:

16dz1.jpg

מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה הזאת!!???

דרך אגב זה 9550 256MB 128BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר יש לי את אותו בעיה כמו שלך...

זה חלק מהבעיות הרבות שיש לי..

יש לי כרטיס מסך X800XL והתקנתי חדש, וכמובן את מה שהיה צריך בדיסק של ATI ויש את ההודעה הזאת שקופצת כל הזמן במהלך משחקים

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר יש לי את אותו בעיה כמו שלך...

זה חלק מהבעיות הרבות שיש לי..

יש לי כרטיס מסך X800XL והתקנתי חדש, וכמובן את מה שהיה צריך בדיסק של ATI ויש את ההודעה הזאת שקופצת כל הזמן במהלך משחקים

:-\

אתה חושב שאפשר לעשות משהו בקשר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבטל (Disable) את הVpu Recover באפשרויות של הCCC (התוכנה הזו שקופצת לך עם ההודעה).

אם זה גורם לבעיות אחרות, תחזיר אותו ותכתוב פה עוד הודעה.

יכול להיות שזה בגלל התחממות יתר.. אם אתה עושה OC תנסה להוריד את התדרים.. אם לא פשוט תנסה מה שאמרתי ואז תחזור לפה אם זה גרם לבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ביטלתי את ה VPU עוד לפני שאמרת...אבל זה עדיין ממשיך! והקטע שהכי מעצבן אותי זה שזה עושה לי לרוב במשחקי מחוניות אם אני עושה גרפיקה יפה למשל ב NFSU 1!! יש לי את האיכות הכי גבוה! וזה עושה...

ודרך אגב גם אני חושב שזה בגלל התחממות יתר ואני גם לא עושה OC ואני לא יודע כבר מה לעשות איתו!!

בקיצור...אם ישנה איזשהי תוכנה שאפשר למדוד איתה את טמפ' הכרטיס אז תביאו קישור...ואז נראה אם זה באמת בגלל התחממות יתר ואם זה באמת ככה אז אני פשוט דופק את הR9550 בריצפה ודורך עליו :bash::jump: והולך לקנות משהו איכותי כמו למשל X1900XT :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...