שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 21 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום, סיכוי רב מאוד שאת המחשב החדש שאני הולך לקנות אני אקנה כבר conroe, גם כי היתרון הניכר על pentium d שווה את ההפרש במחיר שהוא לא בשמיים בכלל, במיוחד שמדברים על E6300 וגם בגלל ההפרש בצריכת החשמל.

הבעיה היא בלוח אם, מרדנית הציעו לי את 965P-DS3 שהוא גם יחסית יקר וגם נתקלתי בביקורת הזאת מלפני חודשיים:

מתחקיר קטן שעשיתי על לוחות אם וכרטיסי מסך של עולה בצורה חד משמעית עובדה אחת והיא : הם יקרים תחת ואפשר להשיג לוחות לא פחות טובים במחירים יותר נמוכים , בתמחור הנוכחי שלהם כלכלית הם יורדים למטה, וזה טיפשי ככה הצרכן מתרגל לא להסתכל בכלל על המחירים שלהם וככה גם כשהם ייתפסו טיפה שכל ויורידו מחירים (כמו שכל עולם המחשבים צריך לעשות , ויש לי איזה 6 סיבות למה) , אף אחד כבר לא יהייה שם בשביל לראות את זה והם ייסגרו

הדרישות שלי מלוח האם הן לא מופרזות.

לא מעניין אותי , לא דחוף לי כרגע כרטיס מסך וכרטיס בילט אין כרגע יספיק בהחלט, אז נכון להיום, יש תחליפים ללוח האם הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, סיכוי רב מאוד שאת המחשב החדש שאני הולך לקנות אני אקנה כבר conroe, גם כי היתרון הניכר על d שווה את ההפרש במחיר שהוא לא בשמיים בכלל, במיוחד שמדברים על E6300 וגם בגלל ההפרש בצריכת החשמל.

הבעיה היא בלוח אם, מרדנית הציעו לי את 965P-DS3 שהוא גם יחסית יקר וגם נתקלתי בביקורת הזאת מלפני חודשיים:

הדרישות שלי מלוח האם הן לא מופרזות.

לא מעניין אותי , לא דחוף לי כרגע כרטיס מסך וכרטיס בילט אין כרגע יספיק בהחלט, אז נכון להיום, יש תחליפים ללוח האם הנ"ל?

תגובה ממקור התגובה :lol: :

א. הלוחות אם בסדר , הכוונה הייתה בעיקר לכרטיסי המסך שהם מייצרים שיקרים מאוד בארץ

ב. הDS3 זול מאוד וטוב לOC (אבל צריך קרור לצ'יפס אחרת הוא מתחמם מאוד)

ג. אם אתה לא בקטע של OC , וגם לא בקטע של גיימינג , אתה יכול לקחת P5B , לוח טוב

ד. המחירים של ירדו מאז (את התגובה שלי אני מניח הם לא קראו , אבל את החשבונות שלהם הם קראו טוב מאוד כנראה)

ה. תתיעץ בפורום מפרטים , ותבקש מהם לבסס את המפרט על E6300 , ניפגש שם :xyxthumbs:

945P-S3 של אותה חברה

גם הוא אוברקלוקר טוב , אבל כדאי קרור לצ'יפס , אם MOUSE.COM לא יעשה , אז לא צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה ששאלתי? כולה רציתי לדעת איזו טמפרטורה היא תקינה למעבד -לא מתי הוא נכבה מתי הוא נשרף ומתי הוא מזיע.

עניתי מה שאני יודע , מצטער אם זה לא מספיק, אבל פשוט אי אפשר להגיד איזה טמפרטורה "תקינה " למעבד כי כל מעבד עובד במארז שונה עם כרטיס מסך בחום שונה ליד וכו' וכו' , פשוט אי אפשר להגיד ...

עריכה : הודעה 750 !!! אני ZONE FREAK !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוף igloo 5071 light עכשיו לפי הביוס הטמפרטורה של המערכת (שאף פעם לא הבנתי אם זה של הצ'יפסט, המייצבי מתח או סתם החום במארז..) היא נעה בין 38-41 ושל המעבד בין 25-35 עכשיו אני רוצה לדעת אם אולי זה מזייף או שזה החליף ביניהם.. ניסיתי לעצור את המאורר של המעבד אבל שני הטמפרטורות עלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוף igloo 5071 light עכשיו לפי הביוס הטמפרטורה של המערכת (שאף פעם לא הבנתי אם זה של הצ'יפסט, המייצבי מתח או סתם החום במארז..) היא נעה בין 38-41 ושל המעבד בין 25-35 עכשיו אני רוצה לדעת אם אולי זה מזייף או שזה החליף ביניהם.. ניסיתי לעצור את המאורר של המעבד אבל שני הטמפרטורות עלו...

נו 35 מעלות למעבד במנוחה זה מצויין , תאמץ אותו עם איזה תוכנה ונראה את הטמפרטורת מאמץ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...