שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 19 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

הזמנתי מחשב עם מעבד conroe E6400 לוח אם PB5 DELUXE וכו' לצורך עריכת אודיו. רציתי לדעת איזו מערכת הפעלה כדאי לי להתקין? האם יהיה הבדל משמעותי בביצועים בעבודה עם WIN X64 PRO או שכדאי לי להשאר עם גרסת ה 32 bit ולהתקין WIN PRO SP2?

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזב :kopfpatsch: חפרתי באתר של סטיינברג והם לא תומכים רשמית במערכת ההפעלה הזאת. זה גם ידרוש לכרטיס קול שיש לי.

נראה לי שאני אוותר על התענוג..... :nono:

בקיצור אז לכל אלה שקונים מעבד מסדרת 2 להתקין איתו WIN PRO/HOME + SERVICE PACK 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה אבל דווקא מכיוון אחר

מן הסתם לא תקנה הארדיסק של פחות מ-160GB היום

וה-SP1 תומכת עד 131GB

לא ממש הנושא של הדיון אבל 250 יוצא אחלה למחיר ... אז למה לא ? ההבדל בין 160 ל250 מגוחך אז כבר לך על 250 וגמרנו , רגע ולא תהייה בעיה להריץ דברים על WINXP PRO/HOME SP2 עם מעבד 64 BIT? או שעדיף לקחת WIN 64 או שגם זה עלול לעשות בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xp64 היא בעייתית

ה-SP2 רצה מצוין גם על מעבדי 64Bit ביתיים

הבנתי ... טוב אז נתקין PRO , ונחכה כולנו לויסטה... זה נכון אם אני לא טועה שהיא תומכת גם בכפולי , וגם ב64 BIT ? אם כן אז שווה לחכות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפניית תהליכים לליבות שונות

ואפילו יותר מתקדם, זה לפי העומס

ז"א שאם תריץ 4 יישומים, כאשר 3 קלים ואחד כבד

הכבד ירוץ על אחת, בעוד ה-3 האחרים ירוצו על הליבה השנייה (בהנחה שזמן העיבוד של כל אחד מהם הוא פחות מחצי מזמן העיבוד של היישום הכבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני מתכוון לקנות מחשב חדש ואני לא מבין כ"כ במחשבים. רציתי שתעעזרו לי בכמה שאלות ותעזרו לי לבנות מפרט טוב...

1. האם עדיף מעבד קונרו E6300 על פני מעבד D945 (עם מהירות 3.4 וזכרון 2X2MB) ? המחיר כמעט זהה...

2. האם אפשר להסתפק במעבד סורנטו 945 או שכדאי לקחת 965? או בכלל האם יש אחר שמומלץ?

3. לגבי - הם אפשר להסתפק ב GEFORCE6200 או ב GEFORCE7300 או כדאי כרטיס אחר?

4. האם בגודל 512 מספיק או כדאי לקחת 1GB? (בעקרון אני צריך ת' מחשב לצרכים משרדיים וביתיים ומדי פעם גם למשחקים וסרטים)

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני מתכוון לקנות מחשב חדש ואני לא מבין כ"כ במחשבים. רציתי שתעעזרו לי בכמה שאלות ותעזרו לי לבנות מפרט טוב...

1. האם עדיף מעבד קונרו E6300 על פני מעבד D945 (עם מהירות 3.4 וזכרון 2X2MB) ? המחיר כמעט זהה...

2. האם אפשר להסתפק במעבד סורנטו 945 או שכדאי לקחת 965? או בכלל האם יש אחר שמומלץ?

3. לגבי - הם אפשר להסתפק ב GEFORCE6200 או ב GEFORCE7300 או כדאי כרטיס אחר?

4. האם בגודל 512 מספיק או כדאי לקחת 1GB? (בעקרון אני צריך ת' מחשב לצרכים משרדיים וביתיים ומדי פעם גם למשחקים וסרטים)

תודה מראש ;)

1. 2 DOU E6300 עדיף כמעט על כל סדרת , קח אותו דברים יעופו לך במחשב

2. לוחות על בסיס הצ'יפסט 965 (G או P , תלוי אם אתה צריך כרטיס מסך מובנה מובנה) מעולים , קח לך אחד , הכי זול שתמצא יתאים לך אם אתה לא מתכנן אוברלוק

3. אלה כרטיסי מסך... 7300 יותר חזק אבל אם אתה ממש בתקציב ה6200 יספיק לך

4. ג'יגה וגמרנו ...

5. המודר הראשון שעובר פה , liorP23 או OMRIJ , עשו טובה לבחור שמעליי ותפתחו בשבילו ת'ראד בפורום מפרטים כשבכותרת יש מחשב לצרכים משרדיים והתקציב שהוא יציין

6. לא נורא שאתה לא מבין במחשבים , בשביל זה האתר הזה פה (ולעוד דברים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפניית תהליכים לליבות שונות

ואפילו יותר מתקדם, זה לפי העומס

ז"א שאם תריץ 4 יישומים, כאשר 3 קלים ואחד כבד

הכבד ירוץ על ליבה אחת, בעוד ה-3 האחרים ירוצו על הליבה השנייה (בהנחה שזמן העיבוד של כל אחד מהם הוא פחות מחצי מזמן העיבוד של היישום הכבד)

בכפולי הליבה כמו ה E6300 לדוגמא כל ליבה פועלת בתדר של 1.8? אם נשווה רגע ל 3000+ שפועל גם בתדר 1.8 (למרות שהאינטל יותר חזק) האינטל כאילו מכיל 2 כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכפולי הליבה כמו ה E6300 לדוגמא כל ליבה פועלת בתדר של 1.8? אם נשווה רגע ל 3000+ שפועל גם בתדר 1.8 (למרות שהאינטל יותר חזק) האינטל כאילו מכיל 2 מעבדים כאלו?

כן , זו כל המהות של כפולי ליבה , לעשות יותר באותו זמן , חוץ מזה לCORE 2 יש עוד טריק בשרוול , כשרק ליבה אחת פועלת (למשל תוכנה שעוד לא עברה התאמה לכפולים) הזיכרון CACHE 2MB או 4MB לא מתחלק בין השתיים אלה עובר לליבה שעכשיו עובדת , ועוד דבר, יש לCORE 2 גם שגורמת לו לנתק ממתח רכיבי שלא מבצעים שום פקודה , אין סיבה שהוא לא יעשה את זה לליבה שלמה כשהיא לא בשימוש (שים לב להבדל , אחת זו רק ליבת עיבוד , לעומת זאת מעבד יכול להכיל או אחת או שתיים ובמעבדים לשרתים כבר 4 , ככה שאם אחת כבויה לא כל המעבד כבוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...