שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא - עמוד 20 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות הערות טענות על הקונרו - לקרוא את ההערות לפני פתיחת ת'רד בנושא

LiorP23

Recommended Posts

בכפולי הליבה כמו ה E6300 לדוגמא כל ליבה פועלת בתדר של 1.8? אם נשווה רגע ל 3000+ שפועל גם בתדר 1.8 (למרות שהאינטל יותר חזק) האינטל כאילו מכיל 2 כאלו?

זאת בהחלט דרך אחת להסתכל על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 325
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיה מסויימת, כאשר אני משחק.המעבד שלי הוא 2 due conroe e6300, 1.8mhz המשחק מתחיל שהוא רץ על מעבד אחד, כאשר הוא רץ על מעבד אחד הוא נתקע, פשוט המחשב נתקע. כאשר הוא רץ על שתיים זה עוד סביר. הקטע הוא שאני צריך כל הזמן להחליף ידנית דרך מנהל משימות על איזה הוא יעבוד ושלרוב זה משתנה בתוך המשחק, דבר אשר גורם למחשב להתקע ואף לריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מסויימת, כאשר אני משחק.המעבד שלי הוא intel 2 due conroe e6300, 1.8mhz המשחק מתחיל שהוא רץ על מעבד אחד, כאשר הוא רץ על מעבד אחד הוא נתקע, פשוט המחשב נתקע. כאשר הוא רץ על שתיים זה עוד סביר. הקטע הוא שאני צריך כל הזמן להחליף ידנית דרך מנהל משימות על איזה מעבדים הוא יעבוד ושלרוב זה משתנה בתוך המשחק, דבר אשר גורם למחשב להתקע ואף לריסט.

פעם אחרונה שבדקתי , זה נקרא תמיכה טכנית , תפתח שם ת'ראד ובטח יעזרו לך : http://hwzone.co.il/community/index.php?board=16.0

תהנה ומקווה בשבילך שתיפתר הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיקון שמסדר את זה כולל הוספת הפרמטר usepmtimer/ לקובץ ה-BOOT.INI, הורדת HOTFIX מסויים ממייקרוסופט, ושינוי או יצירת ערך מסויים ברג'יסטרי.

זה אמור לפתור את רוב רובן של בעיות כפולי הליבה בחלונות.

ליאור אתה רוצה את ההסבר איך וכיצד לעשות את זה כאן (למען הדורות הבאים), או שזה יהיה אצלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיקון שמסדר את זה כולל הוספת הפרמטר usepmtimer/ לקובץ ה-BOOT.INI, הורדת HOTFIX מסויים ממייקרוסופט, ושינוי או יצירת ערך מסויים ברג'יסטרי.

זה אמור לפתור את רוב רובן של בעיות כפולי הליבה בחלונות.

ליאור אתה רוצה את ההסבר איך וכיצד לעשות את זה כאן (למען הדורות הבאים), או שזה יהיה אצלי?

אשמח לדעת איך לתקן את זה. [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשת הקהל:

איך לפתור את רוב בעיות Windows וכפולי הליבה במשחקים, תוכנות שונות, ושאר ירקות

1. מוודאים שאנחנו עובדים עם חלונות XP שהותקנה בו גם SP2.

דרך פשוטה לעשות זאת היא לחיצה ימנית על "המחשב שלי" - "מאפיינים" - ובחלון שיפתח תחת הכותרת "System"

צריך להיות רשום "Service Pack 2".

לכל מי שעוד לא עידכן מומלץ לעשות זאת עכשיו.

2.אחרי שהתקנו SP2, מורידים ומתקינים עידכון נוסף ממייקרוסופט. העידכון הוא KB896256 וניתן להורידו מכאן.

בעליי מעבדי AMD כפולי ליבה בלבד צריכים להתקין גם את שני העידכונים הבאים:

AMD Athlon X2 Driver ואת - AMD Dual-Core Optimizer

3. עכשיו ניגש לעריכת ה-Registry:

נלחץ על "Start" ולאחר מכן על "Run". בשורת הפקודה נכתוב regedit ונלחץ אנטר.

בחלון שייפתח נראה רשימת תיקיות מצד שמאל - נלך ל"HKEY_LOCAL_MACHINE" ומכאן ניגש ל-"SYSTEM" ולאחר מכן ל-"CurrentControlSet".

נמשיך וניכנס לתיקיית "Control" ומכאן ניכנס לתיקיית "Session Manager".

בתוך "Session Manager" אמור להימצא מפתח (כמו תיקייה פנימית - נראה אותה בחלון השמאלי במידה וקיימת) בשם Throttle

במידה ולא קיים בתיקייה מפתח בשם זה ניצור מפתח חדש (לחיצה ימנית על סמל התיקייה - "NEW" ואז בחירת ב-"KEY") ונקרא לו Throttle.

בתוך התיקייה (או המפתח, איך שבא לכם לקרוא לזה) Throttle, אמור להיות ערך מסוג DWORD בשם PerfEnablePackageIdle.

למי שיש כבר את הערך הזה שיוודא שהוא שווה ל-1. במידה והוא שווה ל-0 יש ללחוץ עליו פעמיים ולשנות את ערכו ל-1.

למי שאין את ערך ה-PerfEnablePackageIdle, עליו ליצור אותו.

לוחצים לחיצה ימנית בתוך חלון התיקייה Throttle ובוחרים NEW ואז DWORD.

ל-DWORD שיצרנו נקרא PerfEnablePackageIdle וניתן לה את הערך 1.

עכשיו אפשר לסגור את ה-Registry ולהמשיך הלאה.

4. ניגש לאקורד הסיום:

נלחץ על "My Computer" ואז "Properties". נבחר בלשונית "Advanced" ואז תחת "Startup And Recovery" נבחר ב-"Settings".

עכשיו נלחץ על "Edit" (מה שיכניס אותנו לעריכת קובץ ה-boot.ini של המערכת שלנו) ובקובץ טקסט שנפתח נוסיף בשורה האחרונה את הפרמטר

/usepmtimer

לדוגמה אם המילה האחרונה בקובץ שלנו היא:

/fastdetect

אז אנחנו נשנה את הקובץ כך שיהיה:

/fastdetect /usepmtimer

עכשיו נשמור את הקובץ ונאתחל את המחשב.

סיימנו!

5. נבדוק שוב את כל היישומים שעשו לנו בעיות מקודם ונראה האם הבעיה נעלמה.

במידה ולא נפתרה הבעיה נחפש PATCH כלשהו באתר היישום, שאולי פותר בעיות ספציפיות עם כפולי .

שיהיה בהצלחה!.

הארות/טענות/מענות/נאצות/ ייתקבלו בברכה.

יום נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Valorien תודה רבה, מקווה שזה יפתור את הבעיה והמעבד שלי לא יחליט על דעת עצמו מתי להשתמש בשני מעבדים או באחד [=

אבל קצת בעיה בהתקנת העידכון של , קבצי השפה של המערכת שלי לא מתאימים לקבצי השפה של העידכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מלסדר בעיות זה גם מבטל או מוסיף עוד יותר תמיכה בשתי ליבות? כי אצלי למשל אין שום בעיות בשום דבר

פייטר איזה מעבד יש לך? אם זה מוטב שתתקין את שני העידכונים הקטנים בכל מקרה - להזיק זה לא יכול.

אם אתה עם ואין שום בעיה כנראה שהעידכונים אצלך מותקנים כמו שצריך, או שפשוט אין לך יישומים שמעבד כפול ליבה משגע אותם - מצויין.

בכל מקרה יום נעים.

Valorien תודה רבה, מקווה שזה יפתור את הבעיה והמעבד שלי לא יחליט על דעת עצמו מתי להשתמש בשני מעבדים או באחד [=

אבל קצת בעיה בהתקנת העידכון של , קבצי השפה של המערכת שלי לא מתאימים לקבצי השפה של העידכון.

איזו שפה יש לך? שים לב שבקישור שהבאתי להורדת ה-SP2, ניתן לבחור שפה.

רד טיפה למטה ותוכל לראות את זה.

בהצלחה ויום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...