I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל

J0HNiE

Recommended Posts

חטפו*, אם חטפו אותו איך הוא הגיע לקונוסליה האמריקנית? ::)

אם לא נותנים לו לצאת זה חטיפה(הגבלה של חופש התנועה) חטיפה זה לא רק לוקחים אותך וסוגרים אותך באיזה ארון :screwy:

ובארצות מסוימות (כגון - חלק ממדינות ארצות הברית) העונש עליה מגיע עד לכדי עונש מוות.
מתוק לא? :-*
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל אני בספק אם הם יוכלו לעזור לו בכלל גם אם הם ירצו... מה הם יוכלו לעשות? הם לא יוכלו להטיס אותו לאהר"ב אחרי הכל כדי לטוס הוא יצתרך לצאת מהשגרירות וברגע שהוא יוצא מהשגרירות הוא בשטח ... מה הם יעשו? אין להם שדה תעופה בתוך השגרירות...

חוץ מזה גם ספק אם הם ירצו לעזור לו... יש לו אזרחות ישראלית גם וחלק מהחובות שלו שלו בתור אזרח ישראלי זה גיוס... אני לא חושב שיש איזשהו חוק באהר"ב שיגן עליו מגיוס חובה במדינה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם סה"כ זה הרי השגרירות האמריקאית, אם הם לא רוצים שהוא יתגייס והם רוצים שהוא יחזור לארה"ב אז לא תעשה שום דבר כדי למנוע את זה ולעצבן את האמריקאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני בספק אם הם יוכלו לעזור לו בכלל גם אם הם ירצו... מה הם יוכלו לעשות? הם לא יוכלו להטיס אותו לאהר"ב אחרי הכל כדי לטוס הוא יצתרך לצאת מהשגרירות וברגע שהוא יוצא מהשגרירות הוא בשטח ... מה הם יעשו? אין להם שדה תעופה בתוך השגרירות...

חוץ מזה גם ספק אם הם ירצו לעזור לו... יש לו אזרחות ישראלית גם וחלק מהחובות שלו שלו בתור אזרח ישראלי זה גיוס... אני לא חושב שיש איזשהו חוק באהר"ב שיגן עליו מגיוס חובה במדינה אחרת...

מאוד פשוט לוקחים מכונית דיפלומטית אחת מכניסים אותו ואז ישר עד המטוס הדיפלומטי וזהו

*למי שלא יודע יש חסינות דיפלומטית ואף גורם של לא יכול לעצור,לבדוק,להגביל את זה כי זאת "חסינות דיפלומטית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תכנונים... הוא רק אמר שהוא חושב על הרעיון וגם קצת חושש.

בכל זאת זו החלטה שלו, ואני מניח שלא יחייבו אותו להתגייס אם הוא לא רוצה(מכיוון שהוא לא גר כאן).

בכל מקרה, אני ממליץ לך לא לוותר על החוויה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...