I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל

J0HNiE

Recommended Posts

נקודת ההנחה שאתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר מן הסתם לא יקחו אוטיסט ויתנו לו צה"ל לא עד כדי כך מטומטם אז שב בשקט אולי בשבילך מבחן מסנן זה מבחן שיהיה ברמה של 2+2X3?

מה שמסכן את זה שאין כל טעם לשרת בצה"ל בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון cut the bullshit

ברור לכולם שלא עשית צבא

לפי העברית שלך כנראה עלית לארץ בגיל מאוחר ולא גייסו אותך, או שאתה סתם משתמט

אז בוא נצא מנקודת הנחה שאתה לא יודע כלום על צה"ל, סבבה?

דבר שני

יש כזה דבר שקוראים לו מבחן פסיכוטכני

רבים יתייחסו אליו בביטול מרוב שהוא קל, אבל הוא עדיין גורם סינון שמשפיע על הקב"א הסופי שלך

ותאמין או לא, עם קב"א נמוך מדי אי-אפשר להיות קרבי

אז מצטער לנפץ לך את התיאוריה הנחמדה אבל צה"ל הוא לא עבדים שמחפש לוחמים בכל מחיר

עשיתי את הפסיכוטכני בכיתה ט', קיבלתי 8.8/9.0 (שזה גם הכי גובה בכיתה שלי 8) ) זה ציון טוב? כאילו ביחס לשאר הארץ, כי יש המון גאונים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא.

זה לא הקרב שלו מי שציוני שילחם

אתה לא זה שפתחת את התרד על חיילי צה"ל שהם טרוריסטים? :bash:

מה הקשר כל מי שציוני. כל מי שחשובה לו ארץ (אני מבין שלך ממש לא איכפת ממנה) כל מי שדואג לעתידה צריך להילחם עליה.

תודות לצבא שלנו הפלסטינים לא רוצחים אותנו. תודות לצבא שלנו מדינות ערב לא תוקפת את מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודת ההנחה שאתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר מן הסתם לא יקחו אוטיסט ויתנו לו צה"ל לא עד כדי כך מטומטם אז שב בשקט אולי בשבילך מבחן מסנן זה מבחן שיהיה ברמה של 2+2X3?

מה שמסכן את זה שאין כל טעם לשרת בצה"ל בשבילו

אוח :kopfpatsch:

הנקודה היא שאם מישהו לא רוצה להיות לוחם

הוא יכול פשוט למלא מבחן שלם בתשובות שגויות, לספר למאבחנת שהוא נוהג לחתוך את עצמו, וסיונארה! :hi:

למרבה הפלא, רוב המלש"בים לא עושים את זה

מוזר לא? בהתחשב בכך שגם ככה הם ייזרקו לתפקיד קרבי, לפי מה שרשמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש גיוס לצבא זה רק

צה"ל.

נכון שאם אתה מתגייס למרינס \ NAVY אתה מקבל משכורת, אתה מקבל ק'ולג חינם, וכל מיני.

הרי שם בארה"ב הם יתנו לך את זה כי זה לא חובה, הצבא שלהם בנוי מהתנדבויות, והם נמצאים בבתי ספר ויש להם גם us reserves.

פה בישראל בלי אין מדינה.

למדינה אין כסף לספק את כל זה, ואני שמח לשרת את המדינה הזאת.

אמא שלי שהתגיירה אמרה שאם היא הייתה צריכה לוותר על אזרחות היא הייתה מוותרת על הישראלית אני להפך, אני נשאר תמיד נאמן לישראל, פשוט חד וחלק אין לי ארץ אחרת

ככה להתגייס לצבא האמריקאי אין סיכוי!

גם לא national guard שהם בכלל pussies ואתה לא מרוויח כלום מהם(חבר שלי מתגייס לשם).

בגלל שהמשפחה שלי ימינית ואבא שלי בכלל לא אוהב את המצב אמר לי בעצמו לא לחזור(הוא פשוט רותח על הצבא)

אבל עדין! יש לי ערכים ואם יגידו לי לפנות ישוביים שכחו מזה.

ואני לא משרת את הממשלה אלא את המדינה!

עכשיו אני גם שומע סיפורים מאנשים,

בן של חברה של אמא שלי היה בתותחנים וכל היחידה שלו נשארה תקועה בעזה במשך 10 שעות עד שחילצו אותם ואחרי המקרה הזה הוא פשוט אמר לצבא או שיעבירו אותו או שהוא פשוט עוזב את הצבא.

וחלק אומרים שבזמן שאתה משרת זה קשה אבל אחרי זה אתה מסתכל האחורה וזה אחת התקופות הכי טובות שלך בחיים!

הכל תלוי איך אתה מסתכל על זה, אני תמיד אוהב לצפות להכי גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא זה שפתחת את התרד על חיילי צה"ל שהם טרוריסטים? :bash:

מה הקשר כל מי שציוני. כל מי שחשובה לו ארץ (אני מבין שלך ממש לא איכפת ממנה) כל מי שדואג לעתידה צריך להילחם עליה.

תודות לצבא שלנו הפלסטינים לא רוצחים אותנו. תודות לצבא שלנו מדינות ערב לא תוקפת את מדינת .

לא.

תפסיקו להגיב ל-thewater. הוא טרול.

האמת כשאתה מקבל אותה לפנים כואבת אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

דבר ראשון, אני יודע שאני מקפיץ דיון מלפני 4 שנים :lol: :lol: אני פשוט חייב להגיב (בבקשה אם זה לא לעיניין, מצידי תנעלו ותנו לי אזהרה פשוט זה ריגש אותי כל העסק חחח)

אז הנה אני אחרי 3 שנים של :hi:

הדיון הזה מזכיר לי הרבה דברים ישנים ומחשבות שהיו לי שהייתי בן 18 חחח

בכל מקרה כשחזרתי לארץ דחו לי את התאריך גיוס פעמיים, בסוף התגייסתי ב3.12.2006 לחיל התותחנים ובאותה תקופה לקחתי רואקוטן (נגד פצעי בגרות) והצבא החליט לשחרר אותי זמנית מהצבא על פרופיל 24 וככה הייתי בבית 5 חודשים ואז חזרתי שוב פעם "להתגייס" בסוף אמרו לי שאני שמן מידי להתגייס (120 קילו) חח הרבה המבורגרים במקדולנדס מה לעשות :P ואז הציעו לי לחתום דח"ש או להתגייס עם פרופיל 64 אמרתי להם שאין מצב שבאתי הרגע מארה"ב ולהתגייס לגו'בניק אז דחיתי את השירות בעוד חודשיים וחצי ובסופו של דבר התגייסתי לתותחנים, עשיתי טירונות, אימון מתקדם, קורס מפקדים, הייתי מחזור אחד מפקד טירונים ועוד מחזור אחד מפקד ותיקה (מבצעית) יצא לי לשרת במבצע עופרת יצוקה והצוות שלי ירה 296 פגזים לעזה :xyxthumbs: תפסתי קווי חי"ר ובשנה האחרונה של השריות די ביזבזתי את הזמן בלהדריך טירונים ומילואימניקים על נהיגה וטיפול בתומ"ת.. שזה די מה שביאס אותי על השירות הצבאי שלי.

זהו בעיקרון אני די מרוצה שיצא לי לעשות את השירות אבל גם מאוכזב.

ד"א אני יודע שרוב האנשים שהיו שותפים לדיון הזה כבר לא פה אבל היה נחמד להיזכר תודה לכולם על העזרה והעצות :xyxthumbs:

ושוב מצעטר על ההקפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שזה באמת היה שווה לך לעזוב את הסטייטס כדי לשרת במערכת הביורוקרטית הגועלית ושמה צה"ל...

אמנם במחשבה שנייה ספציפית מה שאתה עברת נחשב לחוויה של פעם בחיים, ובכל אופן מה שבאתי לומר הוא שאני מקווה שלא הלכת על החלטה שטותית ואתה חוזר לארה"ב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה כן חוזר לארה"ב לא בטוח אם לגור שם אבל לחיות שם לאיזו תקופה לא ברורה... :xyxthumbs:

וכן די נמאס לי מהמערכת הצבאית, הייתי עוד בחשיבה של קצונה אבל ברגע שירקו לי בפרצוף במערכת הזאת, אני את שלי סיימתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן קשות. נאלצת לשבת בשיבטה ולהדריך מילואימניקים איך בודקים דש"ם ואיך נוהגים מעל מכשולי סכין בלי לרסק את מוטות הפיתול. באמצע השיעור הם שיחקו בפלאפון או שעשו עיניים למש"קית הדרכה שהיתה לידך, חירבו לך את מערך השיעור ובסוף גם נתקעו על מעבר הסכין ושברו את מוט הפיתול - בוינג! נו ברור שהמערכת ירקה לך בפרצוף. ככה זה, ממשלה של שמאלנים.

גם לי הממסד השמאלני ירק בפנים, טוב לא ממש ירק, אבל ירד גשם ובאפסנאות נגמרו החרמוניות אז נרטבתי. מבחינתי העסק אז נגמר, השלכתי את הגלילון והמחסניות במיאוס וקראתי אל השמיים "לא עוד!". היה ברור לי שהתקציב של החרמוניות הלך למימון של בצל"ם. ככה זה, ממשלה של שמאלנים.

לצערי, אני והורי נולדנו בארץ והסבא שלי (שגם שרת בפלמ"ח הסססמולני ירחם האל - כתם על המשפחה לדראון עולם), מסיבות של ציונות סירב להוציא אזרחות פולנית שהגיע לו, כך שאני תקוע בלי אזרחות זרה ונאלץ להמשיך לחיות כאן ולשרת במילואים. אבל אני משרת במילואים רק את המדינה! לא את הממשלה השמאלנית העלובה הזאת.

לא נורא, בארה"ב היאוש נעשה יותר נוח (בפרפרזה על "אורזי מזוודות" של חנוך לווין המנוח שאני בטוח שאתה חובב אותו, את דעותיו ואת מחזותיו).

תמשיך להיות ציוני אמיתי "ולחזק" אותנו מאמעריקע. אני שמח שהייתה לך חוויה נחמדה. אני להבדיל מאחרים פה לא חושב ששירות בצבא הסדיר והמילואים זה "חוויה" או "זכות" אלא חובה לכל אדם שרוצה לראות עצמו חי בארץ הזאת. בזכות השירות בצה"ל אנחנו יכולים להמשיך לקיים פה גן עד יהודי דמוקרטי פלורליסטי באמצע המזרח התיכון. אתה אולי לא יודע להעריך את המדינה הזאת והסובלנות שלה, אבל אם בצבא האמריקאי היית אומר דבר שטות כמו "אני משרת את המדינה ולא את הממשלה" בפרהסיה ומסרב למפרע למלא פקודות מסוימות היית מיד משוחרר בבושת פנים (יתכן ובדרך היית מבלה בכלא).

שלך, סגן (במיל') השמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...