I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

I'm Class of 2006 :D - סוף סוף בישראל

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגמא מצויינת לשטיפת ראש :hat:

run for your life ;)

אם אתה חושב שזה המקום היחידי להכיר בו חברים אז אתה בבעיה :nixweiss:

כשאני אומר שאנשים סיפרו לי אני מתכוון לאבא שלי, אחי, דודים, בני דודים וחברים קרובים, אז גם הם מנסים לעשות לי שטיפת מוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של כי הם עברו את זה ועכשיו מנסים את זה עליך גם :nixweiss:

הערך הכי עליון זה חיים ולא שלום המדינה ולכמה פה קשה לקבל את זה או שפשוט הם מקנאים או שהם פשוט חושבים אני חייב לעשות את זה אז שגם הוא יהיה חייב ואז לדפ*ק אותו

תנו סיבה ממשית למה בן אדם צריך לעשות אם יהיה לו טוב יותר במקום אחר,כסף לא יהיה לו מזה כלום לא יהיה לו מזה סתם יבזבז 3 שנים מחייו פשוט לא יוצא לא כלום ומי בימינו ירצה לעבוד בחינם תוך סיכון חיו ובתנאים נוראיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג של כי הם עברו את זה ועכשיו מנסים את זה עליך גם :nixweiss:

הערך הכי עליון זה חיים ולא שלום המדינה ולכמה פה קשה לקבל את זה או שפשוט הם מקנאים או שהם פשוט חושבים אני חייב לעשות את זה אז שגם הוא יהיה חייב ואז לדפ*ק אותו

תנו סיבה ממשית למה בן אדם צריך לעשות אם יהיה לו טוב יותר במקום אחר,כסף לא יהיה לו מזה כלום לא יהיה לו מזה סתם יבזבז 3 שנים מחייו פשוט לא יוצא לא כלום ומי בימינו ירצה לעבוד בחינם תוך סיכון חיו ובתנאים נוראיים?

הצבא מוציא אותך כאחד שעבר משהו חיוני בחיים שלו,הופך את כל האופי שלו(ברוב המקרים),ועושה אותו גבר.

ואתה יכול להגיד שזה שטיפות מוח עד מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

thewater אתה פצפיסט מהסוג הדוחה, עונשך יהיו חייך!!!! חכה ותיראה אילו חיים צפונים לך בעתיד, כאן שם ובכל מקום, מאופי אי אפשר לברוח.

אני לא מבין למה אתם מדברים על הצבא כ"תוכנית כבקשתך" הצבא לא תמיד נועד למיצוי עצמי ולא נועד לרווחת החייל אלה למדינה, יש כאילו שגם ממאצים ונהנים מהשרות ובשביל כמה זה יכול להיות אסון. אבל שרות צבאי הוא חובה ולא בא כבחירה.

מהנסיון שלי בחיים אילו שהיה להם קשה יותר בצבא הם גם שהפיקו מעצמם יותר ברמה האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא אם היה צורך אמיתי בחיילים (מקצצים את השירות של בנים לשנתיים רק בגלל שאין צורך כזה),

מילא אם המדינה הייתה דואגת לחייליה באמת, ולא סתם שולחת אותם לאיפה שלא צריך,

מילא את הייתי מאמין בממשלה שלנו,

מילא אם היו נותנים לחיילים את האפשרות לא להיות מניאקים, ולפגוע ולהרוג רק כשאין ברירה אחרת,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האזרח בא לשרת את המדינה כדי שהיא תוכל לשרת אותו כשהוא יצטרך בכך.

ואיך זה אצלך במשפחה? אתה מצפה לקבל ולא לתת! אאההה מדינה זה לא משפחה, אז זהוא שאולי אצלך לא. תשאל את אמא שלך כמה פעמים היא עשתה לך "שיטפת מוח" כדי שתדע להבדיל בין טוב לרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

thewater אתה פצפיסט מהסוג הדוחה, עונשך יהיו חייך!!!!

[ltr]he's not a pacifist, a pacifist is someone who don't want to fight for moral reasons. he's just a parasite, a waste of space. the army isn't there for you to enjoy it. it's there for a reason, and yes the pay is much worst than it should. yes, it treated its soldiers badly, though still not half as bad as other armed forces (like russia, uk or us army).and yes, some of the soldiers get stuck in pointless and useless jobs for 3 years because there's to do with them, while others work their asses off. all of this is not a reason to bail out of it.

you'll be amazed but some people do value the experience if not enjoy it per say.

and about that nonsense where non combatant soldiers go home every day, short of utter bullshit. some jobnicks see home less than combatant soldiers. [/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you'll be amazed but some people do value the experience if not enjoy it per say.

כי אין להם ברירה,עברו שטיפת מוח,אין להם חיים :nixweiss:

זה כמו שיש חטופים שיוצרים קשר הדוק עם החוטפים שלהם

isn't there for you to enjoy it. it's there for a reason

הוא לא חייב לשרת אז למה לו? הוא לא רוצה לבזבז 3 שנים מחיו אז למה לו?

אם כבר הוא רוצה חווית שירות ושירות איכותי שיתגייס לUSAA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...