רסיבר לרמקולים של BnW - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רסיבר לרמקולים של BnW

BmsKlane

Recommended Posts

T-Amp, מגבר סטריאו דיגיטלי בגודל של דיסק CD, יצור מדהים (עולה בערך 250 שקלים).

אם אתה חייב רסיבר, כמו שהמליצו מעליי, רק מארנץ והרמן קרדון לטעמי, היאמהה נוראיים במוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TAMP מגבר מעולה. יצא לי לשמוע עם כמה בכמה הזדמנויות. הוא פשוט צעצוע לכל דבר. אם יש לך עם נצילות ממוצעת ועכבה קבועה יחסית הוא יכול להתאים לך. למרות שאין לו את האופי של מגבר מסוימים (שעולים הרבה יותר חובה לציין), הוא מגבר פשוט מעולה בתקציב של פי כמה ממחירו במידה ויש לך מתאימים. במיד ואתה מעוניין במגבר כזה, אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי, אני שוקל להזמין שניים לעצמי מחו"ל, אפשר יהיה לאחד משלוח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, אם אתה שוקל להזמין מגבר כזה שמעתי ביקורות טובות על מגברים שונים קצת של 41HZ, אמור להיות טוב יותר מהסטנדרטי.

וגם אם כן, כמה שינויים והמגבר משתפר פי כמה (החלפה של קבלים שייתנו קצת באס, החלפה של הפוטנציומטר, החלפה של הטרמינלים והכניסות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על כל הדברים האילו, יש ברשת אלפי גרסאות של המגבר. ההבדל הוא ששאר הגרסאות עולות יותר, ואותי מעניינת הגרסא הזולה. אני מתכוון ככל הנראה לבנות לעצמי CASE שייראה טוב יותר, לכלול שנאי רציני (2.5-3 אמפר מינימום, כאשר ייתכן שבכדי לחסוך עלויות אני אשתמש בזוג שנאים של 1.5 אמפר במקביל), פוטנציומטר איכותי (ייתכן והוא יהיה stepped), טרמינלים איכותיים וכו'. כל זה כמובן, בתנאי שאני אחליט שהצליל שלו לטעמי. כרגע יש לי מגבר שפורפרות שעלה לי פי כמה עשרות ממה שעולה ה-TAMP, ולמרות שבתור מגבר שפורפרות אמיתי לכל דבר (גם באופי הצליל האופייני בדר"כ למגברים אילו) הוא לא מדויק במיוחד, יש לו קסם שפשוט מדהים אותי כל פעם מחדש.

האמת היא שכרגע, אני מנסה למצוא TAMP בכדי לבדוק אותו אצלי. לקנות ובסוף לא להשתמש בו בגלל שאני לא אוהב איך שהוא נשמע עם הרמקולים שלי ממש לא נראה לי רעיון טוב. גם לא במחיר האפסי שלו.

בקיצור, מה שנקרא, נחייה ונראה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לשמוע את שלי :)

הצליל שלו ממש טוב לדעתי, לא ברמה של הרוטל שלי, אבל זה לדעתי כי הוא לא מתאים לרמקולים (וכי אני משתמש בספק 400MA.... :-[ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400mA??? זה מספיק בכלל להזיז קופסאות אשל מנגנות? תעשה טובה לעולם ותקנה לפחות שנאי של 1.5A. זה המינימום שאיתו שמעתי.

במידה ותהייה לך אפשרות לקפוץ אליי עם המגבר (או במפגש שאני מתכנן) אשמח לשמוע מה הוא יכול לעשות עם הרמקולים שלי בהינתן שנאי טוב.

ד"א, העובדה שהתלוננת על הבאס שלו וחשבת שהקבלים יעזרו לך נובעת מכך שהשנאי חלש מדיי. הוא פשוט נכנס לרוויה בשלב מוקדם מאוד. ממליץ לך בחום להשקיע כמה עשרות שקלים ולקנות משהו של 1-1.5 אמפר לפחות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום תלונות על הבאס, ואני יודע שעם שנאי יותר טוב הוא יהיה אפילו יותר טוב.

יטופל בקרוב, חוץ מזה אל תשכח קניתי אותו לאוזניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי כבל, האוזניות אבל אצל חבר והוא יביא לי אותן רק מחר.

חבר שעובד אלקטרוניקה הפריד לי את הכבל והוסיף נגד בכל צד, הוא אמר זה יספיק ואם לא טוב שאני אבוא למעבדה ונעשה קצת ניסויים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה :xyxthumbs:

את הTAMP ראיתי ביקורת מחול עליו מזמן ובזמנו ממש רציתי כזה ומאז זה עבר לי מהראש ולמרות שבשביל המערכת שלי אני צריך רסיבר יש לי צורך במגבר כזה בשביל אחרים אז אם משהוא מתכנן להזמין אחד השמח להצטרף.

ובקשר לרסיבר מה עם הOnkyo TXSR501 המליצו לי עליו ואני יכול להשיג ממש בזול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע להזמנה, אני כנראה עושה הזמנה. פנה אליי בפרטי נבדוק מאיפה להזמין וכו'.

בנוגע לאונקיו. לא יצא לי לבדוק את הדגם הזה, אבל יצא לי לשמוע כמה וכמה רסיברים של אונקיו (חלקם סטריאו) ובדר"כ הייתי מרוצה. בעיקר ברסיברים של הסטריאו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי תבדוק כמה יצא לך עם המשלוח והכל כשקניתי את הTAMP הראשון שלי זה יצא איזה 60 ומשהו דולר

באותו מחיר אתה כבר משיג אותו בארץ עם אחריות בארץ

ובקשר לשמיע שלו יש חנות (יותר כמו מחסן מאשר חנות) בהרצליה שיש לו את הTAMP לתצוגה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך יצא לך 60 ומשהו דולר. המגבר עצמו עולה לכל היותר 30 דולר. משלוח לארץ אמור לעלות 19 דולר וגם זה בהגזמה של החנות. אני דיי בטוח שאם נקנה שניים או שלושה יצא לכל אחד לא יותר מ-150 שקלים ליחידה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...