רסיבר לרמקולים של BnW - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רסיבר לרמקולים של BnW

BmsKlane

Recommended Posts

שלום אני זקוק להמלצה לרסיבר זול לרמקולים 602 או 603 אני לא ממש בטוח איזה אני מקבל אותם עוד שבוע במתנה מאחי שמשדרג אותם

השאלה שלי איזה רסיבר הכי זול אנייכול לקנות בלי לאבד מהאיכות שלהם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כיוון שאילו עם עכבה נמוכה מאוד, תצטרך מגבר עם הרבה זרם. המלצה שלי תהייה כמו תמיד מרנטז או דנון או הרמן קרדון. במקרה שלך, תתחיל מהרמן קרדון ותשמע מה עדיף לטעמך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע ללכת לכיוון ההרמן ביחס של איכות לכסף זה מגבר מאד משתלם ולהתחשב בעובדה שאתה צריך מגבר "חזק" בהיבט הזרם (כמו שאנטולי ציין) שידחוף את הרמקולים שלך ההרמן הוא ללא ספק בחירה טובה אבל אל תחליט לפני שתשמע אופציות נוספות

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2500 בשבילי זה הכי הרבה שאני יכול

ודרך אגב את הרסיבר אני יכול לקנות במחיר ממש זול אז מה שיעלה 3500 בזאפ עדין בתקציב

ודרך אגב מה עם Onkyo אותם אני יכול לקנות ממש ממש בזול, TXSR501 אני יכול להביא בתוך התקציב, איך הוא והאם הוא מתאים לרמקולים ואם יש משהוא אחר עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך רק שני , אז למה רסיבר?

קודם כול לדעתי פנה למגברי סטריאו.

ועכשיו המלצה ממש בלי צחוק, הTAMP, נכון שהוא קטן, נכון שהוא בנוי בצורה די עלובה והוא נראה כמו צעצוע, אבל הסאונד מ-ד-ה-י-ם!

ולא נדבר בכלל על המחיר...

אבל כדאי שתבדוק אותו טוב עם הרמקולים שלך, גם אם הם לא נצילים במיוחד אבל ההתנגדות שלהם כן יציבה יכול להיות הוא יזיז אותם טוב, אצלי הוא מזיז לא כל כך נצילים לא רע בכלל.

אם לא יתאים, בדוק מגברי סטריאו של נאד (דוגמת C320BEE) ושל רוטל (דוגמת RA03), אני אישית אוהב יותר את הרוטל, כמו כן יש לך מגברי של Audio Analouge, של Cambridge Audio ועוד.

אם אתה בכל זאת מתעקש על רסיבר, לך על הדנון 2807, יש לו RC ברמה ממש טובה והוא תומך בכל הפורמטים העדכניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכנן מעבר לרב ערוצי?

אם אתה רוצה , אני לא רואה סיבה לקנות רסיבר על פני מגבר משולב.

אם החדר שלך קצת בעייתי אקוסטית הRC ממש שווה, מה גם שהממירים וההגברה הפנימית של הדנון אמורה להיות ברמה מאוד גבוה (ואל תתייחס למחיר ברשת שאומר 9, ניתן להשיג גם ב7 אולי אפילו קצת פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו כבר כל פעם שאני רואה נושא על רסיברים אני רואה כמה אנשים שממש מגזימים על הנושא לא חשבתם קצת שהוא רוצה משהו נורמלי לא הרמן קרדון שעולה ממש הרבה כסף לא כל אחד יכול לקנות את זה ואל צריך להגזים הרמן קרדון זה רסיבר ממש רציני והוא לא ינצל רבע ממש שהוא מסוגל להוציא

לך על משהו זול וטוב כמו יאמה 357 יספיק לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכנן מעבר לרב ערוצי?

אם אתה רוצה , אני לא רואה סיבה לקנות רסיבר על פני מגבר משולב.

אם החדר שלך קצת בעייתי אקוסטית הRC ממש שווה, מה גם שהממירים וההגברה הפנימית של הדנון אמורה להיות ברמה מאוד גבוה (ואל תתייחס למחיר ברשת שאומר 9, ניתן להשיג גם ב7 אולי אפילו קצת פחות)

תודה על העזרה אבל צינתי תקציב של גג 3500 ואם אפשר פחות אז גם אם אני יכול להביא אותו ב6 זה עדין לא יעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם ככה בוא נגדיר קודם כמה דברים.

1. אם אתה רוצה מערכת בעיקר למוזיקה למה רסיבר סראונד? במחיר כזה תקבל תמורה נהדרת ממגבר משולב או סט של פרה+פאוור סטריאו.

2. אני באמת ממליץ לך לבדוק את הTamp עם הרמקולים שלך, אם הוא יזיז אותם, הוא נשמע כמו מגברים שעולים פי 8 ממנו ואני לא מגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיקו כבר כל פעם שאני רואה נושא על רסיברים אני רואה כמה אנשים שממש מגזימים על הנושא לא חשבתם קצת שהוא רוצה משהו נורמלי לא הרמן קרדון שעולה ממש הרבה כסף לא כל אחד יכול לקנות את זה ואל צריך להגזים הרמן קרדון זה רסיבר ממש רציני והוא לא ינצל רבע ממש שהוא מסוגל להוציא

לך על משהו זול וטוב כמו יאמה 357 יספיק לך

ידידי היקר, אותו דבר אתה יכול להגיד בכל תחום, יודע מה בוא נלך לתחום המחשבים,

הרי למה לקנות מעבד ליבה כפולה במהירות מטורפת? קנה מעבד רגיל איטי יותר, הרי מה זה משנה קצת יותר מהיר.

למה לקנות כרטיס מסך מהיר ובעל גדול? מה עוד 3 פריימים בשניה זה מה שיעשה לך את חווית המשחק?

כל אחד משקיע את כספו בתחום שהוא אוהב, מגבר כמו היאמהה הנ"ל אולי מספיק לך, אבל אני סובל איתו.

בקיצור אם לא הבנת, אתה תשקיע את הכסף שלך במה שאתה אוהב, וכל אחד יעשה את השיקולים שלו גבי מה כדאי לו וממה הוא ייהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממילא הולך לשדרג למערכת סראונד והיות והרמקולים שלך דורשים מגבר שמסוגל לספק המון זרם

היתי ממליץ לך לשקול את אחת מהאופציות הבאות:

1. harman kardon avr130 בסביבות 2000 שקל

2. harman kardon avr135 בסיבות 2400 שקל

3. denon avr1905 בסביבות ה 2000 שקל

4. onkyo txsr303 בסביבות ה 2500 שקל

5. marantz סדרת ה SR תבדוק את הדגמים מ 4400 עד 4600 המחירים שלהם נעים בגבול ה 2000 שקל

לך לשמוע אותם ותגיד מה דעתך

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...