"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..." - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..."

IG

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל אחד נתן פה מקרה משלו, לי יש עשרות מקרים שנשים כמעט דפקו לי את הבייבי שלי (הונדה סיוויק ;D), בגלל שבדקו איך השיער במראה, דיברו בטלפון ובדקו אם כל השקיות שהביאו מהקניון אכן נמצאות בכיסא שליד הנהג וכו' וכו'. אחרי כל פעם כזאת אני מאיץ בטירוף העיקר להביא להן מבט כזה של "כוס ראב ראבק מי האידיוט שנתן לך רישיון וכמעט הרג אותי עכשיו?!?!"...

אני מודה שזה לא כזה גורף כמו שפותח הנושא טען, אבל בהחלט יש משהו בדבריו, יש נהגות שבכביש מהיר נוסעות על 40 בנתיב השמאלי וזה משגע ת'שכל זה גורם לעצבים בלתי רגילים וחבל באמת חבל...

אגב, אם כבר תופעות שליליות בכביש, אסור לתת לבני 60 ומעלה לנהוג, זה פשוט סכנת חיים, בשיא הרצינות, כבר קרה לי שנהג בן 65-70 נכנס בפיאט של חבר שלי והרים אותנו על הצד הימני וכמעט התהפכנו, רק בגלל שבמקום לעצור בעצור כמו בנאדם הוא המשיך לגלוש ולנסות לגנוב עוד כמה מטרים בלי לשים לב שאנחנו מתקרבים אליו במהירות של 50 קמ"ש.

פשוט תהיו זהירים ותקוו לטוב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]women indeed are crappy drivers for the most part, but not all of them. I'd like to remind you that jodi kid did a 1:47 on top gear and that the driver of the corvette in getaway in stockholm 4 was a hot blond female (she did some nice drifts while escaping from the police).

old people, however, are horrible drivers, both male and female. I once saw this dude that stopped at the second line of traffic lights in the intersection. you know there are close and far traffic lights and he stopped at the red light at the far side (in the middle of the intersection).[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אמא שלי נוסעת טוב מאוד, אפילו מצוין.

[ltr]

old people, however, are horrible drivers, both male and female. I once saw this dude that stopped at the second line of traffic lights in the intersection. you know there are close and far traffic lights and he stopped at the red light at the far side (in the middle of the intersection).[/ltr]

אני לא יודע מה זה יותר, עצוב או מצחיק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי כמה זמן יש לך רשיון? נראה לי שלבמבה יש יותר פז"מ ממך...

חחחח אני אוהב אנשים כמוך

שנתיים וחצי מתוק :-*

כשיש לי אוטו משלי ואני כל יום על הכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...אצלנו הנשים עושות "צלחות" , מרוצים אבל לצערי אף אחת מהן נפטרה או נפצעה מעניין... ( אלוהים יקח את כל הנשים בעולם שבוע בערך ) ממש כיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני אוהב אנשים כמוך

שנתיים וחצי מתוק :-*

כשיש לי אוטו משלי ואני כל יום על הכביש

:lol:

באמת פז"מ של במבה , איך לא התפדחת לכתוב את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתבגר חמודי ;)

שום פז"מ בעולם לא יכול לקחת ממני את זה שאני נהג מעולה

מה גם ששנתיים וחצי כשאני כל יום על הכביש, זה בהחלט מכובד

90% מכם מקבלים את האוטו רק ביום שישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צעיר ושחצן , שילוב קטלני בהרבה מקרים על הכביש

יש לי רישיון כבר 6 שנים ואני מחזיק משלי כבר 3 שנים, ו אני עדיין לא מעיד על עצמי כ"נהג מעולה"

אני מקווה שלא תצטרך ללמוד צניעות מהי בדרך הקשה (ויש הרבה כאלו בחיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחצן? יש מצב :), אבל כשאתם מתחילים לדבר איתי במונחים ילדותיים כמו "פזם של במבה", זה דיי מתבקש

בקשר לנהג מעולה, אז וואלה כן אני נהג מעולה

וזה לא שאני מעיד על עצמי אלא אנשים אחרים מעידים עליי וגם הרקורד הצח כשלג שלי מעיד את אותו דבר.

אז וואלה. מהירות מותרת זאת המלצה(כמובן עד גבול מסויים) אבל אין לזה שום קשר לצעיר או לשחצן

אני מכיר כל כך הרבה נהגים מבוגרים וטובים שלא שמים על המהירות המותרת, ועדיין הייתי מעדיף ליסוע איתם מאשר עם אחד שנוסע 90 במסלול השמאלי ומעכב את כל העולם.

הצבים האלה הם "ה"סיבה לעקיפות מסוכנות של נהגים מסויימים(אני גם עוקף אותם אבל לא בפזיזות ובשום צורה שמסכנת אף אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיו מפגרים.

זה שאתה נהג טוב, לא אומר כלום.

נכון. עדיף להיות נהג מוכשר, אבל תאונות רבות נגרמות בגלל טעות של צד אחד, לא של שניים.

אין לי בעיה עם נהיגה מעל המהירות המותרת, אבל צריך לדעת מתי לנהוג ככה. אמצע היום, מתי שכל האימהות שמעשנות מתאפרות ומדברות בסלולארי בזמן הנהיגה

זה לא הזמן המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להיות נהג מוכשר, אבל תאונות רבות נגרמות בגלל טעות של צד אחד, לא של שניים.

נכון, ובדיוק בגלל זה נהג טוב גם צריך לדעת לצפות מראש את ההתנהגות של הנהגים סביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...