"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..." - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..."

IG

Recommended Posts

קבלו מקרה מלפני כמה שעות.

אני חוזר הביתה מאימון בוקר ונעצר בגלל שהמכונית לפני הרכב שלפני פתאום דפקה ברקס.

הנהגת שם הבחינה במקום פנוי לחניה.

אני (שמשתדל תמיד לשמור מרחק) נשאר במקום בעוד הרכב שלפני נוסע אחורנית בשביל להתקרב אלי ולתת מקום לנהגת שמלפנים להיכנס ברוורס לחניה.

עד כאן הכל טוב ויפה.

אני "מדריך" בעיני רוחי את הנהגת במילמולים בסגנון "עוד, עוד, יש לך עוד" ועוד משפטים כאלה ואחרים. (זכרו - אני מדבר אל עצמי :lol::screwy:)

הנהגת להפתעתי הגדולה נכנסת בול בנסיון הראשון!

כל מה שנשאר זה להחליף הילוך (היא נכנסה ברוורס)

לסובב את ההגה לכיוון המדרכה ולגלוש קדימה בביטחה ע"מ להתמקם במקום טוב בין שתי המכוניות.

אוקי, מי רוצה לקחת הימורים על מה שקרה עכשיו?

.

.

.

.

.

.

.

ההימורים סגורים!

אם הימרתם על כך שהיא לא העבירה הילוך ונתנה לחיצה עצבנית על הגז, וקיפלה למסכן שחנה מאחוריה את כל הפרונט - צדקתם, וזכיתם בפרס יקר ערך*.

* קסטה + חולצה של זהו זה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק היום בבוקר ראיתי כתבה על בחורה אחת שעשתה מעין hit'n'run

המטומטמת דרסה מישהו, ופשוט המשיכה לנסוע. מיותר לציין שלא היה לה לא רישיון, והיא הייתה שיכורה.

ואני לא מבין-

גם בחורה, גם בלי רישיון, גם שיכורה, וגם מטומטמת? זה פשוט סכנה לאנושות הבחורה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכליל כי הרוב מהמוחלט של הנשים לא בטוחות בעצמן, מתחילות לעשות משהו ואז מתחרטות

לנשים יש את הפריבילגיה לשנות את דעתן, ככה סתם בלי הסברים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח יש מצב :lol:

זה מבוסס על מקרה דומה שאשה נתקעה על פסיי רכבת ולא הצליחה לרדת מהם

נהג משאית בא לדחוף את האוטו שלה בעזרת המשאית שלו אבל בדיוק כשהוא נגע עם המשאית באוטו, היא נלחצה ומשכה אמברקס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפריע לי איך שנשים נוהגות (נהגים של אוטובוסים ומשאיות מפריעים לי הבה יותר).

אבל בחיית ראבק! אם את נוסעת על 100-90 ומדברת עם חברה שלך על מחזור תרדי כבר מהנתיב השמאלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפריע לי איך שנשים נוהגות (נהגים של אוטובוסים ומשאיות מפריעים לי הבה יותר).

אבל בחיית ראבק! אם את נוסעת על 100-90 ומדברת עם חברה שלך על מחזור תרדי כבר מהנתיב השמאלי!

חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים שאנשים בלי רשיון נהיגה או כאלו עם מלווה חושבים שהם יודעים הכל על נהיגה. מתוך ניסיון נהיגה של שלוש וחצי שנים אני יכול להגיד שרוב המקרים שבהם הייתי קרוב לתאונה נגרמו על ידי נהגים גברים שפשוט עשו מה שבא להם, בין אם לחתוך אותי בצורה מטורפת ובין אם זה לא לעצור בתמרור עצור. אני יכול להעיד שרוב הנהגים שראיתי שעוברים ברמזור אדום הם גברים (וחלק גדול מהם הם נהגי מוניות...) ורק לעיתים רחוקות אני רואה אישה עוברת ברמזור אדום או לא מצייתת לתמרור עצור. אישית אני מעדיף להיות ברכב עם אישה שנוהגת בזהירות יתרה מאשר להיות עם גבר שחושב שהוא הנהג הטוב ביותר בעולם ושלעשות צמות בכביש זה משהו משנה (זה לא!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזען :lol:

בצחוק,אבל יש כמה נשים שהן נהגות טובות שאני אישית מכיר,יש לי ידידה שאשכרה יודעת לנהוג בצורה מושלמת בלי טעויות וכלום,ויש לה בטחון גבוה על הכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שכל הנשים נהגות גרועות... רובן.

אני אישית נסעתי עם מישהי שנסעה ב60 קמ"ש בכביש דו סיטרי צר (בעיר...), ועברה בין אוטובוס ומשאית זבל (בטויוטה קורולה..) עם 5 ס"מ בין כל מראה למשאית\ אוטובוס, תוך כדי שהיא משחקת בשיער עם יד אחת (כוסית...). אם לא הייתי מכיר אותה הייתי אומר שהיא סתם אהבלה אפטית שלא איכפת לה לדפוק את האוטו של אבא, אבל היא דוקא בסדר גמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...