"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..." - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מי נתן לך רישיון ילדה, מי נתן לך רישיון?..."

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3253241,00.html

לפי מה שאני יודע, המחסום יורד איזה דקה לפני שהרכבת מגיעה. עכשו, תרגיל בחשבון: למחסום לוקח חצי דקה לרדת ולרכבת עוד דקה להגיע. איזה מרחק יעבור שנוסע ב20 ק"ש בזמן זה?

ובאמצע הדרך הבינה ששגתה וקפצה מהמכונית. עקב כך נפצעה קל ברגלה.

העיקר שהיא סגורה על עצמה...

רק בגלל הנטייה הזו של נשים לעצור פיתאום באמצע הכביש, או להאיט בלי סיבה נראת לעין אסור לתת להן רישיון, או לפחות לשנות את החוק כך שמי שפוגע מאחור לא יהייה האשם במקרה ומדובר בנהגת. זה פשוט סכנה לציבור!

הכי מצחיק זה שגם ללכת היא לא יודעת... "נפגעה ברגלה"?! מה היא עשתה? בעטה במסילה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא נשים נחשבות (סטטיסטית) יותר זהירות ומחושבות בכביש, הן גם לא נכנסות לקרבות עקיפה ומירוצים ומה לא.

לא נשמע לי הגיוני שזה היה מקרי. בטוח ניסתה להתאבד והשתפנה בסוף. איזה אידיוט כבר צרייך להיות לא לראות ולא לשמוע את הרעש שעושים הפנסים במחסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I second that.

אבא שלי נהג טוב אבל אמא שלי נהגת מצויינת.

מה שכן מציק בנהגות זה שהן לא סגורות על עצמן, פשוט בגלל שהן נשים.

אם היה לי שקל על כל פעם שאמא שלי נכנסה ללחץ מ"אין מצב שאני נכנסת כאן, אין מספיק מקום לאוטו בלה בלה בלה" ובסוף חנתה ונשאר לה מטר בכל כיוון, הייתי מיליונר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את אלה שמשחקים בNFS בכביש עם ההונדה שלהם צריך להעמיד לכיתת יורים... (חוץ מרוקי ;D)... אבל זה לא עושה את הנשים נהגות טובות... זה שנשים מאיטות בפתאומיות 200 מטר לפני הפנייה כדי לא לפספס אותה זה לא "זהיר" או "מחושב", זה "היסטרי", או "אחת שאין לה מושג לאן היא נוסעת ולמה", או "הי, מה זה עושה?" או "עכשו אני זוכרת שצריך להאט, אז אני אאיט עכשו, כדי שלא אצתרך לזכור את זה לאחר כך...", לא "מחושב".

מיילא להאט בהדרגה, או להאט 20 מטר לפני הפנייה... אבל זה או 200 מטר ליפני, או בלימה עם בריקס עד הסוף בזמן הפנייה! (אימא שלי כמעט התהפכה ככה פעם...) למה קשה לכן להבין ולבצע האטה הדרגתית? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה מכליל? יש המון נשים שהן נהגות מעולות.

והאמת עדיף נשים נהגות זהירות יותר מדי מאשר גברים נהגים שמתפרעים על הכביש.

אני מכליל כי הרוב מהמוחלט של הנשים לא בטוחות בעצמן, מתחילות לעשות משהו ואז מתחרטות (ככה כותבים את זה?), וזה פשוט מסוכן! ואני בכלל לא בטוח שזה עדיף על פני נהגים שמתפרעים... חלקם לפחות משתדלים לעשות את זה על כבישים ריקים... ואת אלה שלא, כמו שכתבתי, צריך להעמיד לכיתת יורים באשמת ניסיון לרצח המוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אתה צודק באבחנה שלך אבל אליה וקוץ בה , קודם כל גילוי נאות:

נדרסתי ע"י אישה בנסיבות בנסיבות שאין שום סיבה שזה היה קורה , שנסעתי באופניים בגיל צעיר לא אפרט משיקולים אישיים רק אגיד שנסעתי על פי החוק

והחוק היה לצידי בעניין ( בגלל הדריסה אני אומנם אותו בן אדם אבל נזקים קלים בברכיים לא קריטי אבל אני לא יכול להיות קרבי בגלל זה )

מה שכן נשים זהירות , יש יגידו יותר מדי זהירות שכן כל פעם שאישה נזהרת "יותר מדי" אז גבר לא , כמה פעמים ראית אישה עוצרת

בפתאומיות באמצע הכביש ודוחפת את הנהג שמאחוריה לעקיפה מסוכנת? השאלה נשאלת של מי האשמה?

ובכן שתי הצדדים אשמים נשים על יתר זהירות וגברים על אובר ביטחון ופה קבור הכלב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אתה צודק באבחנה שלך אבל אליה וקוץ בה , קודם כל גילוי נאות:

נדרסתי ע"י אישה בנסיבות בנסיבות שאין שום סיבה שזה היה קורה , שנסעתי באופניים בגיל צעיר לא אפרט משיקולים אישיים רק אגיד שנסעתי על פי החוק

והחוק היה לצידי בעניין ( בגלל הדריסה אני אומנם אותו בן אדם אבל נזקים קלים בברכיים לא קריטי אבל אני לא יכול להיות קרבי בגלל זה )

מה שכן נשים זהירות , יש יגידו יותר מדי זהירות שכן כל פעם שאישה נזהרת "יותר מדי" אז גבר לא , כמה פעמים ראית אישה עוצרת

בפתאומיות באמצע הכביש ודוחפת את הנהג שמאחוריה לעקיפה מסוכנת? השאלה נשאלת של מי האשמה?

ובכן שתי הצדדים אשמים נשים על יתר זהירות וגברים על אובר ביטחון ופה קבור הכלב .

נהג זהיר ושומר חוק ישמור מרחק מהנהגת, מספיק כדי שתהייה לו אפשרות להאיט בזהירות במקרה של בלימה של הרכב שמלפניו. שמירת מרחק זה המינימום שנהג טוב

יעשה, ואם הוא יראה שהוא קרוב מידי, הוא יאט בהדרגה. אישה בד"כ תסחוט את הבריקס עד שהמרחק יהייה סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFG !

עזוב מי נתן לה רישיון , אני הייתי שם אותה במעצר בית רק על הטימטוס הזה ! ועוד היא הרסה סובארו B4 חדשה !

אבל צריך לציין שיש כמה נהגות טובות אבל מי שלא טובה לא צריך לתת לה רשיון למרות שהיא מוצ*ת לטסטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...