תקלה בזיכרונות-ניתוח של השגיאות ב MEMTEST86 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בזיכרונות-ניתוח של השגיאות ב MEMTEST86

chuny

Recommended Posts

אני מעביר את הדיון הזה מפורום שם ביקשתי עזרה בגלל קריסת תוכנות מסכים כחולים אז הנה מה שכתבתי שם:

צריך לציין שכל הדרייברים והDIRECTX הם הכי מעודכנים שיש. ושלחתי את המחשב למעבדה שם אמרו לי שאין בעיה בחומרה והתאימות בין הרכיבים בסדר.

כאמור שלחתי את המחשב למעבדה שם אמרו לי ת'פרמט את כל המחיצות(כי בעיקרון עשיתי פירמוט רק למחיצה של מערכת ההפעלה.)

עשיתי, לא עזר הבעיה נמשכת

בכללי התוכנות קורסות, יש לי ריסטרטים , מסכים כחולים ואפילו מסך צבעוני כזה שאני מקבל לפעמים בזמן שימוש במדיה פלייר.

אני צופה בסרט בום!!! מופיעה הודעה שהמדיה פלייר נתקל בבעיה והוא חייב להיסגר(כן יש לי את המקודדים הנחוצים). אותו דבר לפיירפוקס ומשחקים שאני מפעיל שפשוט מפסיקים לפעול וחוזרים לווינדוס.

ניסיתי להפעיל את המדיה פלייר לבד ללא תוכנה אחרת ברקע חוץ מAVG אנטי וירוס(אולי יכול להיות שהאנטי וירוס גורם לזה כמו נורטון אנטי וירוס) וזה היה בסדר ברגע שהפעלתי תוכנית נוספת הבעיות חזרו(אבל זה לא בטוח במאה אחוז)

לפעמים אחרי ריסטרט פתאומי המחשב ניתקע אחרי שניה, וכאשר ניתקתי את המודם ועשיתי ריסט ידני הווינדוס עלה שוב אז חשבתי שזה בגלל המודם הדפוק או הדרייברים שלא חתומים דיגיטלית.מסתבר שזה לא המודם כי ניתקתי את המודם מהמחשב ועדיין יש בעיות

לפעמים יש הודעות שגיאה כמו יש בעיה עם RUNDLL32 והוא חייב להיסגר או עם EXPLORER.EXE.

בפורום ביקשו ממני לעשות בדיקת זיכרונות עם MEMTEST אז הרצתי בתוכנה את האפשרויות הכי מתקדמות לביצוע הבדיקה הכי מדוקדקת והוא מצא לי כל כמה סטים(SET)-בדיקה מקיפה של כל הזיכרונות-שגיאה בבדיקה בשם ERAND וליד השגיאה כתוב צפוי(EXPECTED והתקבל(לא זוכר איך זה באנגלית) שם תמיד מספר מסוים אחד או אות השתנו למספר או אות לזה שאחריהם לדוגמה:

A12345 השתנה ל B12345 או

1ABC762 השתנה ל 2ABC762

מצטער שזה ארוך מקווה שתוכלו לעזור תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדה ששלחת אליה את המחשב לא מקצועית, יש לך בעית פיזית עם הזיכרון במחשב

זה בהחלט מתחבר עם כל מה שאתה מתאר, בכל מקרה תביא להם את הזיכרונות ותדרוש להחליף

אם הם לא מסכימים תביא צילום של התמונה מ Memtest (בעזרת תמצלם את המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...