מי פה בכתה יא' ויש לו בגרות באנגלית ביום שני?... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי פה בכתה יא' ויש לו בגרות באנגלית ביום שני?...

GODFATHER4

Recommended Posts

^^^^

אני מנחש שקיבלת 98 במבחן מתכונת. המתכונת היא רק חלק מהציון מגן שהמורה מגיש אותך.

המגן מורכב מ: מבחנים, מבחן מתכונת, שיעורי בית, השתתפות בכיתה ועוד...

בדרך כלל המתכונת היא רק 20% מהציון מגן שלך, שזה 10% מהציון הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרוב במתכונת 98 תוגש על 100...

אני קיבלתי בשלושת המתכונות של E F וG 98 :silly:.

כי סוף סוף למדתי לכתוב קצר, במבחן שבדק מי יכול לגשת לשלושתם השנה קיבלתי 94, ירדו לי 6 נק' כי המורה לא קראה את כל הטקסט שכתבתי,היא פשוט לא האמינה שהוא יהיה ארוך כ"כ בכלל :smile1:. ד"א, כל אלה שניגשים לשלושתם השנה, אני מקווה שקיבלתם ציון טוב במבחן שבודק האם אתם מתאימים לעשות אותם השנה(אני מקווה שבכלל בחנו אתכם ;D) כי מהכיתה שלי כולם קיבלו בערך 4 ניסיונות עד שהם הצליחו להוציא ציון מתאים(אני בניסיון הראשון,איכשהו) וזה בא לידי ביטוי במתכונות ובבחינה בע"פ(שבה קיבלתי 100 אחרי 5 דקות דיבור, וחבר שלי שהתכונן איתי יום לפני ודיבר 20 דקות קיבל גם כן.אנחנו היחידים מתוך 10 במתכונות גם כולם נאלצו לגשת למועד ב'(חוץ ממני)...) :screwy:.אני מקווה לטובתם שזה לא יבוא לידי ביטוי בבגרות, כי מה הטעם לגשת השנה אם לא מקבלים ציון גבוה(מה שמצחיק הוא שבהתחלה לא רציתי לגשת בכלל השנה מהיותי סלופוק,אבל יש להם שיטות שיכנוע והמורה שלי הציקה לי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה ביום שני את שאלונים E,F,G ואני בכיתה י"ב. בכולם הוגשתי מגן 100.

למה לעזאזל אתה עושה את כולם ביב'? אי אשפר היה ביא' עשות לפחות את E?

ואני חשבתי שאתה כזה חכם... ::)

:P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה?

אתה טוען שאם אני אבריז כל השנה, אכשל בכל המבחנים ואקבל 100 במתכונת אז יגישו אותי על 100?

אני טוען שאתה מטומטם!

יש פה מנהג לאנשים שהם כאילו לא מבינים מה כתבת ושואלים במיוחד באותן המילים מה כתבת.הם באים להוכיח מישהו על הטעות שלו ויוצאים :kopfpatsch:

זה היה אמור לעבור לכם בכיתה ג' בערך :bash:

ההודעות שלך ושל דומיך הן ביזבוז של מקום בשרת,כמו שמישהו אמר פה פעם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען שאתה מטומטם!

יש פה מנהג לאנשים שהם כאילו לא מבינים מה כתבת ושואלים במיוחד באותן המילים מה כתבת.הם באים להוכיח מישהו על הטעות שלו ויוצאים :kopfpatsch:

זה היה אמור לעבור לכם בכיתה ג' בערך :bash:

ההודעות שלך ושל דומיך הן ביזבוז של מקום בשרת,כמו שמישהו אמר פה פעם ::)

wow, כבר הרבה זמן רציתי לכתוב תגובה נוקבת כזאת, אבל לא ידעתי איל לנסח אותה. קבל ח"ח :xyxthumbs::D

מגן: 90 , טופס: C אדום

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה עושה את כולם ביב'? אי אשפר היה ביא' עשות לפחות את E?

ואני חשבתי שאתה כזה חכם... ::)

:P;)

אם זה היה תלוי בי, הייתי עושה את כולם בי'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...