שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שנית, אני מעדיף שיהאבים קונבנציונאליים עכשיו, מאשר שיהאבים גרעיניים אח"כ.

שיפול אחד לך על הראש שיכנס קצת שכל!

עדיף בלי שיהבים בכלל! ואיך עושים את זה? תחשוב לבד :sleep:

אבל הצרפתים/גרמנים המטומטמים לא הבינו את הרמז

אתה מדבר כאילו המוסד טוב יותר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסד איים על מדענים גרמנים (או שזה היה בכלל במצריים ואני מתבלבל)

בכל מקרה, הוא חיבל באחד המשלוחים של צרפת לעירק (חלקים לכור כמובן)

הצרפתים לא קלטו את הרמז ומכרו להם שוב.

כנראה אחרי ההפצצה הם הבינו (נהרגו כמה אזרחים צרפתים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל

את איראן תהיה לגיטימציה לתקוף/להפציץ

אז אתה טוען בעצם שטיל קטן זה לא עילה מספקת לתקיפה, וטיל קצת יותר גדול זה כן? וגם אם זה לא 1000 טילים קטנים?

איזה הבדל יש בין הקאסמים לשיהאב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן, יש הבדל בין טיל קטן לטיל גרעיני

2.האוייבים שלך ברשות הם לא האזרחים אלא הטרוריסטים, בגלל זה אתה עושה חיסולים ממוקדים ומנסה להרוס להם תשתיות

כל מטרה ספציפית שצריך להשמיד משמידים. גם כשהפציצו את הכור בעירק לא הורידו בדרך כמה טילים על בגדד

האויבים הם לא האזרחים. וגם (בתיאוריה) אם נפציץ את איראן המצב יהיה זהה.

3.יש לי הרגשה לאן הת'רד הזה מתקדם וזה עושה לי תחושה קשה של דז'ה וו (הם בחרו בחמאס... וכל הדברים האלה)

אז אל תטרח ותעשה חיפוש לגבי התשובות שלי מה10 פעמים הקודמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הם יודעים יותר טוב (והם כן)

אתה מחזיק יותר מדי מעצמך ופחות מדי מיחידות המודיעין של ישראל

אתה גם לא יודע אם הם עושים/לא עושים משהו בנידון

הרי כבר לפני שנה היו דיווחים שהקבינט אישר תקיפה במקרה שהמאמצים הבינלאומיים יכשלו

אני מבטיח לך חגיגית שהם לא יודעים (בטח לא פרץ).

בכל מקרה, הם די דומים לך (בייחוד כאשר שמאלמרט הוא ראש הממשלה). הם פוכרים את אצבעותיהם בחוסר אונים מדומה, ולמרות שברור להם לחלוטין שהפתרון היחיד זה שימוש בנשק גרעיני, הם מפחדים אפילו להציע את האפשרות הזאת.

יש הבדל

את איראן תהיה לגיטימציה לתקוף/להפציץ

לא אמרת (אתה או אנשים אחרים) את אותו הדבר לגבי החיזבאללה והחמאס? :s07:

עדיף בלי שיהבים בכלל! ואיך עושים את זה? תחשוב לבד :sleep:

שמים ידיים על האוזניים, עוצמים חזק את העיניים, טומנים את הראש עמוק באדמה, ואומרים:

"זה רק חלום רע, זה רק חלום רע, זה רק חלום רע..." :screwy:

המוסד איים על מדענים גרמנים (או שזה היה בכלל במצריים ואני מתבלבל)

בכל מקרה, הוא חיבל באחד המשלוחים של צרפת לעירק (חלקים לכור כמובן)

הצרפתים לא קלטו את הרמז ומכרו להם שוב.

כנראה אחרי ההפצצה הם הבינו (נהרגו כמה אזרחים צרפתים)

אז מה אתה אומר בעצם, שאנחנו צריכים להרוג כמה מדענים רוסים? אבל, הם הרי לא יבינו את ה"רמז", אז למה לא להפציץ וזהו? :-\

איזה הבדל יש בין הקאסמים לשיהאב?

הקסאם הוא סתם קפצון קטן שעושה קצת רעש ולא הורג אף-אחד, בעוד שהשיהאב הוא גדול ומפחיד. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך חגיגית שהם לא יודעים (בטח לא פרץ).

בכל מקרה, הם די דומים לך (בייחוד כאשר שמאלמרט הוא ראש הממשלה). הם פוכרים את אצבעותיהם בחוסר אונים מדומה, ולמרות שברור להם לחלוטין שהפתרון היחיד זה שימוש בנשק גרעיני, הם מפחדים אפילו להציע את האפשרות הזאת.

הבטחון שלך מופרז (לשמחתי)

אתה מדבר מינימום כאילו אתה יושב בקבינט

עם כל היוהרה הזאת אני מנחש שבטח היית איזה קצין זוטר במודיעין שחושב שהוא יודע הכול

לא אמרת (אתה או אנשים אחרים) את אותו הדבר לגבי החיזבאללה והחמאס? :s07:screwy:

אמרתי בדיוק ההיפך

אז מה אתה אומר בעצם, שאנחנו צריכים להרוג כמה מדענים רוסים? אבל, הם הרי לא יבינו את ה"רמז", אז למה לא להפציץ וזהו?

אני בסה"כ סיפרתי מה המוסד עשה בסוף שנות ה70/תחילת ה80, די להכניס לי מילים לפה (ואני רציני, זה מתחיל לעלות לי על העצבים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן, יש הבדל בין טיל קטן לטיל גרעיני

2.האוייבים שלך ברשות הם לא האזרחים אלא הטרוריסטים, בגלל זה אתה עושה חיסולים ממוקדים ומנסה להרוס להם תשתיות

כל מטרה ספציפית שצריך להשמיד משמידים. גם כשהפציצו את הכור בעירק לא הורידו בדרך כמה טילים על בגדד

האויבים הם לא האזרחים. וגם (בתיאוריה) אם נפציץ את איראן המצב יהיה זהה.

3.יש לי הרגשה לאן הת'רד הזה מתקדם וזה עושה לי תחושה קשה של דז'ה וו (הם בחרו בחמאס... וכל הדברים האלה)

אז אל תטרח ותעשה חיפוש לגבי התשובות שלי מה10 פעמים הקודמות

אתה מחכה לטיל גרעיני כדי שתהייה לך לגיטימציה להתקיף?

הקסאם הוא סתם קפצון קטן שעושה קצת רעש ולא הורג אף-אחד, בעוד שהשיהאב הוא גדול ומפחיד. :screwy:

זה באמת הייה יכול להיות מצחיק את הקאסמים לא היו הורגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחכה לטיל גרעיני כדי שתהייה לך לגיטימציה להתקיף?

כמובן שלא, כבר היום יש לגיטימציה לתקוף אותם.

הבעיה היא היכולת (ופה ארה"ב נכנסת לתמונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה, ארה"ב לא נכנסת לתמונה! אפילו אולמרט אומר שיש להם עוד כמה חודשים לפצצה, וארה"ב לא עושה שום דבר!

וזה לא רלוונטי הצרות שלהם במקומות אחרים... הדבר הרלוונטי היחיד הוא שהם לא עושים שום דבר בקשר לבעייה האירנית, ולכן אנחנו צריכים לעשות את העבודה בעצמנו- או לגרום לארה"ב לעשות את העבודה, לדוגמא ע"י כיוון כמה טילים גרעיניים לאירן, ואפילו זה לא קורה בינתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל היוהרה הזאת אני מנחש שבטח היית איזה קצין זוטר במודיעין שחושב שהוא יודע הכול

אני מתקדם! לא מזמן עדיין הייתי בתיכון. :D

אמרתי בדיוק ההיפך

באמת? לא אמרת שהנסיגה מלבנון תיתן לנו לגיטימציה לתקוף את החיזבאללה, ושה"התנתקות" תיתן לנו לגיטימציה לתקוף את החמאס? :-\

טוב, אולי זה היה מישהו אחר... :-X

זה באמת הייה יכול להיות מצחיק את הקאסמים לא היו הורגים...

זה לא היה אמור להצחיק. הסמיילי המתאים הוא לא :lol: אלא :'(

כמובן שלא, כבר היום יש לגיטימציה לתקוף אותם.

הבעיה היא היכולת (ופה ארה"ב נכנסת לתמונה).

אתה מצפה מארה"ב שתעשה את העבודה השחורה בשבילך? :-X

מה אם ארה"ב לא תעשה כלום? אנחנו גם כן לא נעשה שום דבר, ונמשיך להגיד שזו האחריות של ארה"ב? :s07:

אולמרט טס לארה"ב השבוע בגלל הנושא הזה לפגישה עם בוש.

האיראנים מאיימים עלינו בנשק גרעיני, ושמאלמרט טס לארה"ב להציג לאמריקאים את תוכנית ה"התכנסות" שלו. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? לא אמרת שהנסיגה מלבנון תיתן לנו לגיטימציה לתקוף את החיזבאללה, ושה"התנתקות" תיתן לנו לגיטימציה לתקוף את החמאס? :-\

טוב, אולי זה היה מישהו אחר... :-X

לתקוף מחבלים יש לגיטימציה תמיד, עם או בלי נסיגה

לתקוף אזרחים לא.

אתה מצפה מארה"ב שתעשה את העבודה השחורה בשבילך? :-X

מה אם ארה"ב לא תעשה כלום? אנחנו גם כן לא נעשה שום דבר, ונמשיך להגיד שזו האחריות של ארה"ב? :s07:

אם היתה לנו יכולת (ריאלית) לא הייתי מצפה כלום

אבל אין לנו (ולא, גרעין זה לא ריאלי)

ולכן, כן, אני מצפה שהם יעשו את העבודה.

במידה והמאמצים יכשלו, נצטרך לעשות את העבודה לבד (אלוהים יודע איך אבל נהיה חייבים)

האיראנים מאיימים עלינו בנשק גרעיני, ושמאלמרט טס לארה"ב להציג לאמריקאים את תוכנית ה"התכנסות" שלו. :screwy:

זה אמנם היה התכנון, אבל אמרתי כבר, אתה לא קורא מספיק עיתונים

הנושא המרכזי השתנה ועכשיו הוא האיום האיראני (הוא אפילו התייעץ עם ביבי בנושא, היית מאמין?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתקוף מחבלים יש לגיטימציה תמיד, עם או בלי נסיגה

לתקוף אזרחים לא.

הנקודה היא שאמרו שזה שהחמאס עלה לשלטון נותן לנו לגיטימציה לתקוף אותם ולבודד אותם מבחינה כלכלית. ראינו מה נשאר עם המצור הכלכלי הזה, ועם ה"לגיטימציה".

אם היתה לנו יכולת (ריאלית) לא הייתי מצפה כלום

אבל אין לנו (ולא, גרעין זה לא ריאלי)

ולכן, כן, אני מצפה שהם יעשו את העבודה.

במידה והמאמצים יכשלו, נצטרך לעשות את העבודה לבד (אלוהים יודע איך אבל נהיה חייבים)

אני אומר שצריך לחסל את כל המוסלמים. אבל, אתה יודע מה? אני מסכים איתך. צריך להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית. בוא נגיד שכל המאמצים נכשלו ולארה"ב יש סדר יום שונה שלא כולל מתקפה על איראן. עכשיו, אנחנו צריכים לעשות את העבודה לבד. אני שואל אותך, בתרחיש הזה, מה אתה מציע שישראל צריכה לעשות (בלי התחמקויות, הפעם)?

זה אמנם היה התכנון, אבל אמרתי כבר, אתה לא קורא מספיק עיתונים

הנושא המרכזי השתנה ועכשיו הוא האיום האיראני (הוא אפילו התייעץ עם ביבי בנושא, היית מאמין?)

אני יודע שזה היה התכנון המקורי, אלא מה? היועצים שלו אמרו לו: "בא'נה, אתה אשכרה דפוק בראש! האיראנים מאיימים עלינו בהשמדה טוטאלית באמצעות גרעיני, האמריקאים רוצים לשמוע מה יש לנו לומר בנידון, ואתה בא אליהם עם תוכנית ה"התנתקות" המפגרת שלך? באמת נראה לך שיש לאמריקאים, עכשיו, זין להקשיב לשטויות האלה?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שאמרו שזה שהחמאס עלה לשלטון נותן לנו לגיטימציה לתקוף אותם ולבודד אותם מבחינה כלכלית. ראינו מה נשאר עם המצור הכלכלי הזה, ועם ה"לגיטימציה".

תוקפים כל יום, אבל לא אזרחים אלא מחבלים

והמצור עדיין בתוקף, לא מעבירה להם כסף אלא 50 מליון בתרופות ומזון (דרך אבו מאזן)

אני אומר שצריך לחסל את כל המוסלמים. אבל, אתה יודע מה? אני מסכים איתך. צריך להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית. בוא נגיד שכל המאמצים נכשלו ולארה"ב יש סדר יום שונה שלא כולל מתקפה על איראן. עכשיו, אנחנו צריכים לעשות את העבודה לבד. אני שואל אותך, בתרחיש הזה, מה אתה מציע שישראל צריכה לעשות (בלי התחמקויות, הפעם)?

כאילו, אתה בכלל לא שקוף

בכח אתה מנסה לשמוע "להשתמש בנשק גרעיני"

אז זהו שלא, צריך לנסות תקיפה יותר קונבנציונאלית

אני יודע שזה היה התכנון המקורי, אלא מה? היועצים שלו אמרו לו: "בא'נה, אתה אשכרה דפוק בראש! האיראנים מאיימים עלינו בהשמדה טוטאלית באמצעות גרעיני, האמריקאים רוצים לשמוע מה יש לנו לומר בנידון, ואתה בא אליהם עם תוכנית ה"התנתקות" המפגרת שלך? באמת נראה לך שיש לאמריקאים, עכשיו, זין להקשיב לשטויות האלה?"

וואללה, ככה זה קרה?

שכחת להוסיף " " כי זה בטח גם ציטוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...