בעיות של איטיות עם CELERON 2400-400-128 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות של איטיות עם CELERON 2400-400-128

Randy Orton

Recommended Posts

מישהו מכר לי סלרון 2400 והסביר לי שזה טוב לאינטרנט וכו' הבעיה שכל פעולה הכי מסכנה כמו קאזה , אימיול או פתיחה של כמה דפי אינטרנט במכה המחשב נתקע וניהיה איטי רצח יש מישהו שיצא לו לעבוד עם המעבד הזה ? כי החלפתי אותו במעבד דומה אחר והיה גם איטי רצח , עכשיו אני לא גיימר ככה שחשבתי להחליף את זה בסלרון 775 64 אבל אמרו לי ב KSP שאני לא ארגיש את ההבדל אז מה עושים ? :nixweiss: לא רוצה להשקיע כסף על מעבד יקר אבל מצד שני נמאס לי לסבול מאיטיות אני חייב לציין שיש לי לוח אם מצויין של P4V88 PLUS ככה שאין סיכוי שהאיטיות נובעת משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי אפילו לגי'גה אין איטי בא לי לשבור את המחשב מעבד כזה חרא לא נתקלתי בחיים שלי בא לי לשרוף אותו זה לא מעבד אפילו לאינטרנט

גם הסלרון D חרא שלא יתואר אין חברה נורמלית היום למעבדים LOW END ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי הכול , תבין המחשב עובד סביר ואז פתאום נחנק מת זה מעצבן מה שכן ברוב המחשבים זה ככה אפילו פנטיום 10 מה שכן אצלי זה קורה לעיתים תכופות

יש לי לוח מצויין מצויינים רכיב רכיב ליגה ...

את המעבד קניתי לבד דרך אגב הוא נמצא בין 35 ל 50 מעלות שזה מצויין ככה שאין לו התחממות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד על D 2400 באוברקלוק ל 3300 וסוחב ממש סבבה. והסלרון D נותן שיפור משמעותי מהרגיל. בכל מקרה OC ל D משפר בצורה משמעותית, וה D אחלה של אוברקלוקר. הבעיה שלך זה הלוח שלא ממש נראה לי שירים הרבה את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, לוח מצויין? :nono: סלרון D דורש , בדיוק כמו סמפרון. זה כל הכיף במעבדים האלה. עולים גרושים, אחלה אוברקלוקרים, אבל דורשים לוח מתאים. הלוח שלך, ממש לא בנוי ל OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ילדון של OC לא מתלהב מזה ממש לא ...

יש לי לוח מצויין DC 478 לא רע בכלל עם ציפסט דיי מתקדם של VIA

פשוט המעבד דפוק

אני יכול להעלות את ה FSB שלו דרך ה אבל למה ?

לא אוהב את השטויות האלה וגם לא מאמין בזה לטווח ארוך המחשב נהרס הלוח הזכרונות המעבד וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 3 מחשבים, כולם ב OC מ DAY1. אם עושים את זה נכון, אז אפשר לחיות עם זה בלי בעיה.

לוחות עם ציפסט VIA לא אובקלוקרים טובים, ואם אינך רוצה לעשות OC אז קנה 930 לא 128.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...