קיבלתי את ה-Radeon 9700 Pro של HERCULES !! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-Radeon 9700 Pro של HERCULES !!

fire15

Recommended Posts

*שיעול* למה אין את דף ההשוואות שלך ב-ORB של 3DMark? *שיעול*

אולי הוא בכלל לא יודע מה זה, והוא לא יודע איך עושים את זה, אז אל תדבר סתם, אפילו לא שאלת אותו עם הוא יודע מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את האמת, בלי לפגוע בכותב, אני עדיין לא בטוח שיש לבנאדם את הכרטיס.

נכון, המחיר שהוא נקב בו הוא מאוד מאוד נכון מבדיקות שלי הכרטיס באמת עולה 415 יורו אבל עדיין לא נראה לי שיש לו אותו, ראיתי מספיק טרולים פה ובעולם שמזייפים שטויות כאלה רק בשביל תושמת לב שהם לא מקבלים בבית.

שוב, אין פה כל כוונה לפגוע בכותב כלל וכלל, להפך, אני מאוד מקווה שיש לו באמת את הכרטיס והוא נהנה ממנו מכל רגע ויביא לנו את דף ההשוואות שלו ב- לבדיקה קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, בלי לפגוע בכותב, אני עדיין לא בטוח שיש לבנאדם את הכרטיס.

נכון, המחיר שהוא נקב בו הוא מאוד מאוד נכון מבדיקות שלי הכרטיס באמת עולה 415 יורו אבל עדיין לא נראה לי שיש לו אותו, ראיתי מספיק טרולים פה ובעולם שמזייפים שטויות כאלה רק בשביל תושמת לב שהם לא מקבלים בבית.

שוב, אין פה כל כוונה לפגוע בכותב כלל וכלל, להפך, אני מאוד מקווה שיש לו באמת את הכרטיס והוא נהנה ממנו מכל רגע ויביא לנו את דף ההשוואות שלו ב- לבדיקה קלה.

בזה אני מצטרף אליך, שאמרתי לו תעלה צילום מסך של איזה משחק או של עם התוצאה, הוא לא ידע בכלל איך עושים צילום מסך.

זה לא נראה לי, בנאדם שקנה רדאון 9700 ובקושי מבין במחשבים ובתחום הגרפיקה, לא נראה לי בכלל שיש לו את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא באמת קיבל ת'כרטיס, דבר ראשון הוא ירוץ ויגיד לכולם "קבלתי את הכרטיס, עשיתי השוואות והכל כבר" ?

או ילך להנות מהעוצמה החזקה של הכרטיס וידווח אחר כך ?

אני לא מאמין שמישהו שמקבל כ. מסך חזק ביותר כתחליף לאיזה וודו 3 ילך ויעשה עבודה שחורה כמו להתחיל להעלות תמונה מכל משחק ומשחק, במקום לשחק ולהנות מכל רגע עד שכואבות העיניים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא מבינים כלום במחשבים חושבים ש- 4 mx440 הוא הכרטיס הכי טוב שיש כיום, מה שאומרים להם בערוץ הקניות.

לי נראה שהוא אחד שמבין טוב מאוד, אבל אין לו שום רדאון, אם הוא לא היה מבין כלום הוא היה קונה 4 mx440 כי הוא היה חושב

שזה הכרטיס הכי חזק, הוא פשוט סתם רשם שיש לו רדאון 9700 של הרקולס, לא הגיוני שאחד שיודע מה זה רדאון 9700 לא יודע לצלם מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהאנשים הלא נכונים מקבלים חייה רעה למחשב ולא יודעים איך לעשות העתק הדבק >:( >:(>:( >:(>:(

אוי, מה אתה משחק אותה כל כך נעלה ...... "האנשים הלא נכונים" - תסתכל איך אתה מדבר.....

אז הוא לא תותח כמוך ומבין ב בנצ'מרקים, זה עושה אותו פחות טוב ממך? זה עושה אותו "אדם לא נכון"?

ולכל השאר, תסתכלו איך אתם מדברים , אני כבר לא יודע אם זו קנאה או סתם טיפשות.....

הבן-אדם קיבל כרטיס מצוין, ואתם כבר מטילים ספק

אני בטוח שאם אני הייתי מקבל כרטיס כזה לא הייתי רץ לפורומים ונותן לכם סקרינשוטים ממשחקים כל עוד אני יכול לשבת אופליין ולשחק במשחקים.......

ותחשבו על זה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...