רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל

borg

Recommended Posts

אני חושב שהוא נפסל מועדת חוץ וביטחון, לא?

אכן

זה לא ממש משנה מאיזה מפלגה הוא. עמרי פשוט טען שזה סתם תפקיד חסר חשיבות ואין סיכוי שינצלו את הסמכות שהוא נותן לרעה, אז רציתי רק להביא דוגמה לכך שהתפקיד הזה נותן כוח בידי מי שמחזיק בו, ניתן לנצל את הכוח הזה לרעה, ואף ניצלו אותו לרעה (אני בטוח שלא רק פעם אחת).

1.זה לא כזה סיפור כמו שאתה עושה מזה, בסה"כ 2 חכ"ים התנגדו למקרה

ג'מאל זחאלקה מבל"ד ואריה אלדד מהאיחוד הלאומי

2.זה עדיין לא נותן שום כח בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תזרוק צפרדע לתוך סיר של מים רותחים, אז היא תקפוץ החוצה. אבל, אם תכניס צפרדע לסיר עם מים קרים ותחמם את הסיר בהדרגה, אז הצפרדע תתבשל ותישאר בסיר עד שהיא תמות.

על אותו משקל אפשר לומר שאם אחמד טיבי היה מתמנה לשר הביטחון או לראש הממשלה, אז היתה מתרחשת כאן מהפיכה ומלחמת אזרחים. אבל, כל עוד הוא (או ערבי שונא יהודים אחר) מתקדם לאט-לאט, אז הכל בסדר וימשיך להיות בסדר גמור עד הסוף המר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתיופים

ועוד כמה דברים שלא שיתפת איתנו

אבל לא נורא, עם חינוך מספיק מחורבן כל אחד יכול להיות מיזנטרופ

לא ממש מדוייק לא את כל האתיופים אלה רק כאלו בבונים כמו פה לדוגמה יש בהרבה ארצות כמו בריטניה וארה"ב שחורים רגילים אין לי בעיה איתם אבל כאלו כמו שיש בארץ אז עדיף שלא יהיו :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה עצבנית.

---------------

אז עברה חצי שנה.

אחמד טיבי הבן שרמוטה הזה "העיף" היום מהמליאה 3 חברי כנסת שלא הסכימו את הדעות האנטישמיות שלו.

למי שראה את הקטע עכשיו בחדשות ערוץ 2 (או לחלופין, משום מה ראה אותם בערוץ הכנסת..) וודאי שם לב איך זה התרחש:

"חבר הכנסת X אני מזהיר אותך פעם ראשונה פעם שניה פעם שלישית עוף החוצה!"

-"אתה לא יכול לעשות את זה!"

"מאבטחים, קחו אותו החוצה!!"

-"אתה חוצפן"

"קחו גם את חבר הכנסת Y החוצה תיכף ומיד!!"

-"אתה מנצל לרעה את הסמכויות שלך!!"

"קחו גם את חבר הכנסת Z החוצה תיכף ומיד!!"

הדבר הביא לתמונה שאותי אישית פשוט זיעזעה.

האידיוט הזה עמד בבמה המרכזית. מימינו היה עוד ח"כ ערבי שגם הוא בעד השמדת מדינת .

שניהם מרוצים מעצמם ומעיפים מהמליאה כל מי שלא מוצא חן בעינייהם, במסגרת הסמכויות שאיזה אידיוט החליט לתת להם לפני חצי שנה.

אחמד טיבי היה כלכך מרוצה מעצמו שהוא אפילו אמר בשעשוע "בואו נראה מי יכול להישאר פה ומי עוד צריך לעוף החוצה...."

הלוואי שמישהו יתנקש בו כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...