רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק בישראל - היועץ של צורר ישראל מתמנה לסגן יו"ר כנסת ישראל

borg

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פה

מחפש מקור ואוכל את הכובע :smile1:

כמובן, אני עדיין חושב שזה לא סוף העולם

היו מספיק יו"רים יהודיים שהעיפו חכ"ים בהליך מקוצר

זה עדיין לא נותן לתפקיד הזה כח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P כבר קיוויתי שבורג חזר...

ו... שוב "אמרנו לכם"?, מישהו ::)

עמרי, היו ח"כים יהודים שזרקו בהליך מקוצר- אבל לא ככה ולא בגלל סיבות כאלה, ולא היו מבסותים מעצמם.

וזה עוד דוגמא לאופי הקולקטיבי המחורבן של הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לא ככה?

יש לך קישור למה שקרה? חרשתי על חדשות ולא מצאתי כלום בנושא.

ולא רק יהודים זרקו ערבים, יהודים זרקו גם יהודים.

הגזענות שלך מתחילה לעלות לי על העצבים

אם כל פעם שהיתה כתבה על הנוער הרוסי "המצויין"/רוסי שיכור שרצח את אשתו וכו' הייתי פותח דיון על האופי הקולקטיבי המחורבן של הרוסים

היית מוצא את זה ראוי?

(ולא, ממש אין לי משהו נגד רוסים, רק נגד גזענים)

בכל אופן, כמו שאמרתי, זה לא הופך את התפקיד הזה לתפקיד בעל כח.

הכח של חברי כנסת הוא בקול שלהם (קרי האפשרות להצביע) ואת זה אף אחד לא יכול למנוע מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה עצבנית.

---------------

אז עברה חצי שנה.

אחמד טיבי הבן שרמוטה הזה "העיף" היום מהמליאה 3 חברי כנסת שלא הסכימו את הדעות האנטישמיות שלו.

למי שראה את הקטע עכשיו בחדשות ערוץ 2 (או לחלופין, משום מה ראה אותם בערוץ הכנסת..) וודאי שם לב איך זה התרחש:

"חבר הכנסת X אני מזהיר אותך פעם ראשונה פעם שניה פעם שלישית עוף החוצה!"

-"אתה לא יכול לעשות את זה!"

"מאבטחים, קחו אותו החוצה!!"

-"אתה חוצפן"

"קחו גם את חבר הכנסת Y החוצה תיכף ומיד!!"

-"אתה מנצל לרעה את הסמכויות שלך!!"

"קחו גם את חבר הכנסת Z החוצה תיכף ומיד!!"

הדבר הביא לתמונה שאותי אישית פשוט זיעזעה.

האידיוט הזה עמד בבמה המרכזית. מימינו היה עוד ח"כ ערבי שגם הוא בעד השמדת מדינת .

שניהם מרוצים מעצמם ומעיפים מהמליאה כל מי שלא מוצא חן בעינייהם, במסגרת הסמכויות שאיזה אידיוט החליט לתת להם לפני חצי שנה.

אחמד טיבי היה כלכך מרוצה מעצמו שהוא אפילו אמר בשעשוע "בואו נראה מי יכול להישאר פה ומי עוד צריך לעוף החוצה...."

הלוואי שמישהו יתנקש בו כבר...

יש לך לינק לוידאו או משהו כזה? אני "אשמח"(ממש אשמח =/) לראות את זה.

אגב, בקשר לנושא - אני לא רואה בעיה בכך שערבי יהיה סגן יו"ר הכנסת, אני בהחלט רואה בעיה בכך שאחמד טיבי הוא סגן יו"ר הכנסת, הבן אדם הוא לא רק בוגד ואויב אלא גם אדם המוני, מגעיל וחסר כל כבוד, צר לי שבכנסת יש אנשים כמוהו ושבעצם רובה מורכבת מאנשים כמוהו.

זה שהוא רופא לא הופך אותו לאדם חכם, הוא פשוט אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנת?

זו התוכנית הגדולה שרוקמים כבר שנים כל השמאלנים,הערבים וכל מי ששונה ממך ,להשמיד את מדינת ישראל!

איזו חבורת פראנויים,אני מתחיל לחשוב שאתם אוהבים לסבול וכשלא רע לכם אתם פשוט עושים רע לעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן - אחמד טיבי לא מעוניין בהשמדת מדינת , אלא בהשתלטות עליה. הוא מעוניין במדינה פלסטינית היכן שקיימת היום מדינת , והוא וחבריו הישראלים דואגים לכך שערביי יישארו במצב רע - כי כך:

1) הם משריצים יותר.

2) אדם שפחות מצליח, קל יותר להסית אותו נגד המדינה שבה הוא חי, כי בכל מקרה יש לו משהו נגד המדינה.

כמו כן, הם דואגים להעלות לסדר היום של ערביי כל הזמן את הנושא הפלסטיני - ואת העובדה שמדינת ישראל היא זדונית, ולראייה לדוגמה אותו אדם שבנו נהרג מקטיושה והוא הילל את נסראללה.

מה שקרה בכנסת סתם מרגיז, לא יותר מזה. זה לא שבאמת יש לו כוח - מעצבן את מי שרואה אותו כפי שהוא, שאותו זבל שפל מתענג על "שליטה" ביהודים הנחותים, בעיקר אותם אלה שרואים אותו בדיוק כמי שהוא. זה מאוד מעצבן גם אותי (למרות שלא ראיתי את הקטע, אני יכול לדמיין את זה). אבל מעבר לזה שזה מעצבן - אין עם זה שום בעיה. להיפך - אולי זה יפתח עיניים לעוד אנשים, והוא ימצא את מקומו הראוי (כלא, מישהו?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנת?

זו התוכנית הגדולה שרוקמים כבר שנים כל השמאלנים,הערבים וכל מי ששונה ממך ,להשמיד את מדינת ישראל!

איזו חבורת פראנויים,אני מתחיל לחשוב שאתם אוהבים לסבול וכשלא רע לכם אתם פשוט עושים רע לעצמכם.

אני מתחיל לחשוב שאתה ועוד כמה פה סתם מטומטמים שלא רואים מה הולך לכם מתחת לאף ומעדיפים להתכופף כמו ביגלה כדי לא לפגוע ב"רגשות" של הערבים מאשר לעשות משהו מועיל למען המדינה.

עמרי, כשתגור עם ערבי באותו בית תחזור אלי. עד אז תפסיק לזיין את המוח על זה שהערבים לא פחות טובים מרוסים או אנשים אחרים. אני פגשתי הרבה ערבים- וכולם חיים כמו בהמות, בניגוד לרוסים שכמה הם אלכוהוליסטים זונות ופסיכופטים, הם הרבה יותר מתורבתים מכל ערבי שתפגוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...