asus TUV4X לא תואם ל XP? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

asus TUV4X לא תואם ל XP?

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

קיבלתי מחשב מבוסס סלרון 1000 טולטין עם 256 K זיכרון מטמון ובאס של 100, המעבד יושב על לוח מתוצרת דגם: TUV4X.

1) כאשר אני מנסה להתקין את מערכת ההפעלה הוא קורס לי כל הזמן, עדכנתי את הביוס לגרסאות הכי חדשות ולא עזר, (גרסא רשמית ובטא חדשה יותר), יש עליו 256 מ"ב תקינים.

בנוסף כל פעם שמכניסים כרטיס לאחד הסלוטים המחשב נתקע בפוסט - רק אם הוא ללא כרטיסים חוץ מ AGP הוא עולה בסדר.

יש למישהו רעיון או ניסיון עם הלוח הזה?

2) איך המעבד הנ"ל לעומת פנטיום 3 1000, שניהם עם אותה מהירות, אותו גודל מטמון רק באס שונה 100 לעומת 133, האם יש הבדל משמעותי בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אחי מחשב מנדטורי...

זה לא המקום לשאול ת'שאלות האלה כאן נראה לי... אבל אם כבר שאלת...

בקשר לשאלה הראשונה אני לא יודע מה לענות לך, אבל בקשר לשאלה השניה אני כמעט בטוח שפנטיום 3 1000 יותר טוב מהמקביל בceleron.

אני לא יודע למה בידיוק, אבל אני זוכר שבתקופה של הפנטיום 3 היה אפשר להרגיש את ההבדל בכוח בין הפנטיום לסלרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איפה לשאול? אין עדיין פורום ענתיקות וחלודה, זה הפורום לשאול. אני שואל כי אני מאוד מעוניין להפוך את המחשב הזה למחשב לסלון לצפיה בסרטי DIVX וכו'.

אני שואל כי אני מאמין שאנשים מהפורום נתקלו בלוח הזה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איפה לשאול? אין עדיין פורום ענתיקות וחלודה, זה הפורום לשאול. אני שואל כי אני מאוד מעוניין להפוך את המחשב הזה למחשב לסלון לצפיה בסרטי DIVX וכו'.

אני שואל כי אני מאמין שאנשים מהפורום נתקלו בלוח הזה בעבר.

חחח לא התבלבלתי חשבתי אנחנו בפורום אחר....

חחחח מצטער אחי לא שמתי לב אני חדש בפורום הזה...

אגב אני לא יודע אם המחשב הזה מספיק חזק בשביל להפוך אותו למחשב שמיועד לסרטים....

למרות שאפשר לקמבן אם תיתן בו כמה שיפורים.... למרות שזה ממש לא משתלם היום לשפר 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1: A . תבדוק עם כרטיס אחר אוליי הכרטיס עצמו דפוק .

B . תאפס את הCOMS ואז תנסה להפעיל ביחד עם כרטיס הרחבה .

C. בנוגע ל , מתי זה קורס לך , באיזה שלב ?? ותהיה בטוח שאתה מתקין ולא שם HD עם מ"ה מותקנת כבר , כי הSSD של הWIN שונה מהתקנה להתקנה וזה קורס .

2: ברור שהפנטיום יותר טוב , וההבדל בביצועים הוא יורגש בישומים שונים . אם זה ל צפייה בסרטים אז ההבדל לא יהיה כ"כ גדול , אבל ברג שזה על 1GHZ זה כבר בעיה , ולכן עדיף את הP כי הוא יתן לך עוד קצת ביצועים וזה חשוב במחשב כזה חנוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הישן של אבא שלי ישב על לוח כזה (עם מעבד P3 933).

קודם כל, מעבד כזה עם 256MB צריך להיות מספיק בשביל הפעלה בסיסית של - שותף שלי רץ על זה וזה עובד סבבה (אחותי רצה עד לא מזמן עם על P2 350 באוברקלוק...).

לדעתי, הלוח דפוק. ככה זה נשמע. יש לך גישה ללוח אחר שאתה יכול לבדוק איתו? כי ב- הלוח תומך (מצחיק בכלל לכתוב את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שעניין התאימות זאת בדיחה אבל קראתי פה ושם באינטרנט שיש ללוח הזה בעיות עם - וגרסא כזאת או אחרת של הביוס ובעיית התאימות שלו עם . התקנתי אפילו את גרסת הבטא האחרונה של הביוס וזה גם לא עזר.

יכול להיות שהמעבד אינו תקין? אמנם המחשב נדלק אבל אולי הבעיה נובעת מהמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שעניין התאימות זאת בדיחה אבל קראתי פה ושם באינטרנט שיש ללוח הזה בעיות עם - וגרסא כזאת או אחרת של הביוס ובעיית התאימות שלו עם . התקנתי אפילו את גרסת הבטא האחרונה של הביוס וזה גם לא עזר.

יכול להיות שהמעבד אינו תקין? אמנם המחשב נדלק אבל אולי הבעיה נובעת מהמעבד?

אם כבר אז דבר ראשון זה הזכרונות . תריץ MEMTEST36

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא האם יכול להיות מצב שהמחשב יעבוד והמעבד על פני השטח יראה תקין אך הוא בעצם מה שגורם לכל הבעיות?

דוגמא למעבד - הפנטיום 3 1133 שיצא בזמנו והיה מלא באגים עד שאינטל ביטלה אותו והחזירה את כל המעבדים בחזרה למפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל האפשרות היותר הגיונית היא שהבעיה היא בזיכרון או בלוח.

מחזק.

רק שתדע TUALATIN עדיף בהרבה מכל P3 COPPERMINE!

תבדוק את הזכרון ותוודא שהוא באמת תקין, תבדוק גם עם לוח אחר. תוודא שהלוח שלך בכלל תומך ב TUALATIN.

עם מעבד שיש לך לא תיהיה בעיה פשוט לשים את ה FSB על 133 ולהריץ אותו על 1.33GHZ, המעבדים האלה הם חיות OC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי לפני כמה שנים TUV4X עם סלרון 1200 טואליטין, מחשב סוס שהריץ הכל פיקס פוקס (עד ש DOK שרף לו תבקר USB),

תנצל את יכולות האוברקלוק החביבות שלו, וכמובן שהוא לא אמור לגרום לשום בעיות עם וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי כנראה לבודד את הבעיה - אחד הזיכרונות שבא עם המחשב לא היה תקין, החלפתי אותו ועכשיו הוא עובד בסדר.

האם כדי לעשות לו OC ל 1333 אני צריך העלאת מתח, רציני יותר וכו' או שפשוט להעלות את הבאס מ 100 ל 133, כי את זה ניסיתי לעשות והמחשב לא עולה - רק אחרי שמאפסים את הביוס אז הוא מוכן לעלות במהירות המקוריות שלו 1000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...