עזרה בקניית מחשב נייד - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב נייד

idanpc

Recommended Posts

הממ... אוקי, אחלה. אני אומר? יש אינספריישן 5100 (או משהו כזה, לא זוכר בדיוק) ב8900. (או דגם אחד פחות, ממש לא זוכר) תקנה אותו, ובאקסטרא כסף תשדרג זכרון, וHD, ועוד בטריה תקנה.

מוזר... באתר של דל לא מצאתי שום דבר על Inspiron...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח שיש. http://www.dell.com/us/en/dhs/products/series_inspn_notebooks.htm.

הדגם הוא 2650 (קודם התבלבלתי עם ה4150) והוא למולטימדיה, חזק מאוד וזול, קצת כבד, לא משהו. אבל מה זה משנה לך? אתה תמיד ליד שקע לא? (אם לא תגיד לי ואציע דגם אחר מתאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C400? לא זכור לי שהוא הוזכר בפתיל הזה... (תיקון, מצאתי אותו)

יש סיבה שה Latitude מציעים במחיר גבוהה יותר מפרט נמוך בהרבה?

ואם כבר מדברים על המחשבים של , יש לי מספר שאלות נוספות:

-עד כמה הם עמידים? (הן לקילקולים "ספונטניים" והן למכות...

-עד כמה שונים המחירים באתר האמריקאי של מהמחירים בארץ? (כאמור, באתר האירופאי לא מצאתי את Inspiron)

בתודה,

רונן

Text

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי שבארה"ב עולה 2290 עם השדרוגים עלה לי כאן 2390, ככה, שזה לא נורא.

עמידות למכות? הם דיי קשיחים, פלסטיק דיי עבה. ספונטני? מה הם? desknotes? עמידים. עמידים. סמוך עלי.

לדל יש את הנישאים הכי טובים בעולם לדעת רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עצמי היתרשמתי בהתחלה מdell אבל המחשב היה כבד מאוד וכעבור כחודשיים חלקי פלסטיק שונים התפרקו (אלה שאחראים להחלפת הכונן. אבל אם תלך על לא נורא לי שממש תידפק (חוץ מהמחיר האסטרנומי ולא רק בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עצמי היתרשמתי בהתחלה מdell אבל המחשב היה כבד מאוד וכעבור כחודשיים חלקי פלסטיק שונים התפרקו (אלה שאחראים להחלפת הכונן. אבל אם תלך על לא נורא לי שממש תידפק (חוץ מהמחיר האסטרנומי ולא רק בארץ)

כבד? תלוי בדגם.. (נא בין 1.5 ל 3.5 ק"ג)

יקר? שוב פעם, תלוי בדגם וביחס למה אתה משווה (יותר יקר מקומפק, יותר זול מטושיבה וIBM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבואן בארץ והמחירים בעולם בכלל הם מצוינים. מה לעשות? 1500 דולר זה המחיר של מחשב עם פנטיום 4 1.6, , 30G HD, וכו... קומפאק לא יותר זולים. המחיר הוא פחות, אבל אתה מקבל פחות...

DELL לא מתפרקים אם לא מפרקים אותם... הם מאוד עמידים וחזקים. אני אומר את זה אחרי ניסיון עם רוב דגמי שמיובאים ארצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...