הארד דיסק פלאש למע' הפעלה , יותר מהיר ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק פלאש למע' הפעלה , יותר מהיר ?

idanohh

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

20 ש"ח לג'יגה? אני הייתי מוכן לשלם אפילו 100 ש"ח לג'יגה.

נסה יותר באזור ה 200 דולר לג'יגה לדברים האלה.

לפחות אלו רמות המחירים שאני זוכר לפני כשנה.

אמרתי כמה אני מוכן לשלם. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

280 ש"ח לג'יגה זה מחיר בשמיים. אמרתי כבר שאני לא מוכן לשלם יותר מ-20 ש"ח לג'יגה.

אם למישהו יש מחירים עדכניים של הדיסק הקשיח ולא רק ספוקלציות, אשמח לקבל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רציתם לדעת מחיר אז זה מה שהצלחתי להוציא מ EBAY

אני מחזיק כרגע בדגם ה 12GB ...

אני לא ממליץ לקנות זה בהחלט לא לכל יד !!!!...

512MB 150$ זה היחס פחות או יותר ...

http://cgi.ebay.com/Qty-3-M-Systems-512mb-Fast-Flash-Disk-IDE-Drives_W0QQitemZ5234458584QQcategoryZ11160QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רציתם לדעת מחיר אז זה מה שהצלחתי להוציא מ EBAY

אני מחזיק כרגע בדגם ה 12GB ...

אני לא ממליץ לקנות זה בהחלט לא לכל יד !!!!...

512MB 150$ זה היחס פחות או יותר ...

http://cgi.ebay.com/Qty-3-M-Systems-512mb-Fast-Flash-Disk-IDE-Drives_W0QQitemZ5234458584QQcategoryZ11160QQssPageNameZWD1VQQrdZ1QQcmdZViewItem

דבר ראשון, מדובר ב- $150 ל-3 יחידות, לא לאחת.

מצד שני, אלו יחידות ממוחזרות, וגם המוכר טוען שרק אחת עובדת.

בסופו של דבר, $149 זה המחיר המבוקש - אף אחד לא אמר שמישהו שילם את המחיר.

אני בונה עכשיו מחשב לבני בן השנתיים לטובת קומפי.

לקחתי P1-133 עתיק, החלפתי את ההיט-סינק המקורי שהיה קטנטן עם מאוורר מרעיש, בהיט-סינק של סוקט 462 ללא מאוורר (פשוט פרקתי את המקורי). ה- P1-133 צורך כ"כ מעט הספק יחסית, שהוא לא צריך מאוורר עם כזה ביט-סינק גדול. הקליפסים דרך אגב מתאימים בשתי התושבות.

לענין, אני מריץ את המחשב עם מתאם CF ל-IDE וכרטיס CF של 1GB. הכרטיס לא עלה הרבה (כרטיס של קינגסטון עם אחריות לכל החיים בפחות מ- 170 ש"ח - מי צריך לדאוג למספר הכתיבות אם יש כזו אחריות?). מצד שני הוא גם לא מהיר - אבל יחסית למחשב ממש לא אכפת לי.

המחשב כולו נבנה משאריות של ציוד עתיק למעט הקומפי שנקנה משומש עם 5 משחקים מקוריים ב- 100 ש"ח וציוד הפלאש.

1GB מספיק לי להתקנה מלאה של Win98 ול-ISO של כל 5 ה-cdroms המקוריים עם cdrom emulator.

מי שדרך אגב רוצה דיסק פלאש מהיר, תמיד יכול לעשות RAID-0 עם 2 מתאמי CF-IDE וכרטיסי -III של סאן-דיסק ולקבל 40MB לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בתוך הדיסק IDE של פלאש, יש משהו שדומה ל-RAID. כלומר, המידע מפוצל בין שבבי הזיכרון, וכך משיגים את המהירות.

בכל מקרה, עד כמה שאני יודע, כרטיסי היום מתחילים להיות בגודל סביר בשביל זה. יש לסנדיסק כרטיס של 8GB כבר, ומן הסתם זה גדל כל הזמן... (ומדובר על כרטיס MS, ממש לא בגודל של HD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...