קניתי משחה ושמתי על המעבד תגידו לי אם שמתי יותר מדי-עריכה:המשחה עובדת! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי משחה ושמתי על המעבד תגידו לי אם שמתי יותר מדי-עריכה:המשחה עובדת!

Recommended Posts

32 מעלות עכשיו המעבד במנוחה מה לעשות ?

החום סביר אני מבין

לפרק את הגוף שוב ולמרוח את המשחה יותר בעדינות או שזה יגרום ליותר בלאגן והמשחה תצא מהצדדים וסתם סיבוך זה ?

מה דעתכם עכשיו מה לעשות להשאיר את המחשב ככה איך שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה שמתי כבר משחה לפעם הבאה אני אדע איך לעשות יותר נכון השאלה מה לעשות עכשיו לא לגעת במחשב?

או שלפרק ולהוריד את המשחה?

או שלהשאיר את המחשב ולא לגעת בו?

אה נאבד לי בורג זה שתופס את המעבד כלומר יש לי עכשיו 3 מתוך 4 זה לא נורא נכון?

קודם כל תכבה את המחשב.

לאחר מכן תפרק ותנקה את המשחה ששמת, שמת בערך פי 10 יותר ממה שצריך, אמורה להיות שכבה דקיקה חצי שקופה, לא יותר.

בגלל ששמת כל כך הרבה מן הסתם רוב המשחה נשפך על לוח האם, מכיוון שהמשחה מוליכה חמשל זה יכול לגרום לנזק.

אני מציע שתערב בענין מישהו עם קצת יותר נסיון כדי למנוע נזקים נוספים.

אתה מיתכוון כנראה לבורג שמחבר את המאוורר למפזר החום, זה לא אסון לאומי אבל תשלים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AS5 לא מוליכה חשמל צאו מהסרט שלכם כבר ...

במיוחד בשבילך, היישר מאתר היצרן של Arctic Silver 5

Not Electrically Conductive:

Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.

(While much safer than electrically conductive silver and copper greases, Arctic Silver 5 should be kept away from electrical traces, pins, and leads. While it is not electrically conductive, the compound is very slightly capacitive and could potentially cause problems if it bridges two close-proximity electrical paths.)

מקור

http://www.arcticsilver.com/as5.htm

מה שהיצרן אומר פה שהיא לא מוליכת חשמל אבל בעצם קצת כן (מה שלא כל כך מפליא בהתחשב בכך שהיא מבוססת על כסף), יש משחות שאין להם שום תכונה (אפס מוליכות) חשמלית כמו MX-1 ל Arctic cooling, זה לא המקרה עם Arctic Silver 5.

ציטוט מדף המוצר של ה MX-1 מאתר חברת Arctic Cooling

No metal particles

Since the MX-1 does not contain any metal particles, there are no problems regarding electrical conductivity and capacitance. In contrast to silver and copper compounds, contact to electrical traces, pins, and leads cannot result in any damage.

מקור

http://www.arctic-cooling.com/further_prod2.php?idx=60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללכת רחוק, באתר היצרן יש מדריך, היצרן ממליץ על כמות של גרגר אורז וחצי

p4_as_dab1.jpg

המדריך (לסוגי מעבדי שונים)

http://www.arcticsilver.com/arctic_silver_instructions.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהגרגיר אורז הזה לא יעשה כלום מניסיון אתה צריך לעשות איזה 7-8 גרגירים כאלה באמצע ולהשים את הקירור על זה ככה זה נמרח על כל המעבד מניסיון זה הוריד לי בפנטיום 4 הישן שלי 18 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהגרגיר אורז הזה לא יעשה כלום מניסיון אתה צריך לעשות איזה 7-8 גרגירים כאלה באמצע ולהשים את הקירור על זה ככה זה נמרח על כל המעבד מניסיון זה הוריד לי בפנטיום 4 הישן שלי 18 מעלות.

אתה ממש מגזים.

אני עובד על 2 גרגרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אני לא מוריד את המשחה אין לי כח להתעסק בזה יותר גם ככה שברתי את התופסן רציתי להוריד אבק נתתי לו מכה וזה שבר לי אותו ל2

בכל מקרה הטמפ' כרגע 33 מעלות מחר אני אבדוק עם תוכנות מאמץ

בכל מקרה נראה מה יהיה עוד שבוע ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נצל"ש

בAC FREEZER 7 PRO לדוגמא, המשחה באה מרוחה כבר על הקירור, האם מריחה דווקא על הקירור ולא על המעבד יכולה להיות יותר טוב/בסדר גמור?

ככה שלא צריך אפילו להוציא את המעבד מהסלוט שלו, רק את הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...