שוקר חשמלי - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקר חשמלי

borg

Recommended Posts

כמה וולט של שוקר חשמלי דרושים כדי להמם אדם בוגר?

אמרו לי ששוקר חשמלי של 100,000 וולט גורם לאדם רק "לקפוץ ממקומו". מישהו ניסה את זה על עצמו (או על חיית המחמד שלו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא "גורם לאדם רק לקפוץ".

זה מקפיץ לך את כל השרירים בגוף לרגע מסוים, זה כואב מאוד, וזה משתק אותך לכמה רגעים אחרי המכה.

אני ראיתי איך גרמני הר אדם, מקבל שוק משוקר לגב ונופל כמו ילדה קטנה בסרטון די מזמן :)

יותר מגניב זה השוקר הזה שיורה חצים עם לחץ אוויר ששולחים את הזרם החשמלי לעד 10-12 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשפעה של שוקר חשמלי תלויה בוולטאג' שלו, ובמשך הזמן שבו מפעילים אותם על המטרה.

השאלה שלי היא איזה וולטאג' דרוש כדי להמם (להוציא מכלל פעולה למשך כמה דקות) אדם בוגר במכת חשמל קצרה.

העניין הוא שאמרו לי שאם אתה מפעיל שוקר חשמלי של 100,000 וולט על מישהו למשך שניה-שתיים, אז הוא בסה"כ רק "קופץ ממקומו" ולא נופל לקרקע, ורציתי לדעת אם מישהו יכול לאמת את זה.

אני יודע שיש שוקרים חשמליים יותר רציניים של 150,000 וולט, 200,000 וולט, ואפילו אלות חשמליות של 500,000 וולט.

מה שמעניין אותי זה השוקר החשמלי של 100,000 וולט. האם זה צעצוע לא מזיק במיוחד, או שאפשר באמצעותו להפיל לקרקע גם בריונים בשוק חשמלי קצר, ולנטרל אותם לכמה דקות לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים לך צרות בשכונה?

מפחד ללכת בלילה לבד?

Just It :xyxthumbs:

אגב אני חושב שזה לא הוולט מה שצריך לעניין אותך אלא הזרם כלומר אמפר שהדבר הזה מעביר נראה לי אני אולי טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשוקרים חשמליים כתוב כמה וולטאג' יש להם, לא כמה אמפר.

אני לא צריך שוקר חשמלי בשביל עצמי. פשוט, הראו לי שוקר חשמלי קטן שנכנס לכיס שיש לו 100,000 וולט. שאלתי אם הדבר הקטן הזה שווה משהו, ואמרו לי שהוא לא מהמם, אלא רק גורם לך לקפוץ כזה בפתאומיות או משהו כזה. העניין הוא שהעפתי שלא לבדוק את זה בעצמי.

שוקרים חשמליים הם לא כלי קטלניים (הם לא מוגדרים ככלי נשק), כך שלא נראה לי שיש להם אמפר גבוה. כך שמה שמשנה זה כנראה הוולטאג'.

למישהו יש מידע אמין לגבי ההשפעה על בני אדם בוגרים של רמות וולטאג' שונות של שוקרים חשמליים (100,000V-500,000V)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים אותי שאתה אומר 100K וולט םפשוט שהייתי קטן התחשמלתי מתקע חשוף שעוברים בו סך הכל

230 וולט והרגשתי כאילו עפה לי היד מהמקום ( תרתי משמע ) אז 100K וולט? מוזר מאווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשוקרים חשמליים כתוב כמה וולטאג' יש להם, לא כמה אמפר.

אני לא צריך שוקר חשמלי בשביל עצמי. פשוט, הראו לי שוקר חשמלי קטן שנכנס לכיס שיש לו 100,000 וולט. שאלתי אם הדבר הקטן הזה שווה משהו, ואמרו לי שהוא לא מהמם, אלא רק גורם לך לקפוץ כזה בפתאומיות או משהו כזה. העניין הוא שהעפתי שלא לבדוק את זה בעצמי.

שוקרים חשמליים הם לא כלי קטלניים (הם לא מוגדרים ככלי נשק), כך שלא נראה לי שיש להם אמפר גבוה. כך שמה שמשנה זה כנראה הוולטאג'.

למישהו יש מידע אמין לגבי ההשפעה על בני אדם בוגרים של רמות וולטאג' שונות של שוקרים חשמליים (100,000V-500,000V)?

זה הרבה יותר מסובך מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים אותי שאתה אומר 100K וולט םפשוט שהייתי קטן התחשמלתי מתקע חשוף שעוברים בו סך הכל

230 וולט והרגשתי כאילו עפה לי היד מהמקום ( תרתי משמע ) אז 100K וולט? מוזר מאווד.

שקע חשמל ביתי זה דבר שונה (אולי אמפר יותר גבוה 25-40), ויכול גם לגרום למוות.

הוולטג' קובע את הכאב האמפר כפול הוולטג' קובע את הנזק (למרות שמתחת ל50 וולט גוף האדם מצליח להתמודד עם זרם יחסית גבוהה)

בעיקרון, שוקר חשמלי הוא לא כלי קטלני, כך שהוא לא מיועד לגרום מוות או נזק ארוך טווח, אלא רק לגרום לבלבול, הלם, אולי הקאות, ולהוציא את הבן אדם מתפקוד לזמן קצר.

יש לך מושג לגבי ההשפעה של וולטאג' שונה של שוקרים חשמליים (100K, 150K, 200K, 500K) על אדם בוגר (שניה עד חמש שניות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...