Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש לא בעיית חום .

יש לציין שהמחשב ב OC קל

ויש לי זיכרונות שעובדים בדואל צ'אנל

טמפ במאמץ לא עובר 42

עוד לא ניסיתי אבל הבנתי שהמשחק לא אוהב דואל כמו BF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, איזה בולשיט.

יש לי AMD3200 WINCHESTER 2000@2600MH"Z

וזכרונות TWINMOS שרצים במקום ב 200 ב-260. והם 512X2 DUAL CHANNEL . . . בתזמונים הדוקים רצח של 2-2-2-5 והמשחק עבד.

אז תפסיקו לזיין את השכל שזה קשור לזה, כי לי יש את כל המכשולים האפשריים וזה עדיין עבד. וכן, הייתה לי גירסה לא מקורית, שכבר מחקתי אז גם המכשול הזה עבר בשלום. תחפש את הבעיה אצל בחומרה שלך אח שלנו.

תוריד את כל התזמונים, את כל האוברקלוקים שעשית (מעבד וכרטיס מסך). תריץ REGISTRY SCANNER תעשה RESTART ואז תראה מה קורה.

מקסימום? תתקין מחדש ואז תראה.

עזרתי לך רק כי אני מבין לליבך. אם זה היה קורה לי עם HOMM 5 גם אני הייתי מתאכזב. טוב אני חייב לישון קצת, עייף מת. משתחרר עוד חודש מהצבא... עד מתי אוגוסט 03, עד מתי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלי הוא 2000@2300

וחוץ מזה שום דבר לא ב OC

המחשב הזה יציב PI + S&M

זה לא קשור לOC ולא לחום

משחקים כבדים ממנו אני מריץ ובקלות .

יש לי אולי בעיה ב OS אבל לא בחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי לא עובר את ה40!!

אוי, איזה בולשיט.

יש לי AMD3200 WINCHESTER 2000@2600MH"Z

וזכרונות TWINMOS שרצים במקום ב 200 ב-260. והם 512X2 DUAL CHANNEL . . . בתזמונים הדוקים רצח של 2-2-2-5 והמשחק עבד.

אז תפסיקו לזיין את השכל שזה קשור לזה, כי לי יש את כל המכשולים האפשריים וזה עדיין עבד. וכן, הייתה לי גירסה לא מקורית, שכבר מחקתי אז גם המכשול הזה עבר בשלום. תחפש את הבעיה אצל בחומרה שלך אח שלנו.

תוריד את כל התזמונים, את כל האוברקלוקים שעשית (מעבד וכרטיס מסך). תריץ REGISTRY SCANNER תעשה RESTART ואז תראה מה קורה.

מקסימום? תתקין מחדש ואז תראה.

עזרתי לך רק כי אני מבין לליבך. אם זה היה קורה לי עם HOMM 5 גם אני הייתי מתאכזב. טוב אני חייב לישון קצת, עייף מת. משתחרר עוד חודש מהצבא... עד מתי אוגוסט 03, עד מתי?!

אתה יכול להגיד כמה בולךשיט שאתה רוצה

אני גם לא מבין את זה

הטמפ' על 40 בלי מזגן והוא קורס מדי פעם

עם מזגן הוא יורד לאיזה 36-34 ולא קורס אף פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...