Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

אני תקוע בשלב השני עם האלפים, השלב שצריך למצוא את הדרקונים...

לשדים יש לפחות שני גיבורים עם צבאות ענקיים, 20+ שטנים משודרגים, 50+ אדוני בור, 180+ סקאבי...

כבר ארבע פעמים ניסיתי לעבור את השלב הזה ללא הצלחה, לעזאזל!

דווקא שלב קל יחסית, אתה צריך לתקוף מהר את השדים ולא לתת להם להתפתח.

אחרי שתכבוש עיר האובליסקים יתנו לך דרקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שהאובליסקים נותנים לי דרקונים, ואני תמיד על השבוע השני בערך כובש עיר אחת של השדים(השמאלית למעלה).

אבל פתאום, שלושה ימים אחרי שאני כובש את הטירה הזאת צץ לו Deamon Lord עם Zounds של Imp, שגונבים את כל המאנה של הגיבור שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הטירה השמאלית תחתונה היא החשובה ביותר.

אין בעיה עם גניבת המנה, פשוט תביא הרבה קשתים + דרואידים. היכולת של הגיבור לתקוף איתם לפני תחילת הקרב עושה הבדל עצום.

חוץ מהגיבור הראשי תשכור עוד 1-2 גיבורים שיאספו אוצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה , אבל נראה לי עדיף שכל השאלות ימשיכו להיות מרוכזות במקום אחד

בדיוק בהמשך לשאלה הקודמת .... אני נמצא שלב אחד אחרי, כלומר בשלב השלישי בקמפיין של האלפים

ואני פשוט לא מצליח לעבור אותו

הבעייה היא שאני כבר חיסלתי את האוייב הכחול ואני שיחררתי את שני הגיבורים הנוספים ושמתי את כמות היצורים שצריך בשתי המצודות וזה עדיין לא מסמן לי שסיימתי את המשימות ( למרות שעשיתי אותן )

אני לא יודע למה זה ככה, ניסיתי כבר ממש הכל.....

אולי יש באג במישחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שנים מאוחר יותר...

מלפני כמה שנים אבל בכל זאת..

בקטע השני שאני משחק עם מישהי שנקראת omelya (אם אני לא טועה. זה הגזע של הundead ערפדים ליצ'ים וכו) יש לי בעיה, אני לא מצליח לחבר שתי יצורים מאותו הסוג- למשל אחרי קרבות שאני משתמש ב necromacy אני לא מצליח לשים את היצורים החדשים על הקיימים למרות שהם מאותו הסוג (אני לוחץ ומעביר על התמונה שלהם וכלום לא קורה..)

מישהו זוכר/שיחק במשחק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אני יודע שזה קצת ישן אבל עדיין..

יש לי את המשחק עם פאצ 3.1 ואני בשלב האחרון שצריך לנצח את השדה (?) ביארה-אני עם זאהיר ואין לי סיכוי למרות כל הצבא שאגרתי

ניסיתי לבדוק אם יש פאצ/קונסוליה שיכולה לעזור לי עם צ'טים אבל לפי מה שהבנתי הם לא עובדים עם הפאצ

יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

בעקבות ההכרזה על המשחק השיש החלטתי לחזור לשחק במשחק, אבל יש לי באג מוזר שבו לא מופיעות הטקסטורות.

הנה תמונה:

המשחק מעודכן לטלאי האחרון ומערכת ההפעלה היא WIN 7 32BIT.

בדקתי וזה קורה ברזולוציות: 1920X1200 (הטבעית שלי), 1600X900,1920X1080, 1680X1050, 1600X1200, 1600X1000.

ואילו הכל נראה בסדר ב:1280X1024, 1440X990, 1368X768 ולא בדקתי רזולוציות נמוכות עוד יותר.

מכיוון שהבעיה הופיע ברזולוציות רחבות אבל גם לא הופיעה ברזולוצייה רחבה אפשר לפסול את נושא התמיכה הלקויה ב - WS.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...