Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

כן גם לי הוא לא נותן להתקין את הפאצ'...זה מה שקורה כ"משאילים" את המשחק אני מניח.

בקשר למשימות האלה - באמת לא חייבים *עוד* 1000 שלדים וגם לי המון משימות לאורך המשחק הושלמו על השנייה שהם צצו.

בכל מקרה מדובר כנראה בבאג כלשהו - יש למשחק איזשהם צ'יטים בעזרתם אוכל לדלג על המסך או משהו? זה ממש מתסכל העניין הזה כי אין לי בינתיים מה לשחק (גאד כמה שליברטי סיטי מעאפן!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן גם לי הוא לא נותן להתקין את הפאצ'...זה מה שקורה כ"משאילים" את המשחק אני מניח.

בקשר למשימות האלה - באמת לא חייבים *עוד* 1000 שלדים וגם לי המון משימות לאורך המשחק הושלמו על השנייה שהם צצו.

בכל מקרה מדובר כנראה בבאג כלשהו - יש למשחק איזשהם צ'יטים בעזרתם אוכל לדלג על המסך או משהו? זה ממש מתסכל העניין הזה כי אין לי בינתיים מה לשחק (גאד כמה שליברטי סיטי מעאפן!!)

זאת ממש לא הסיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה האחרונה של החלק הראשון (אני מדבר על המשימה של אחרי שהיא נעלמה ע"י השדונים ) נאמר לי שנכשלתי אחרי X זמן מה אני צריך לעשות כדי לא להפסיד ???

אתה מדבר על הקמפיין של גן העדן?

אתה צריך להציל את איזבל מהכלא ולכבוש את הטירה ליד הכלא בשבוע

גם הכלא וגם הטירה נמצאים בסוף המפה למעלה

אחרי שאתה מציל אותה וכובש את הטירה אתה צריך לשרוד התקפות של השדים

זה שלב די איטי

תנסה להשאר כמה שיותר בטירה כדי לאסוף הרבה חיילים

ובין התקפה להתקפה תסתובב לחפש בונוסים ומכרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שלא מצליח להתקין את הפאץ שנתתי מקודם, זה כנראה בגלל שיש לכם את הגרסה האירופאית.

קבלו לינק מתאים:

http://www.gamershell.com/download_14181.shtml

בשביל לדעת איזה גרסה יש לכם:

start

run

regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V

אם רשום European מן הסתם זו הגרסה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן.

שיחקתי רק חצי שעה מאז ההתקנה שלו אבל ההבדל שהכי אהבתי (וגם הכי בולט) זה שהם שינו את הפונט. כאילו שמקודם הוא היה מודגש.

עכשיו הרבה יותר קל לקרוא והטקסט ממש ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג הכי מעצבן מבחינתי (לא יודע אם זה בכלל באג) זה שמתי שאתה נגיד בא לקחת איזה משהו (משאבים, ארטיפקט או מה שלא יהיה)

ובדיוק נגמר לך ההליכה מילימטר לפני החפץ

אתה מעביר יום וביום הבא אתה לוחץ רווח ומגלה שהוא לא זז

השביל (המסלול הצהוב הזה שהוא מראה לך) של ההליכה נעלם ואתה צריך ללחוץ על החפץ עוד פעם

מה שבאמת מעצבן זה לפעמים יש חפצים שנמצאים בתוך כמו חור כזה ובגלל שהגיבור נמצא ממש מעל החפץ אתה צריך להתחיל להזיז את המצלמה ובגלל שזה בתוך חור אז שאתה מזיז את המצלמה כל העצים מסביב (נגיד שאתה בתוך יער) מסתירים לך!

ממש מעצבן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלי הכי מציק בינתיים במשחק זה הדבר הכי קטן בעולם, ולא ראיתי שהפאץ' מתקן את זה(עוד לא התקנתי אותו אבל הסתכלתי בrelease notes):

כאשר אתם עם האינפרנו(שאול/גיהנום) אז אתם הרי משתמשים בgating נכון? בהרבה מהקרבות מתים לי רק יצורים מזומנים דרך הgating... אבל במסך סיכום הקרב איפה שכתוב אבדות אז כתוב כאילו "איבדתי" את החיילים המזומנים..

אבל הם מזומנים!!!

וזה לא כ"כ מציק אבל אם נגיד(נגיד = אומדן) איבדתי 20 אדוני בור(pit lords :P) וכן עשיתי איתם gating כך שהם זימנו נגיד 5 אדוני בור, וגם אותם "איבדתי" אז במסך האבדות יהיה לי כתוב שאיבדתי 25 אדוני בור... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שאצלך זה לא ככה, זה נכון הוא מחשיב לעבדות גם חיילים שזימנו אותם או אפילו שיכפולים אבל זה לא כזה מעצבן.

לגבי ה"באג" של ההליכה אז זה לא באג בכלל בכל ההירוסים היה את זה לפעמים אתה נמצא אל קרקע קשה להליכה לא כמו שביל אז בשביל לעשות אפילו צעד אחד הוא צריך יותר ממה שנשאר לך אז הוא לא זז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף!

בשעה טובה אני בשלב האחרון של האלפים ואחריו נשאר לי רק הקמפיין האחרון. (של הקוסמים)

המשחק הזה מתחיל להעיק כבר מרוב שהוא מתסכל לפעמים.

אני חייב לציין שהגיבור של האלפים הוא הגיבור הכי חזק שהיה לי - משהו פחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שאצלך זה לא ככה, זה נכון הוא מחשיב לעבדות גם חיילים שזימנו אותם או אפילו שיכפולים אבל זה לא כזה מעצבן.

לגבי ה"באג" של ההליכה אז זה לא באג בכלל בכל ההירוסים היה את זה לפעמים אתה נמצא אל קרקע קשה להליכה לא כמו שביל אז בשביל לעשות אפילו צעד אחד הוא צריך יותר ממה שנשאר לך אז הוא לא זז בכלל.

אז שיתן לך לקחת את החפץ ויגמור את התור שם מה זה כבר משנה אם תיקח אותו עכשיו או בתור הבא

פשוט הקטע של להתחיל לסובב את המצלמה עם כל הנוף שמסתיר יכול להיות ממש מציק

וכל זה בגלל שהפרש הגיע עד לחץ והוא לא לוקח אותו אז יוצא שהוא כבר ממש עליו אז אתה לא יכול לראות את החפץ בלי לסובב את המצלמה!

ממש מעצבן :pissed:

בהירוס 3 זה לא היה

הרבה מאוד פעמים יצא לי שאני לוקח איזה חפץ ו"בדיוק שם" נגמר לי ההליכה

אז יכול להיות שההליכה היתה נגמרת לי מילימטר לפני החפץ אבל המשחק היה קצת יותר חכם ונתן לי לקחת אותו זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...